Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kinga P.-T.

Sprzątać, czy nie sprzątać? Oto jest pytanie!

Polecane posty

Gość Kinga P.-T.

Witam Kafeteryjnych Forumowiczów! :) Wczoraj poznałam dziewczynę, która sprząta (bierze 15zł/h z myciem okien, prasowaniem). Ja, nienawidzę tych czynności... :-O Pomyślałam więc, że mogłabym ją zapraszać do siebie na ogarnięcie przestrzeni, lecz mam problem... Chciałabym np. jutro do niej zadzwonić, ale... potwornie wstydzę się, że mam brudnawo w domu. Od kilku dni, nie odkurzałam i dostrzegam 'koćki' w rogach. Mam niespecjalnie lśniącą armaturę w łazience (zresztą całą łazienkę z podłogą włącznie), nieco zaniedbaną czystość w kuchni oraz masę ubrań zalegających na fotelu, które przez cały tydzień przywdziewałam do pracy :-O Pytanie brzmi, czy powinnam ogarnąć mieszkanie przed przyjściem dziewczyny do sprzątania??? Jak to u Was wygląda? Jeśli mogą, niech wypowiedzą się Panie, które wynajmują kobiety o sprzątania, oraz te Osoby, które sprzątają w mieszkaniach prywatnych. Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uprzedź ją, ze mieszkanie jest z lekka zaniedbane i należy je doprowadzić do porządku. Pierwszy raz może to potrwać dłużej i zaproponuj jej za to dodatkowy zarobek, a później gdy będzie przychodzić systematycznie będzie już jej łatwiej sprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to ma do rzeczy. Przeciez jej za to placisz. Jest syf, uprzedz ja o tym, ze moze jej to troche zajac i to wszystko. Im wiecej godzin ona bedzie pracowac, tym wiecej zarobi. Dla niej lepiej. Niby dlaczego ma jej placic wiecej na poczatek? Sprzatanie jak sprzatanie. A szczerze mowiac to 15zl to troche duzo. No chyba ze jest to Wawa to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brudna ściera
mi płacą po 25 a nawet 30 zł paniusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od tego jest żeby sprzątała :) jak byś miała czysto byś po nią nie dzwoniła :) wypada jednak uprzedzić będzie ostro.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uprzedzic jak uprzedzić
ale nie zgarnąć do kosza na pranie szmat z całego tygodnia to już jak dla mnie lekkie przegięcie. Wiadomo - mozna miec kogoś do sprzątania, ale żeby tak nie zrobić wokół siebie totalnie nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to error
do mnie przychodzi taka mloda dziewczyna, umyc okna raz na miesiac, zetrzec kurze troche czesciej, a w zyciu nie dalabym jej prywatnego prania, jak tak mozna, a czasem zajmuje sie synkiem chwile, za sprzatanie daje jej 50-60 zl, nie ma duzo pracy, ale kurcze ja nie zbiednieje a ona sie nie wzbogaci od tego, a za opieke nad synkiem to juz osobno, i tez nie jest to dlugi czas, godzinka poltorej najdluzej, a swoja droga jak mozna tak zapuscic mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszekk
Co????????????????????????????????????? 15 zeta za sprzątanie??????? Tych ludzi całkiem pogięło. Znajdź sobie tańszą i lepszą sprzątaczkę. Ja płacę swojej 8 pln-a za godzinę i to uważam, że za dużo. Trzymam ją jedynie dlatego, że jest dokładna i sama czysta (ale za to dłużej sprząta :( Jakbym miał bulić 15pln-a za godzinę to sam bym posprzątał, niech frajerów szuka gdzie indziej. Od pewnego czasu widzę, że Polska to dziki kraj. Paliwo już po 6 pln-a a korki jakby wacha za darmo była. Ogarnijcie się ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszekk
Krew mnie zalała i nie zauważyłem że wątek z marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×