Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ślubniczka 2012

koszty wesela

Polecane posty

czy o czymś zapomniałam?? zaproszenia są ubranie samochodu i dekoracja (na butelki dla gosci, PM, dekoracja kościoła)są suknia w szyciu i dodatki (buty do kupienia, pończochy)są wódka w połowie jest garnitur i dodatki do kupna za jakis miesiac kwiaty zywe do koscioła to do kupna przed samym ślubem, opłaty koscielne za 2tyg, fotograf jest zespół jest drużba jest bukiet i butonierka w planach, (tu nie mam żadnego pomysłu) co jeszcze?? proszę was bardzo bez zbednych i głupich komentarzy, robię poprostu listę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozaikakaka
No chyba jedno z wazniejszych,zapłacic za gosci na sali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozaikakaka
Kościól - za msze Koscioł- ubranie Samochód- wynajem Samochód- ubiór Pani Młoda- wiązanka, suknia, welon, buty, podwiązanka, ponczochy, bolerko, kosmetyczka, fryzjerka Pan młody- butonierka, garitur, buty, koszula, spinki do koszulki Sala- goscie, wódka, ciasta ew. ubiór, fotograf, kamerzysta, zespól

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi nika
tort, podziękowania dla gości, winietki - o ile robisz je fryzjer/kosmetyczka/ manikiur - rezerwacja terminu obrączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kościelne ubranie robie sama, kupuję tylko bukiet z żywych kwiatów na ołtarz, podwiazka jest poduszka na obrączki jest torebka ślubna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tort w cenie talerzyka obraczki mamy z cywilnego winietek nie robimy fryzjer, kosmetyczka zarezerwowana nie mam jeszcze pani do paznokci, niestety muszę mieć jakieś sztuczne, swoje mam tragiczne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba juz wszystko masz :) jedyne co mi przychodzi do głowy to coś na podziękowanie dla rodziców i jakieś cukierki i wódka do rozdawana na bramkach jeśli jest u was taki zwyczaj że zatrzymują po drodze na ślub...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podziękowania dla rodziców brak, podziękuję tylko teściowej ale w domu bez nikogo, ojcu nie mam za co dziękować, jedynie to cukierki dla dzieciaków, tego nie wziełam pod uwagę wódka na bramki będzie robiona,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtdyhfjtgkl/
To miałaś niezły kałdun na cywilnym. film ze ślubu musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamerzysta to zbędny wydatek? dla mnie to nie do pomyślenie by nie było kamerzysty, przecież jakaś pamiatka musi być, a to co tylko zdjęcia? Beznadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czuję potrzeby aby mieć tego Pana, najwyżej ktoś tam pewnie wujek, swoją kamerą cos nakręci i da sie do przeróbki, nie potrzeba nam wogóle jakiegoś teledysku nudnego, którego i tak nikt nie ogląda, zresztą gdy jest kamerzysta na weselu to goście sie krępują, szcztucznie sie usmiechają, uciekają, a w weselu to nie o to chodzi, dla nas ważniejsze zdecydwanie sa zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lux de Lux
szanuje Twoja decyzje o braku kamerzysty, ale nie szerz przy tym glupich pogladow typu : goscie sie krepuja zbedny wydatek goscie nie chca ogladac filmu itp goscie wlasnie czekajja na fiilm z wesela... za za pare lat zdjecia nie oddadza tylu emocji co film. nie pokaza kazdego gestu usmiechu itd. ale to Twoja decyzja... mi byloby bardzo szkoda nie miec filmu. a teledysku nie musisz rodrazu wrzucac na yt nie ma przymusu, ale radzilabym sie zastanowic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te teledyski są bardzo pomysłowe i nie nudne, ale co kto woli :) jedno wolą ciąć koszty i mieć namiastki, a inni szaleć jak ja:) Powodzenia kafusiu :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będę sie zastanawiać bo dla mnie to bezsensowny wydatek, i nie chcę krępować gosci, a wiem doskonale że tak jest, a z 2strony za te 2-3tys wole jechać gdzieś z mężem i córeczka i z tamtąd mieć nie zapomniane wspomnienia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po 2 dla mnie wazniejszy sakrament ślubu a nie wesele że hohoh, będe miała uwiecznioną samą przysiegę,jakis tam filmik będzie ale nie taki profesjonalny, bo dla mnie jest ważniejszy slub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro ślub jako sakrament jest ważniejszy to nie powinnaś robić wesela w ogóle głupiutka kafusiu :) ograniczyć się tylko do przysięgi i już:) A jak się już robi wesele to pełną parą, a nie namiastkę:) albo zwykłe przyjęcie dla kilku najważniejszych gości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czuję potrzeby wydawać z 60-70tys za wesele bo dla mnie bezsens, przed slubnem chcemy kupić jeszcze samochód jakieś w końcu pożadne, nie jestem głupiutka, za to ty wymyslasz bo niby na wszystko cię stać, ok, ja nie czuję potrzeby robić z wesela cyrku, tylko dla rodziny, po co mi osoby których nie znam, rób sobie po swojemu, mi nic do tego, wole wydac 40tys mna samochód i mieć mniejsze wesele i wyjechac np.na 2tyg na wczasy, a nie robic wesele że hoho a za tydzień i tak nikt nie bedzie tego pamiętał,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach ta miłość do rzeczy materialnych :) zapomniałam, że ludzie w Polsce tak mają :) Twoja sprawa i to, ze wolisz samochód od cudownych wspomnień kafusiu :) Jak sie chce to stać na wszystko, trzeba tylko ruszyć dupkę sprzed kompa i zacząć zarabiać na to co się chce, a nie ciąc koszty i robić wszystko najtaniej :) A cyrk to może jest dla Ciebie i innych ciasnoumysłowych ludzików :) Ja robię takie jakie mi się podoba, a nie takie jakie narzuca standard oraz opinia innych, malutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede z tobą dyskutowac, z tego wzgledu ze nic nie wiesz o moim życiu, ciekawe jak byś kochała ojca a matka ci zmarła i on był sam schorowany czy byś sobie wyjechała,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym miała taką sytuację to nie w glowie było by mi wesele. A wyjechać bym wyjechała, dla schorowanych ludzi ze stopniem niepełnosprawności są przydzielane opiekunki, które przychodzą do domu. Za pieniądze które można zarobić starczyłoby na jej opłacenie. Z każdego doła jest wyjście, ale kto nie chce szuka powodu, kto chce - sposobu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
this is life game, slonko :) Poza tym nie wierzę, że nie masz rodziny, która mogłaby sie nim zając na czas wyjazdu ( pewnie napiszesz, że nie da się na nich liczyć :P :D ). Powtarzam się: KTO NIE CHCE SZUKA POWODU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam teraz w rodzinie przypadek gdzie ona ma super pracę, on także, po ślubie kupili mieszkanie, wszystko zapowiadało się jak w bajce, ale niestety życie jest inne, zmarł ojciec matka została sama, ona rezygnuje z pracy, sprzedali mieszkanie wraz z wyposażeniem, wprowadzają się do domu matki żeby nie była sama, nie wiesz kiedy tej osoby może zabraknąć, a rodzina jest najważniejsza opiekunka ci nie da tego co rodzina, no ale pewnie pieniądze najważniejsze, ale niestety teraz dla ludzi rodzic to kłopot i lepiej się pozbyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×