Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość memories.......

WESELE DOLNY ŚLĄSK

Polecane posty

Gość memories.......

Hej wszystkim. W przyszłym roku (czerwiec/wrzesień) planuję wziąć ślub. Chciałabym wybrać salę na dolnym śląsku niedaleko wrocławia... Salę w której będą możliwe noclegi dla gości przyjezdnych. Ważna jest także okolica... z dala od codziennego zgiełku, hałasu... Możecie coś doradzić?? Z góry dziękuję.

Gość my dja mamy
moge ci doradzić super miejsca miałam mieć tam wesele i słub ale ostatecznie sie rozstalismy, otóż tak: slub kościół w Sidzinie (mały ale piękny http://www.panoramio.com/photo/17775371 otoczony jest zielonym polem, na zewnątrz jest podest i miejsca siedzące także mozecie miec na zewnątrz romantyczny ślub . to jest tez zwany :kościółek w polu" jest naprawde przepiękny zakochałam sie z nim od pierwszego wejrzenia jest to magiczen miejsce pojedzicie tam a sami się przekonacie teraz sala weselna: 4 km od Kościółka w polu jest pałac Frączków. http://www.fraczkow.pl/ jest to super dworek prowadzony przez Polkę i Włocha jej męża. jest tam równiez super klimat, zero kiczu, do pałacu proowadzi droga otoczona drzewami - klimat ala tajemniczy ogród. sa tam miejsca noclegowe - bardzo gustowne pokoje z antycznymi meblami, cały wystrój jest oryginalny. jesli robisz duze wesele i nie starczy miejsc noclegowych to, to jest 10 km od Nysy Kłodzkiej gdzie jest hotel juz niie pamiętam nazwy ale njak sobie wpiszesz hotel w Nysie to ci wyskoczy. to jest moje wymarzone miejsce na wesele. obiecuję ze nie będziecie załować a slub i wesele będzie jak z bajki. zapomniałam dodać ze do kościoła wiedzie dróżka tez otoczona drzewami , wszystko posród natury dlatego Kościółek w Polu, jest połozony poza wioską Sidzina i poza jakimikolwiek zabudowaniami.

Gość iluska
Hej wszystkim parom, które chciałyby znaleźć świetne miejsce na zorganizowanie przyjęcia weselnego polecam restaurację Szczere Pole w Sobótce. Lokal jest na prawdę piękny, z dala od ulicznego zgiełku, położony pod górą Ślężą, z pięknym ogrodem, dania są przepysznie przyrządzone. Zresztą zobaczcie sami: www.szczerepole.com.pl Ja miałam tam swoje wesele i wszyscy goście byli bardzo zadowoleni z przyjęcia...i z tych wspaniałych potraw serwowanych przez miłą obsługę. Restauracja naprawdę warta uwagi!!!

Gość gość
Hej Dziewczęta, mam pytanie odnośnie sali na Zamku Dobra, to jest niedaleko Wrocławia. Możecie coś z własnej autopsji o tej sali opowiedzieć niekoniecznie z perspektywy młodej pary, może być z perspektywy gościa. Będę wdzięczna;)

Gość gość
Zamek Dobra – całkiem fajna sala, przestronna, akustyka na niej ok, menu w większości ustalasz z właścicielami. No i pokój dla nowożeńców…:D miłe wspomnienia z niego mam. No i chyba spokojnie zmieści się tam 200 osób, a jak nie da rady na sali to można w plenerze:D

Gość Jowita321
Hej dziewczyny, czy któraś z was wyprawiała wesele albo zna kogoś kto wyprawiał w Kawicach w lokalu " zajazd Beaty i Violetty" . Bardzo podoba nam się to miejsce, ale właściciele nie chcą podpisywać umowy. Boję się, że może się to na nas niekorzystnie odbić. Będę bardzo wdzięczna za kontakt do kogoś kto ma z nimi doświadczenie :)

Witam, mogę Ci poradzić Hotel Red Baron w Świdnicy. Teraz w listopadzie będą odbywać się w nim warsztaty ślubne w których razem z partnerem mogłabyś wziąć udział aby zobaczyć jak wszystko będzie wyglądać. Więcej info po kliknięciu w link: https://www.facebook.com/hotelredbaron/photos/pb.301905516656781.-2207520000.1415100351./333681726812493/?type=1&theater

Gość Julianina
Ja mogę Ci polecić bardzo fajną restaurację w Świdnicy - Na Skarpie, bardzo dobre jedzenie, takie trochę w włoskim stylu!

Gość Honoratta9
Dziewczyny, a może chciałybyście wybrać się na Weselne Dni Otwartych Drzwi? Pod koniec września rusza druga edycja tego eventu w http://www.hotelsulkowski.pl/ , jest to hotel, który posiada prestiżowy certyfikat American Academy of Wedding Halls Certification z Las Vegas w USA. W czasie dni otwartych może zobaczyć sale, porazmawiać z doradcami, degustować potrawy etc. Polecam wszystkim przyszłym Młodym Parom :)

Gość gość
Ja znam fajny lokal, ale nie oferują tam noclegów.. Sala Sarah w Kuklicach. Wg mnie najpiękniejsze miejsce na dolnymśląsku.

Gość Metbud konstrukcje stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Witajcie! Jeśli któraś z was rozgląda się za oprawą muzyczną w postaci Dj-a/Konferansjera to chętnie polecam mojego narzeczonego! Działa on w branży weselnej już ponad 10 lat i zajmuje się KOMPLEKSOWĄ obsługą m.in. wesel zwłaszcza na terenie woj. śląskiego i małopolskiego oraz województw sąsiednich. Sporo imprez gra również w stolicy. W SKRÓCIE ZAKRES USŁUGI OBEJMUJE: *Odtwarzanie muzyki - (od lat: 60/70/80/90 po szeroko pojętą muzykę współczesną polską i zagraniczną (różne gatunki muzyczne) - repertuar możliwy do ustalenia - w zależności od osobistych preferencji i oczekiwań gości. *Prowadzenie uroczystości na sali - ( powitanie państwa młodych oraz gości, tort, oczepiny, podziękowania dla rodziców, pierwszy taniec itp.) - do ustalenia. *Integracja i zabawianie gości po przez zabawy/konkursy dostosowane do indywidualnych preferencji i oczekiwań gości. DJ ZAPEWNIA: Własny sprzęt i oświetlenie części tanecznej, wytwornice dymu, nagłośnienie, własny transport. Narzeczony posiada wykształcenie muzyczne i jego specjalność to TRĘBACZ! Dlatego (przy wyborze dj-a) dodatkowo na wasze życzenie jest możliwość upiększenia ceremonii zaślubin w kościele lub w urzędzie GRĄ NA TRĄBCE - GRATIS! MATERIAŁ VIDEO: www.youtube.com/watch?v=dDhurR4L-98&feature=youtu.be Z wykształcenia również jestem muzykiem i zapewniam, że oferta jest prowadzona PROFESJONALNIE I NA POZIOMIE. SERDECZNIE POLECAM! DANE DO KONTAKTU: 508 501 542 Osoby zainteresowane ofertą oraz pytania w sprawie kosztów proszę o wiadomości na maila: dawid.slaga@wp.pl Chętnie wszystko przedstawię ! PS. Na życzenie również organizujemy dowolny instrument do kościoła/urzędu, orkiestrę, big band, fotografa, kamerzystę, samochody do ślubu, busa do rozwożenia gości.

Gość gość
Jak ktos szuka auta w dobrej cenie to moge polecic gościa co nas wiózł - Tomek . tel. 608 406 182 ma fantastyczną dużą Audi Q7 Fajne luksusowe autko na ślub no i mega wygodne

Gość CzaraMara
Zawsze dobrze jest popatrzeć po wyszukiwarkach noclegów. Jednym przykładem jest np. idodo.pl oni mają same sprawdzone noclegi właśnie z dolnego śląska.

Gość klexia
jak masz problemy z ulokowaniem gości to po prostu wejdź na jakąś stronę z noclegami. Sprawdź idodo.pl

Gość Pałac Krotoszyce
Zapraszamy do organizacji przyjęcia weselnego do Pałacu Krotoszyce***. Jest to przepiękny obiekt Pałacowo-Parkowy położony w Krainie Wygasłych Wulkanów, w malowniczej miejscowości Krotoszyce nieopodal Legnicy. Profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta to nasze największe atuty. Dysponujemy przestronnymi salami, mogącymi pomieścić dużą liczbę gości. Oferujemy 140 miejsc noclegowych, w gustownie i nowocześnie urządzonych pokojach. Organizujemy także śluby i przyjęcia w plenerze. Oferujemy wyśmienitą kuchnię, wykwalifikowany personel oraz przemiłą atmosferę. Zapraszamy na nasza stronę internetową www.palackrotoszyce.pl, gdzie znajdą Państwo aktualną ofertę weselną.

Gość gość
Dpatrycja, jak się udało wesele w Baronie? Czy mogłabyś odpowiedzieć na parę pytań? Nasze wesele też odbędzie się w tym hotelu i chciałabym popytać głównie o menu. :)

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować