Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Helio33

Zniszczone paznokcie po manicurze:/

Polecane posty

Gość Helio33

Dwa miesiące temu zrobiłam sobie manicure, miałam urodziny zaszalałam :) paznokcie wyglądały ładnie, ale jak Pani mi ściągnęła go zaczęły się problemy :/ paznokcie mam suche i cienkie jak wiór, mają nierówną strukturę i są jakieś poszarzałe. Myślałam, że to jakaś choroba i poszłam do dermatologa znajomego. Pani mi powiedziała, że po prostu są zniszczone, że musiałam ciągle nakładać słabej jakości tipsy, że tak to wygląda, ale nie , nigdy tipsów nie miałam :/ a dzisiaj w autobusie siedziałam za dwiema dziewczynami, rozmawiały właśnie o tej kosmetyczce gdzie robiłam sobie wtedy paznokcie, że to jedna wielka oszustka, kupuje tanie produkty na allegro, a robi zabiegi po cenie jak za super jakość. Czy to może być prawda? możliwe, żeby manicure robiony z tanich produktów tak zrujnował mi paznokcie? Bo jak tak to ja się do niej przejdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam robione hybrydy trzy razy w życiu, ale nigdy nie miałam po nich żadnych problemów z paznokciami, a wręcz są w lepszej kondycji niz wcześniej. Nie mam pojęcia, czy tańsze produkty mogą tak wpłynąć na paznokcie. Ale jeśli to prawda, co ta pani "kosmetyczka" robi, to może rzeczywiście to być wina złej jakości lakierów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia99
powiem Ci tak... podrobki kosmetykow maja w sobie wiele szkodliwych substancji i one wplywaja bardzo zle na plytke paznokcia. wiadomo przeciez, ze paznokcie wbrew porozom sa delikatne i latwo je zniszczyc. widocznie podrobki np lakierow zawieraja takie substancje, ktore zle dzialaja na nasze paznokcie i wlasnie takie sa skutki po zdjeciu manicure... czytalam ostatnio gdzies na forum- dziewczyny mowily, ze teraz w wiele salonach kosmetycznych zamiast oryginalnych produktow uzywaja chinskich podrobek, oczywiscie w tajemnicy przed klientami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzi na to, że problem jest dość powszechny, jestem w lekkim szoku delikatnie mówiąc. Jak można tak robić i pobierać opłatę jak za oryginalne produkty? W głowie mi się nie mieści. Widocznie miałam dużo szczęścia, ze trafiłam na salon, gdzie nie praktykuje się takich przekrętów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliczka1
oczywiscie ze to mozliwe. ja slyszałam ze takie wlasnie kosmetyczki kupują lakiery na przykład chinskie i wlewają do flakoników oryginalnych i tym samym naciagaja klientki. a paznokcie po takim zabiegu wygladaja okropnie. moja kolezanka miala robione i zniszczyla sobie tym wlasnie paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliczka1
oczywiscie ze to mozliwe. ja slyszałam ze takie wlasnie kosmetyczki kupują lakiery na przykład chinskie i wlewają do flakoników oryginalnych i tym samym naciagaja klientki. a paznokcie po takim zabiegu wygladaja okropnie. moja kolezanka miala robione i zniszczyla sobie tym wlasnie paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helio33
Ja niestety często się nacinam na to, że za bardzo ufam ludziom, ale to już szczyt wszystkiego... jak długo można tak pociągnąć? nie wiem co tacy ludzie mają w głowach, kurde czy teraz tylko ta kasa się liczy??? no litości... serio jeśli to przez nią moje paznokcie wyglądają jak wyglądają to nie daruję ! zwłaszcza, że zapłaciłam sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, tu już w sumie nawet nie chodzi o zaufanie, bo to normalne, że jak idę gdziekolwiek po jakąś usługę, to oczekuję, że będzie to zrobione dobrze, zwłaszcza jesli płacę niemałą kwotę. Skąd mogłaś wiedzieć, że taki będzie efekt. Chociaż w dzisiejszych czasach chcą wykiwać człowieka na każdym kroku, warto być jednak czujnym i przezornym. Jeśli jesteś z Warszawy, to mogę z czystym sumieniem polecić salon Chanta'l na Woli, na ul. Karolkowej. Tam właśnie robiłam swoje hybrydy i nigdy nie miałam z nimi problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia99
jak dla mnie to nawet nie warto rozmawiac o takich rzeczach. na kazdym kroku oszustwa i wyzysk. ludzie teraz mysla tylko o sobie i o swoim dobrze. tragedia, w zyciu bym tak nie robila gdybym miala salon kosmetyczny. jak mozna tak narazac zdrowie klientek ? PARODIA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie jak najbardziej warto rozmawiac a nawet trzeba, takie rzeczy muszą wychodzic na światło dzienne, bo inaczej tacy krętacze będą czuć się bezkarni. Gdyby nie ten wątek, to pewnie nigdy bym sie o czymś takim nie dowiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helio33
eh widzisz marysia99, teraz myśli się tylko o kasie, a co z tego , że ktoś ma potem problemy...ja już jeśli pójdę na jakiś manicure to prześwietlę miejsce na wylot i zrobię dokładny wywiad środowiskowy :) nie dam na sobie zarobić jakiejś pseudo kosmetyczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klerna
Po co z czymś takim do salonu? Kup dobrą odżywkę i powinNo się udac problem załatwić. Paznokcie bardzo łatwo można zniszczYć, szczególnie bez odpowiedniej pielęgancji. Dbajcie o nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgratka
Wystarczy dobra odżywka i naprawdę problem można szybko załatwić. Ja przy paznokciach mam głównie kosmetyki New Nails. W zasadzie to spodobały mi się podczas szkoleń i tak już pozostało ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokietka 1990
rewelacyjne rozwiazanie dla Twoich paznokci to "złota" odzywka do paznokci SALLY HANSEN gwarancja odbudowanych i zdrowych paznokci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majerski
Moim skromnym zdaniem najlepszym sklepme z kosmetykami do paznokci jest ten - http://sklep.new-nails.com/ Mają tam wszystko i w dobrych cenach przy wysokiej jakości. To raczej nie zdarza się zbyt często....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamperka
Odżywka New Nails w moim przypadku sprawdziła się doskonale. Korzystam od dłuższego czasu - paznokcie ponownie mają swój urok. Lata malowania zrobiły swoje - dbajcie o paznokcie bo naprawdę łatwo można je zniszczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jalinka tmczyk
Potwierdzam - korzystam z tej odżywki od maja i moje paznokcie wyglądają całkowicie inaczej, niż jeszcze pół roku temu. Są twarde, łatwo się je maluje, mają odpowiedni połysk. Zaskakujące jest to, że udało mi się to osiągnąć z pomocą odżywki za 10 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabiriel s.
Dzięki dziewczyny za wasze wpisy - w zasadzie gdyby nie ten temat to pewnie odżywki new nails nigdy bym nie znalazła, bo w drogeriach jej nie widziałam. Tak czy siak - mam dobry kosmetyk, który przywrócił błysk moim paznokciom. Mam nadzieję, że w sposób zdecydowany się on utrzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Jeżeli pragniesz odpowiednio zadbać o swoje paznokcie po tak nieudanym manicurze polecam Ci zapoznać się z domowymi odżywkami do skórek i paznokci, które je odbudują. Z resztą tu masz linka sprawdzonych receptur: https://rycynowy.pl/domowe-odzywki-do-paznokci-i-skorek/. Mi bardzo pomogły, a miałam okropnie zniszczone paznokcie po hybrydach, płytka była w kiepskim stanie. Dlatego odstawiłam lakiery, robienie hybrydy i teraz raz na jakiś czas maluje paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajajajaja

Napewno po siedmiu latach sprawdzu Twoją odpowiedź:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o jakiekolwiek produkty do paznokci to polecam odżywki z Eveline 🙂 próbowałam wielu, w zależności od tego, z jakim problemem borykałam się przy swoich paznokciach. teraz np. skusiłam się w Rossmanie na bio utwardzacz i jestem mile zaskoczona. faktycznie utwardza płytkę paznokcia, która staje się mega mocna, pożegnałam się z paznokciami cienkimi jak papier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie odżywkę z Bielendy z konopiami siewnymi ta z serii Bio Vegan Nail Care, zobaczysz poprawę. Ja miałam strasznie zniszczoną płytkę paznokcia, wyginały się jak chciały. Po niej mam o wiele mocniejsze, zdrowsze pazurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie 😕 zniszczone paznokcie po hybrydzie. 😕 Ktoś kiedyś korzystał z pedicure leczniczego, ale nie u kosmetyczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znam ten bol, nosilam dosc dlugo hybryde i postanowilam sie z nia rozstac, moje paznokcie wygladaly tragicznie, zniszczone, jak papier, lamliwe no tragedia. dlugo szukalam czegos co mi pomoze i kolezanka mi polecila taki eliksir w pedzelku od Orientany, bardzo fajny produkt, szybko sie naklada, jest nturalny i szybko pomogl moim paznokciom sie zregenerowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby paznokcie były w dobrej kondycji, musisz używać regularnie odżywkę. Mi bardzo odpowiadają efekty jakie daje odżywka 6w1 od Eveline. Najbardziej lubię w niej to, że jest w tak dobrej cenie. Dużym plusem dla mnie jest też ten delikatny, różowy kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×