Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Passio

Co kupić mojemu chłopakowi na 20 urodziny ?

Polecane posty

Gość Passio

Witam dziewczyny! Wielkimi krokami zbliżają się urodziny mojego chłopaka, a ja już wyczerpałam chyba wszystkie pomysły dotyczące prezentów. Dostał ode mnie srebrny łańcuszek, kubek, koszulkę z malunkami własnej roboty, sportową torbę, bieliznę, kosmetyki, świeczki, poduszkę serduszko..satynową pościel, przytulny kocyk.. Pomóżcie co jeszcze może ode mnie dostać bo ja już kompletnie nie mam pomysłu, aż ręce opadają :( Niestety nie mieszkamy razem, więc nie ma opcji romantycznej kolacji, świec i tym podobnych rzeczy. Pomóżcie proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
Nie wiem ile możesz przeznaczyć pieniędzy na ten cel, ale moim zdaniem dobrym pomysłem może być nowy odtwarzacz mp4. Tutaj masz taki który, dużo nie kosztuje, a jakościowo jest bardzo dobry: http://avans.pl/sweex-odtwarzacz-sweex-vidi-4gb-niebieski,id-29617 Twój chłopak na pewno będzie zadowolony z takiego prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Passio
Głupio było by mi kupić taki odtwarzacz, który byłby tańszy od tego który on kupił mnie. Myślę, że tak 150 zł. to jest najwięcej ile mogę wydać. Chciałam zakupić mu bransoletę ale powoli przestaje nosić takie rzeczy więc się wycofałam z tego pomysłu. Może jakieś inne propozycje ? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Passio
Pomożecie ? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuferek gratkis
może kup mu portfel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizabetaa21
może na 20 urodziny kup mu jakąś ekskluzywną, męską wodę toaletową? Która nie wywietrzeje od razu po spryskaniu ciała . Ja np polecam perfumy męskie Prady, na pewno znajdziesz je na www.twojafanaberia.pl , ja zawsze tam zamawiam perfumy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara

Oryginalnym i pomysłowym prezentem byłby voucher na przejazd sportowym autem w Devil-Cars. Mają duży wybór aut i torów, bo aż 15 lokalizacji, gdzie można zrealizować przejazd. Jeśli chodzi o auta, to dysponują luksusowymi jak np Lamborghini czy Ferrari poprzez auta rajdowe np Subaru Impreza czy BMW M Power e 46 kończąc na bolidach wyścigowych takich jak Ariel Atom czy KTM X-BOW   Wystarczy wejść na ich stronę i dokonać zakupu i już kilka minut po złożeniu zamówienia voucher przychodzi na adres e mail gotowy do wydrukowania i wręczenia. Przejazdy zaczynają się już od 99zł. Każdy znajdzie auto odpowiednie dla siebie. To jest idealny prezent zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, dla młodych ludzi jak i również starszych a także dla dzieci, które mają minimum 150cm wzrostu. Wszystko łatwo i szybko a wrażenia z przejazdu są niezapomniane. Adrenalina i emocje sięgają zenitu. Polecam w 100%  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak lubi grać w gry to dobrym pomysłem byłby zakup jakiejś gierki. W sferis mają bardzo fajny wybór gierek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×