Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OszalonaNaMaksa

Cichu ślub

Polecane posty

Gość OszalonaNaMaksa

Kochane...... Wzięłam dzisiaj cichy ślub :( tak bardzo pragneliśmy tego z moim już mężem, a nasze rodziny nawet sie nie znają... jesteśmy tak zakochani, że chcieliśmy być przeciwko wszystkiemu.. sami, zakochani... składać przysięgę.. Nie żałuje ale.. co mam powiedzieć rodzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sukienkowa!!!
w naszym kraju nie mozna ot tak pobrac sie, nawet na slub w usc trzena czekac chyba miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OszalonaNaMaksa
Czekaliśmy 4 bite tygodnie tyle, że nikt o tym nie wiedział... tylko my..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poweselna
A świadkowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szz
Przyznam że też planuje cichy ślub (ale dopiero za rok). Powody? - nie stać nas na duże przyjęcie weselne, a mam liczną rodzinę ktora lubi sie bawić 'na bogato'. Gdybym kogoś nie zaprosiła byłyby pretensje, gdyby było zbyt skromnie - przykre aluzje - rodzina narzeczonego jest biedna, źle by sie czuli przy moich krewnych. Pozatym nie chcemy zeby nasze rodziny się poznawały bo juz teraz np moi rodzice kiedy pytają o rodzine narzeczonego wszystko krytykują. Albo akcje typu ''czemu ktos z jego rodziny wam nie pomogl ?'' - nie checmy tradycyjnego ślubu. odpada slub koscielny, bo jestesmy ateistami (moja rodzina to fanatycy religijni). Chcemy wziac slub humanistyczny na plaży -nie lubimy tradycyjnych wesel, tańców, biesiadnej muzyki i pijaństwa (ktore jest czestym zjawiskiem na imprezie) Chcemy zeby to byl nasz slub i nasze skromne przyjecie dla najblizszych przyjaciol (lacznie z 10 osob z nami bedzie) w takim stylu, jak nam to pasuje. Nie chcemy komentarzy, że to zła partia dla mnie, poznania się naszych rodzin i tego calego zamieszania. Mamy tez ograniczone fundusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale slub humanistyczny
nie ma zadnej mocy prawnej:O to jest nic, w swietle prawa nie jestescie malzeństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w pracy
nie rozumiem tej "mody" na ciche śluby. tzn rozumiem te, gdzie obecni są rodzice, rodzeństwo-bez tej całej pompy, rodziny, wesela, a nie że jesteście sami, nikt nic nie wie, a świadkami są obcy ludzie z urzędu. moim rodzicom byłoby bardzo przykro, gdyby nie mogli uczestniczyć w tak ważnym dla mnie dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni wszyscy chca taki,niektorzy pragna tej ''intymnosci'' i jestem jak najbardziej ''za''. sama ma taki i nie zaluje niczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMissC
gratulacje i powodzenia!!!! ja tez mysle o takim slubie - uwazam ze jest to mega romantyczne /szkoda ze nie ma opcji spontanicznej/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko fajnie łądnie, tyle że dziwi mnie ze dziś wzięłaś ślub i już tu siedzisz i piszesz??? Tak wygląda wieczór poślubny?? A co robi mąż??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OszalonaNaMaksa
Mój mąż musiał wyjechać w pilną delegacje w wieczór po ślubie.. Niestety, więc naszą noc poślubną musieliśmy przełożyć. Delegacja była pilna.. dostał telefon, musiał jechać.. Świadkami byli Nasi przyjaciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szz
Wiem, że ślub humanistyczny nie ma mocy prawnej, chcemy go poprzedzić cywilnym, tak jak katolicy kościelny. Poprostu dla mnie cywilny jest zbyt mało uroczysty, podpisanie papierka i tyle. A my chcemy celebrować najważniejszy dzień w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×