Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość michu123

Przedwczesny wytrysk,

Polecane posty

Gość michu123

Witam Wiem wiem, temat był poruszany na forum multum razy. Mialem stałą partnerke przez 2,5 roku , i kazdy mój stosunek wygladał prawie tak samo, max do 3 min i mnie nie było,czasem było nawet gorzej, strasznie mnie to irytowało, stosowałem różne preparaty żele a nawet tabletki(Orgasm Control) Zerzarłem tego całe opakowanie i nic , zmieniłem diete i ciągle to samo. Ona zabardzo się tym wtedy nie przejmowała bo miałem różne inne metody do doprowadzania ją do orgazmu kiedy ja już odlatywałem ;) Dlatego pomóżcie jest jakaś rada na to żeby choć troche wydłużyć stosunek? Teraz mam nową partnerke ,narazie wiadomo pieszczoty i inne sprawy ale przyjdzie ten dzien kiedy będziemy sie kochać i co mnie po 1 minucie nie bedzie ,miałem przerwe z 3 miesiące. Znowu odlece i co za lipa :( co tu zrobić pomóżcie prosze !!!mam 23 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdbdrdrdrd
Mam do samo koles, jedyne co mi pomagalo to powrot z pracy totalnie wkurwion ym, zdenerwowanym czy zestresowanym to wtedy w taki dzien/noc moglem dlugo i nie umialem sie zlac ale zaznaczam ze seks byl czesty codziennie do drugi dzien wiec wiesz ... traning codzienny i zestresowanie lekkie pomagalo, nie lykalem zadnych tabletek nigdy i nie bede a jak juz mam sie szybko zlewac to mowie mojej partnerce ze za 30 minut bedzie miala to czego tak pragnie i wtedy moge walic do upadlego bo juz nie mam czym tryskac bo jajka puste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×