Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JohnSnow29

jak odzyskać dziewczynę kobiety doradźcie

Polecane posty

Gość JohnSnow29

Witam byłem z dziewczyną 5 lat bardzo ją kochałem, ale stwierdziła że mimo iż mnie kocha to nie możemy być razem, że choć ma mnie cały czas w sercu to coś się w niej wypaliło. Ona wie że ja bardzo ją kocham i chciałbym z nią nadal być. Ja mam 29 lat ona 28. Moje pytanie do kobiet jak mogę odzyskać jej miłość i sprawić żebyśmy znów byli razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tweertrerwe
rozpal w niej na nowo uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludziska tak poczytałam
Mnie się wydaje że ona się po prostu znudziła. Mam niestety podobnie tyle że nie chodzi o chłopaka a o męża:/ Na razie czekam, może coś się zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tweertrerwe
o mamusiuuuuu samo sie nie zmieni. ludzie o zwiazek trzeba dbac i walczyc i starac sie. ciagle. nawet jak juz w nim ejstesmy 10 lat. samo sie nie zmieni i nie zorbi nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JohnSnow29
no właśnie też mi się wydaje że to znudzenie z jej strony dla mnie jest wyjątkową kobietą i chciałbym by została moją żoną starałem się i walczyłem na walentynki wysłałem kwiaty kurierem ale nie dostałem żadnej odpowiedzi od tamtej pory nie mamy żadnego kontaktu już :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludziska tak poczytałam
ja jestem po ślubie 3 lata, a znamy się 7lat. Monotonia i problemy robią swoje. Jesli ci naprawdę zależy to pojedz do niej i porozmawiaj. Kwiaty tu nie wystarczą. Nie chodzi o prezenty tylko o sposób zachowania. Może po prostu nie macie tematów do gadania? Ja ci mówię tylko po swoim związku. Bo naprawdę nie mamy o czym z mężem gadać. Nieraz nawinę jakiś temat, ale mnie po prostu zbywa. Przykład Madzi z Sosnowca- cała Polska tym żyła, a mój mąż mi powiedział że się cudzymi problemami zajmuję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JohnSnow29
ona się zmieniła pracę poznała nowych ludzi i to z nimi spędza czas przebywa a mnie odsunęła od siebie bardzo unikała mnie i co raz mnie ze mną rozmawiała mimo że starałem się zagadywać czy zaskakiwać jakimiś niespodziankami próbować gdzieś zabrać no ale dla mnie nie miała czasu tylko praca nowe zainteresowania i znajomi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JohnSnow29
chciałbym ją odzyskać czuję że w głębi serca ona nadal mnie kocha ale gdzieś się pogubiliśmy i to uczucie w niej przygasło chciałbym ją odzyskać dlatego proszę o rady co mogę zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludziska tak poczytałam
Nie chcę cię załamywać ale moa rada jest jedna: ZAPOMNIJ O NIEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludziska tak poczytałam
Albo umów się z akąś laską i postaraj sie by ktoś z waszych wspólnych znajomych was zobaczył, może poczuje zazdrość i sama się odezwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziony1410
jak kobieta Cie zostawia bez krzykow i placzu to znaczy ze juz dawno Cie nie kocha tylko nie wiedziala jak Ci to powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludziska tak poczytałam
zawiedziony- dokładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JohnSnow29
płakała kiedy się rozstawaliśmy i wiem że gdy dostała kwiaty również się rozpłakała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludziska tak poczytałam
a może jest chora albo coś? i nie chciała ci o tym mówić> albo z głupoty cię zdradziła a teraz nie umie ci spojrzeć w oczy? rozmowa wszystko by mogła wyjaśnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam kurwiki w oczach
Zapytaj jej czy aby napewno nie stało się nic konkretnego co popchneło ją do takiej decyzji. Możesz teraz po prostu pozostać przy przyjacielskim kontakcie. Dać jej przy tym dużo ciepła. Powiedz jej że ją kochasz, że jest dla Ciebie najważniejsza, że jest piękna, przytul ją czule. Nie jestem ekspertem, nie wiem co tu doradzić, ale myśle że to co wyżej napisałam będzie bardzo ok. Tylko subtelnie, nie naciskaj. Naprawdę Ci współczuje, mało który chłopak tak kocha i tak mu zależy, życze Ci powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż się wzruszyłam... Po prostu (jesli nie zmieniła adresu) pójdz do niej. To też niespodzianka. I na pewno wam się ułoży! powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JohnSnow29
mieszkaliśmy razem ale teraz już jesteśmy w innych miastach zrobiłbym wszystko żeby być z nią ale nie chcę tego zepsuć Ona powiedziała że chce spokoju żeby sobie wszystko ułożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JohnSnow29
ktoś poradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I Am a Sociopath
John ''dawco'' nie badz naiwny. Tyle jest kobiet a ty przejmujesz sie jakas rozia, ktora najwyrazniej ma ciebie tam gdzie ciemno. I jeszcze w milosc wierzysz OOo o zesz kurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam dokładnie taką samą sytuację, również bez krzyku, kłotni, tak po prostu zerwałam kontakt. nie potrafiłam mu powiedziec że już nic nie czuję... jeżeli Twoja dziewczyna zachowuje się w ten sposób... to oznacza tylko to, że już dla niej nic nie znaczysz. przykre to, a jeszcze bardziej przykre jest nasze zachowanie. ja wstydzę się jak go potraktowałam ale inaczej nie potrafiłam. P.S. och, mój Jon Snow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JohnSnow29
i nie tęsknisz za tym z kim zerwałaś nie żałowałaś tej decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, nie chyba nie tęsknie. owszem, czasami chciałabym z nim porozmawiac, tak po prostu - zapytac co u mniego słychac, jak się czuje. ale on ma do mnie napewno ogromny żal, zresztą pewnie zaraz robiłby mi pretensje o moje zachowanie (zaznaczam że całkiem słusznie), a ja nie potrafie mu powiedziec że już dla mnie nic nie znaczy, nie potrafiłabym znaleac odpowiedzi dlaczego przestałam do niego czuc cokolwiek. źle mi z tym okropnie, szkoda mi go... ale nie potrafię inaczej. pewnie Twoja dziewczyna czuje się podobnie. daj sobie z nią spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JohnSnow29
dałem to znaczy nie utrzymujemy kontaktu żadnego ona tak chciała. Tylko że ja niestety ją kocham i nie rozumiem jak to się stało że nie jesteśmy już razem wiem że kiedyś kochała mnie bardzo a dziś już nawet nie wiem co u niej już się nie uśmiechnie do mnie nie przytuli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumie Cie, dalej ją kochasz całym sercem i nie wyobrażasz sobie przyszłosci bez niej... ale niestety ona już wykreśliła Cie ze swojego życia, nie można kogoś zmusic do kochania. każda sytuacja jest inna, byc może u niej to chwilowe, za jakiś czas będzie chciała odnowic z Tobą kontakt.. nie wiem, nie znam was, nie znam waszej sytuacji. Mogę napisac tylko to co znam z własnych doświadczeń i niestety nie jest to nic miłego. Musisz jakoś to przebolec, odchorowac. To ciężkie zadanie ale pewnego dnia będzie lepiej. Trzymaj się, jestem pewna że kiedyś spotkasz kobietę, która Cie doceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę wszystkie porady są nic nie warte, jeśli kogoś boli serce po utracie drugiej osoby. Ja dam lepszą poradę. Kiedy zostawila mnie dziewczyna trafilem na strone magicznerytualy.pl i po prostu zamowile urok milosny. Dziewczyna po tygodniu była znowu moja więc zadzialalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulkaa233
Rozstałam się z Nim prawie pół roku temu.. To była Jego decyzja, stwierdził że już mnie nie kocha.. i tyle.. koniec. Ja nie umiałam bez niego żyć.. przed związkiem byliśmy przyjaciółmi, łudziłam się, że to może tak trwać, a jednak nie. Musiałam zamowic na niego rytuał miłosny z http://urokmilosny24.pl , przyszło mi troche czekac na jego spełnienie, ale najważniejsze że powrócił!! Znowu jestem niesamowicie szczęsliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzbroić się w niewyobrażalne pokłady cierpliwości. Po drugie przygotować się na to, że cierpliwość nie wystarczy, bo ona i tak nie zmieni zdania. Sama jestem kobieta i wiem jak trudno czasami mi samej siebie zrozumieć, więc szczerze współczuję wam - panowie. Podrzucam wam tu link do tekstu o tym jak odzyskac dziewczyne, nie wiem, może pomoże :). http://kedu.pl/jak-odzyskac-dziewczyne-po-rozstaniu/ . Generalnie panowie musicie być cierpliwi, czuli, umicie słuchać i pokazać paniom, ze wam na nich naprawdę zależy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale czułości pokazanie że "zależy" nic nie daje. Traktować jak szmaty i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zostałem porzucony dla innego…. Byliśmy w związku 3 lata. nie mieszkaliśmy razem , bo jesteśmy z innych miast, ale bardzo często się spotykaliśmy. Znała całą moją rodzinę, znajomych, przyjaciół, środowisko. Poznała go na studiach i straciła dla niego głowę….postanowiłem nie dac za wygraną. Trafiłem na strone http://urok-milosny.pl i zamówiłem rytuał, żeby ona wrócił. Nie działo się na początku nic, jednak po pewnym czasie zaczęła szukać kontaktu. W końcu wróciła i znowu jest miedzy nami praktycznie idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaun

Znaleźć ją zawiązać sznurami zamknąć w piwnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×