Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość halembaa

Akcesoria meblowe - gdzie?

Polecane posty

Gość rychhhs
Mam małą stolarnię, a w związku z rozszerzeniem oferty zainteresowałem się robieniem szafek na kółkach. W te drugie zaopatruje się u firmy Stawik, które oferuje produkty najwyższej jakości, w najlepszych cenach. Polecam wszystkim innym, bo trzeba się dzielić zaufanymi źródłami. www.stawik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akcesoria meblarskie i tym podobne rzeczy zawsze się udaję do https://www.artmeb.pl/ to jest odpowiednie miejsce. Duży wybór, szeroki asortyment, dobra jakość. O to mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radooooosx

Były mi potrzebny jakiś czas temu kółka do mebli, ale wszędzie w okolicy ceny były śmieszne jak za taki drobiazg. Znalazłem firmę Stawik www.stawik.pl i zamówiłem co potrzebowałem. Generalnie sporo akcesoriów do mebli i bardzo konkurencyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię chodzić po starych targowiskach. Czasami trafiają się naprawdę niezłe perełki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurra

ja kupowałam w sypialniaplus.pl - maja spory wybór i materacy i akcesoriów meblowych. Szczerze mówiąc to bardzo fajnie wyposażony jest ten sklep.  Idealnie zrobione zakupy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia

Zerknijcie sobie na zona-designa.pl Jeśli o mnie chodzi to większość mebli w domu mam z tego sklepu. Sklep oferuje naprawdę ogromny asortyment mebli do mieszkań. Wszystko w bardzo nowoczesnym stylu i w miarę tanio. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golonk

Ja się zaopatruję w firmie Stawik stawik.pl i jest OK. Różnorodne akcesoria tak więc wybór bardzo duży. Można bez kłopotu kupić to, co jest niezbędne. Wysoka jakość, prosty montaż, duża wytrzymałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka

Jak dla mnie bardzo dobrą ofertę oferuję akcesoria meblowe pomorskie i jest to firma  EMA-Plast z  Kowalewa  Pomorskiego.  Firma oferuję sprzedaż  akcesoriów meblowych, uszczelek do drzwi przesuwnych, uszczelek do mebli systemowych, profile meblowe i tym podobne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka

http://ardi.com.pl/14.akcesoria-meblowe - tu i tylko tu :D Profesjonaliści w każdym calu. Dostaniesz tu wszystko, co jest Ci potrzebne i dodatkowo na pewno wsparcie w doborze. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenon

Jeżeli akcesoria meblowe to tylko w Stawik  Ostrowi Wielkopolskiej na  Staroprzygodzkiej 168. Firma oferuję takie akcesoria jak zawiasy, stopki, rolki, kółka i tym podobne - wszystko w atrakcyjnej cenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili

Również polecam skontaktować się Stawik jeźeli ktoś z was prowadzi firmę, która oferuję produkcję mebli. W tej firmie znajdziemy wiele potrzebnych  elementów do montażu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To gdzie się zgłosić zależy od tego jakie akcesoria meblowe są nam potrzebne. Jeżeli poszukujecie elementów złącznych do mebli to polecam wam się skontaktować z firmą www.mocujemy.pl Oni zajmują się produkcją i sprzedażą tego typu rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika

Jeżeli  akcesoria meblowe to tylko od firmy STAWIK z Ostrowa Wielkopolskiego. Firma oferuję takie akcesoria jak : zawiasy, rolki meblowe, stopki, kółka a nawet zaślepki w dobrych cenach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj powiem Wam, że takie drobiazgi mogą mieć bardzo duże znaczenie oraz praktycznie calkowicie zmieniać charakter danego pomieszczenia. Sama ostatnio kupowałam sobie meble do salonu w sklepie Ikea, konkretnie regały na książki za szkłem. Regały świetne, bardzo wygodne jednak nie podobały mi się w nich uchwyty Zupełnie nie pasowały do charakteru pokoju ( biale i plastikowe)Postanowiłam je wymienić na inne, konkretnie wykonane z mosiądzu. 

Zamawiałam w tym sklepie:

https://skandynawskieuchwyty.pl

Wzorów mają tam bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodyguard

Ostatnio szukałem informacji na temat co kupic naroznik czy meble wypoczynkowe i natrafilem na ciekawy artykul ktory rozwial moje watpliwosci http://www.xlblog.pl/stylowe-meble-wypoczynkowe-do-salonu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryka

Wszystkim producentom mebli polecam  zakup kołków u www.kolkidrewniane.pl. Kołki scalające konstrukcję muszą być specjalnej jakości, a lepszych nigdzie nie znajdziecie. Zamawiam i szczerze polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Ja korzystałem z oferty firmy producenta  STAWIK z Ostrowa Wielkopolskiego. Ja w  firmie STAWIK  zakupiłem kółka do mebli i stopki oraz rolki w bardzo dobrej cenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mannko0

Spory wybór różnego rodzaju akcesoriów meblowych macie na najder.net . Zamawiałem od nich jakiś czas temu, jak wziąłem się za naprawę szafek. Zarówno jakościowo jak i cenowo - absolutny brak zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne meble oraz akcesoria znajdziesz na tej stronie www.meblotap.pl. Jest w czym wybierać.  Pozdrawiam

Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam poszukać sklepów oferujących akcesoria polskich producentów. W sieci można znaleźć znacznie większy asortyment akcesoriów meblowych niż w takeij Ikei, w której wybór jest bardzo ograniczony. 

Daje namiar na sklep ze sporym wyposazeniem:

https://uchwytymeblowe24.pl/zamki-meblowe

Można w nim znaleźć profesjonalne zamki meblowe, odbojniki czy uchwyty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mąż jest stolarzem, często jeździ do izdebnika, bo mieszkamy w Krakowie do merkury am. Czasem chyba kupowal tez przez strone internetowa, warto zajrzec. NNigdzie indziej na pewno nie kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×