Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobieta Remontująca

Dostawcy gazu do ogrzewania - korzystacie?

Polecane posty

Gość Kobieta Remontująca

Drogie moje panie, która z Was ogrzewa dom gazem ze zbiornika i może polecić dostawcę? Z czyich usług korzystacie? Może któraś z Was ma doświadczenie z firmą AmeriGas - wcześniej Shell Gaz - dość znany wcześniej - tego dostawcę na pewno mam w moim regionie. Chodzi mi głownie o możliwość negocjacji cen, długości obowiązywania umów - wszystkie pozytywy i negatywy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na tym samym etapie co Ty, wczesną jesienią podłączać będziemy już instalację, teraz jeszcze się rozglądamy za dostawcą. jak dostaniesz ofertę od amerigasu, to daj znać co zaproponowali , bo z tego co wiem obejmują wszystkie regiony PL więc i mój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogrzewniak
To napisz jaki jesteś region będzie łatwiej komuś polecić. Ja jestem z okolic Wronek i korzystam z usług firmy http://www.AvrioMedia.pl i zdecydowanie mogę ich polecić, warto chociaż wejść na stronę i sprawdzić ich ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystam z http://www.gal-gaz.pl/ bardzo fajna firma, zawsze sympatyczni i skorzy do pomocy w razie jakichs pytan dotyczących instalacji itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmiało polecam firme Axpo )http://www.axpo.com/axpo/pl/pl/home-axpo-polska.html ) jako dystrybutora gazu a takze energii elektrycznej. rachunki obnizacie juz od pierwszego miesiaca:) a problemow zadnych, zero naciagactwa czy przerw w dostawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja korzystam z ogrzewania amerigasu, zbiornik w dzierzawie na zewnatrz, we wszystkim (przepisy, pojemnosc, a potem dostawy, obsluga zbiornika) pomaga firma. Ja mam stałą cenę usługi, wszystko wyliczaja indywidualnie, wiec warto wlasnie z cenami ponegocjowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na jaki minimalny okres podpisaliście umowę z Amergas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naszym dostawcą też jest AmeriGas. Jestem wyjątkowo zadowolony, bo jako serwis sprawdzają się znakomicie. Nie muszę martwić się przeglądami i stanem technicznym, bo robią regularne kontrole, tak samo w fazie instalacji zdjęli mi z barków cały ciężar załatwiania pozwoleń. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mają oni dobry gaz więc ludzie chwalą, dodatkowo dostosowują ofert,ę pod klienta także żyć nie umierać :) My przeprowadzając się z bloku nie braliśmy innej opcji ogrzewania, a dostępu do gazu ziemnego nie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też ich mamy. Zbiornik dzierżawimy w ofercie Relax, najlepsza dla nas ze wszystkich dostępnych u AmeriGas. Zbiornik 2700 l, tankowanie maksymalnie 2 razy w roku, rozliczenie wg zużycia, tak jak z gazownią. Pełna swoboda i wygoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AmeriGas jest bardzo dobrym dostawcą gazu. Ich propan jest wysokiej jakości. Sami dzierżawimy zbiornik i gaz jest znacznie bardziej wydajny niż jakiekolwiek mieszanki, ogrzewamy cały dom i na nim gotujemy i nie musimy tankować częściej niż jeden, dwa razy do roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AmeriGas tak, mają bardzo dobrą ofertę, Relax na przykład. U nas to wygląda tak, że tankują nam raz lub dwa razy na rok, ale rozliczamy się według zużycia, co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsyllwia
Amerigas także polecam. Zmienialiśmy sposób ogrzewania jakieś dwa lata temu i jest bez porównania wygodniej teraz. A z dostawą gazu nigdy problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoemmi
A co z formalnościami? Z tego co się orientowałam, trzeba mieć mapę geodezyjną i projekt instalacji i chyba od tego trzeba zacząć? I co w sytuacji kiedy działka jest jednak dość wąska, jest jakaś alternatywa do takiego zbiornika naziemnego? Amerigas ma w ofercie zbiorniki podziemne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marion_Silver
ma jakie chcesz i naziemne i podziemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za najlepszego uważam AmeriGas. Kontakt z nimi jest bezproblemowy, służą pomocą i dbają o całą instalację i zbiornik. W sumie my tylko dzierżawimy i sprzęt jest ich, ale większość olewa temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy masz zbiornik w dzierżawie to stan techniczny zbiornika jest po ich stronie? Czyli chyba lepiej dzierżawić zbiornik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BartossZ
Biorąc zbiornik w dzierżawie jest lepiej. I tak jak piszesz firma od której dzierżawisz dba o niego, stan techniczny itp. sa po stronie np. Amerigasu. Bardziej sie to opłaca. A tym bardziej, że koszt takiego zbiornika jest dość duży i tak szczerze po co komy zbiornik na własność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarek
Zdecydowanie lepiej dzierżawić. Kieys się orientowałem i chciałem kupić zbiornik - nie opłaca się. Tym bardziej, że u nas perspektywa jest przejścia na gaz ziemny za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelka8
Jak cenowo wychodzi ogrzewanie gazowe? Czy faktycznie wychodzi tak dobrze jak piszą na http://ineon.com.pl/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateo

PGNiG ma rozsądne ceny za gaz i dodatkowo prąd jak weźmiemy w pakiecie a poz tym możemy wszystko kontrolować przez mBOK PGNiG oraz mamy wgląd w historię zużycia paliwa gazowego oraz energii elektrycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×