Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ślubniczka 2012

biżuteria ślubna

Polecane posty

kochani co myślicie o tym komplecie http://allegro.pl/bizuteria-slubna-cyrkonie-cudny-8-marca-i2170519141.html?source=oo szukam czegoś nie drogiego, w kolorze złota, bo złoty pas pod biustem będzie wszyty więc też myślę nad złotymi dodatkami, podobają mi się strasznie takie "wijące" dodatki, abo może swoje pomysły macie

Gość mał
Moim zdaniem mało ślubna i za ciężka do sukni ślubnej. Dużo zależy od jej fasonu, ale polecałabym raczej coś z delikatniejszym motywem.

Gość Piszesz ze to dla Ciebie
nie problem wydac 1200 na zespol a skapisz na bizuterii? Ta wyglada jak tombak z kiosku

Gość mama szukajaca
troche brzydka ta bizuteria skoro suknia taka zdobna to moze lepiej cos delikatniejszego

Gość tak sobie myślę...
okropność!!!! na odpuście dla dziecka 5 letniego nikt by mnie na to nie namówił!! jakiś brokat tandetny... no ludzie!

Wrzuć zdjęcie sukni to może lepiej coś doradzimy :) Jak do strojnej to lepiej chyba coś delikatniejszego. Może złoty łańcuszek z jakąś zawieszką? I proste złote kolczyki? Ja też nie zmierzam wydać fortuny na biżuterię. Raczej na szyję nic, chociaż to może się zmienić, obstaję przy kolczykach i bransoletce. Dobrą biżuterię pozłacaną ma Colibra.

Gość mama szukajaca
wiec ja mysle ze cos naprawde bardzo delikatnego bu suknia jest sama w sobie bardzo zdobna

Gość taka jedna z wrzesnia
slubnczka ja bede miala bizuterie hand made z naturalnego lnu;;-) polecam ci wlasnie osoby sie tym trudniace, wyczaruja dzieło

Gość mama szukajaca
suszonaroza cos bardzo podobnego bylo kiedys w h&m osobno kolczyki i osobno wisiorek kupilam to i za kolczyki 9,90 zl zaplacilam a za wisiorek 15,90 zl

no ja chyba jakaś inna jestem, ja chciała być kupić kwiat na łańcuszku, takie mi sie podobają, jakie wijace, male, skromne, i takiego poszukuję, troche wysiłku, dla mnie nie problem, bo od stycznia poszukuję najmniejszych drobiazgów na moje wesele,

Gość porcelanowaDama
a nie możesz pożyczyć prawdziwego złota? kocham złoto i zawsze zauważe, że ktoś ma na sobie pozłacany kawałek plastiku. Jeszcze srebrne podróbki jakoś się trzymają, ale złote często wyglądaja zle. Na allegro wszystkie zdjęcia są ok, ale to własnie magia dobrego zdjęcia.

nie nie mam mozliwosći wypożyczenia, niech bedzie i plastik zeby tylko był ładny, nie mam parcia ze wszystko musi być złote, wystarczy że nasze obrączki są złote najwyzszej próby, a jakiś łańcuszek nie musi byc, moze być najzwyklejsza bizuteria, i tak tylko to na jeden raz, ale zeby się podobała, i do sukni pasowała

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować