Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mateusz5555

Pytanie do kobiet po 30-tce w jakim wieku podobają się wam mężczyźni

Polecane posty

Gość offerma to 4o letni brzydal
z wygladem Michala Ogorka,zyebie urodzic sie takim gownme jak ty toz lepiej wcale 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma 40 letni prawiczek
znowu serwuje tu swoje mądrości, on jest zbyt głupi żeby przyjąć do wiadomości że teraz młodszy facet i starsza kobieta to nic takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaarwena
ja mam 23 lata i podobaja mi sie rozni, w sumie tylko starego dziadka bym chyba nie tknela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestka.
Ja mam 30. Podobają mi się baaardzo różni mężczyźni. Od 25 po 45 :P Z tym, że ta górna granica dotyczy raczej takich mężczyzn, jak np. moi znajomi muzycy. Szołbiznes starzeje się jednak o wiele ładniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starsze kobiety to jednak łatwo sprowokować. wystarczy im przypomnieć że już nie są, jak to mówią "spring chicken":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysia na na na
ja mam 31 lat i gustuję tylko w młodszych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfqfqsfqsfsq
prawie 38 lat, podobaja mi sie przewaznie w wieku 22-25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaarwena
offerma, a nie czujesz sie zle z tym ze sam majac 40 lat wypominasz o wiele mlodszym ze sa juz starzy? to ty juz musisz byc mega dziad, sory jak tak bym sie czula na twoim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 30 lat a podobają
mi sie tacy 21-22 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 38 latka
34-40 max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"offerma, a nie czujesz sie zle z tym ze sam majac 40 lat wypominasz o wiele mlodszym ze sa juz starzy? to ty juz musisz byc mega dziad, sory jak tak bym sie czula na twoim miejscu" ale ja nie podobałem się jak miałem 20 lat, nie podobałem się jak miałem 30 to i nie podobam się jak mam prawie 40, ale http://orlando.wrzuta.pl/audio/00bFqijRNt4/irma_thomas_-_time_is_on_my_side bo wy w odróżnieniu ode mnie miałyście swoje "złote lata" które desperacko próbujecie zatrzymać oszukując się że postarzałe o te 10 czy 15 lat jesteście "atrakcyjniejsze niż dwudziestki". jest to dosyć żałosne ale mnie śmieszy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaarwena
a jak tak to spoko, dosyc smutne starzejacy sie satyr ktory w zyciu nei zaznal szczescia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co się tu dziwić kobitkom
że w zdecydowanej większości wybierają młodszych? Prawda taka, że POLSCY PANOWIE 35+ to zaniedbane dziady z piwnymi brzucholami, widocznym brakiem w uzębieniu, nie potrafiący fajnie się ubrać, zachować itd. itp. Już o seksie wspominać nie będę...BLEEEEEEEEEE!:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvsljnv\
ja mam 29 lat i podobają mi się głównie młodsi tak od 23 lat, ale także w moim wieku, jest jeden wyjątek, podoba mi się facet 32 l, ale wyglada na młodszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a jak tak to spoko, dosyc smutne starzejacy sie satyr ktory w zyciu nei zaznal szczescia" smutny to był 20 letni samotny chłopak. 15 lat później ten chłopak doświadcza nieoczekiwanej satysfakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzydziestojednolatka
Rówieśnicy lub kilka lat starsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestka.
"bo wy w odróżnieniu ode mnie miałyście swoje "złote lata" które desperacko próbujecie zatrzymać oszukując się że postarzałe o te 10 czy 15 lat jesteście "atrakcyjniejsze niż dwudziestki"." - e tam, guzik prawda! Normalna kobieta zdaje sobie sprawę z tego, że nie będzie wiecznie wyglądać jak dwudziestka. Normalna kolej rzeczy. Ja tam np. mam trzydzieści lat i nie uważam się za atrakcyjniejszą od mojej dwudziestoletniej siostry, aczkolwiek od wielu innych trzydziestek - to jak najbardziej. Bo jestem trzydziestką. Ale za to zajebistą :D I o to chodzi moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooohhhh
Dnia 10.03.2012 o 16:55, Gość aaaaaaarwena napisał:

a jak tak to spoko, dosyc smutne starzejacy sie satyr ktory w zyciu nei zaznal szczescia 😛

Hahaha! Dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×