Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dowi27

PORADY KOSMETYCZNE

Polecane posty

ale do tego trzeba mieć bardzo długie rzęsy nie? ja ma spore ale i tak nie wiem czy da rade:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie musi byc raczej coś ostrego, wstąkę robi się nozem, albo nożyczkami, taka łyżeczka da radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mocno sie nie podkreca ale efekt jest ja raczej tak przyciskam oczywiscie na nieumalowanych rzesach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to ja zadam pytanie jak otworzyć, rozpulchnić pory przed oczyszcaniem? podajecie maseczki lub domowe sposoby parówkę znam, ale coś bardziej jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
furgonetka ja mam stary przepis od babci zaotuj wrzatek wlej do garnka nachyl si nad nim zeby para oplywala twoja twarz nakryj glowe recznikiem zeby para nie uciekala tak szybko i posiedz tak nad para z 10 minut to tak jakby sie inchalacje robilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest wlasnie parowka :)innej metody tez nie znam moze jeszcze sauna ale na jedno wychodzi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkamarkewka
gagatek a caly brzuch robilas za pomoca tej pasty? Bo Ty jestes blondynka wiec zapewne masz jasne wloski prawie niewidoczne czy tylko usuwalas od pepka w dol? a dziewczyny reszta moich pytan odpowie ktos?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelius
wow jaki fajny wątek, można w nim znaleźć dużo fajnych porad, ale też warto pamiętać o tym, że nie wszystkie kosmetyki będą dobre dla każdej z nas. A mam do was pytanie, czy wy korzystacie z porad kosmetyczek w sprawie doboru odpowiednich kosmetyków? Ostatnio słyszałam o akcji, którą organizzuje Douglas, co tydzień w innym mieście można z takich fachowych porad skorzystać. W tym tygodniu w Ostrowie Wielkopolskim i Galeria Ostrovia w perfumerii będzie specjalne stoisko, gdzie takie porady będą udzielane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poradnia Kosmetyczna
Jeżeli masz jakieś pytania związane z wyborem kosmetyków , dopasowaniem ich do swojej cery , makijażem lub jakiekolwiek inne , które chciałabyś zadać profesjonalnej kosmetyczce - serdecznie zapraszamy . Wystarczy , że napiszesz do mnie wiadomość na adres : poradniakosmetyczna@interia.eu Dodatkowo do odpowiedzi załączę : - profesjonalnie przygotowany wykaz kosmetyków jakie powinnaś używać przygotowany indywidualnie dla Ciebie - kod uprawniający do zniżki na zakupy w e-drogerii Zapraszam serdecznie Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×