Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mimi123321

Można mieć jednocześnie łojotokowe zapalenie skóry i trądzik różowaty?

Polecane posty

Gość mimi123321

Mam problemy ze skora glowy, pojawiaja sie na niej czerwone i czasem swedzace plamki, do tego niewielki lupież. Z kolei na policzkach pojawiaja mi sie czesto rumieńce - gdy jest cieplo, przy wysilku fizcznym lub kiedy myje twarz rano czy wieczorem. Czy te rumience sa spowodowane lojotokowym zapaleniem skóry czy mozliwe ze mam tez tradzik rozowaty? Jesli tak to chyba nigdy sie z tym wszystkim nie uporam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtyu65ujgvbjn
Idź do lekarza. Może to zupełnie coś innego. Tutaj tylko usłyszysz, że masz robaki, grzybicę i masz się leczyć dietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi123321
Nie mieszkam w olsce i mam ograniczony dostep do dermatologów. Czy ktoś z was mial kiedys ŁZS i jednoczesnie zaczerwienienia na twarzy? Nie wiem czy mozna to łaczyc ze sobą czy może mam wrazliwa i plytko ukrwiona cere? Kiedys tak nie było, mialam grubsza skóre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ew323e23
A jak masz ograniczony dostęp do dermatologów, to znajdź portal z lekarzami. Niektórzy dają porady za darmo, innym trzeba zapłacić, ale może jak wyślesz im zdjęcia, to ci powiedzą, co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uporasz się, ja też tak miałam
i TR i ŁZS generalnie i to i to jest stanem zapalnym, a z tego co piszesz to jakaś początkowa faza (jesli to w ogóle te choroby - tylko lekarz może to ocenić) doraźnie na te problemy które oceniasz jako ŁZS spróbuj szamponu nizoral, albo innego z tym składnikiem aktywnym i myj nim też buzię. A na rumieńce - po prostu łagodny ochronny krem - może jakiś dladzieci - trzeba odstawić agresywne kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka443
Oczywiście, że można mieć. Z trądzikiem różowatym można walczyć na kilka sposobów. Na rynku jest dostępna rodzina produktów, która skutecznie eliminuje objawy różowatego - tutaj link: https://acnerose.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×