Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaala

Jaką piosenke na pierwszy taniec?

Polecane posty

Witam drogie panie:) mam takie pytanko jaką piosenkę wybrałybyście na swój pierwszy taniec na swoim własnym weselu?? Ja nie mogę na nic wpaść, i chyba pozostawię tą decyzję mojemu przyszłemu mężowi... Chociaż zawsze marzyłam o Hungry eyes - Erica Carmena, co o tym myślicie?? A może napiszcie jaka to była piosenka u was na waszym ślubie :) chętnie poczytam a nawet posłucham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z wrzesnia
my bryana adamsa everything i do it 4 u poleci z plyty, bo nikt nie zaspiewa jak bryan taniec poleci jak poleci, zadnych sztucznych ukladów;-) z reguły na weselach gosci paula, sumptuastic, kancelaria, seweryn krajewski i inne;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie zaspiewa jak bryan
Zdziwiłabyś się :P Są wokaliści o takiej chrypce, jak Adams.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że trzeba mieć taką, przy której świat się dla Was zatrzyma :) Tzn żeby to była WASZA piosenka :) Mam kilka fajnych tytułów, ale nie są bardzo znane. Za to doskonale kojarzą mi się z moim Ukochanym i będe miała problem, którą wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irofanka81
Jeśli chodzi o "zatrzymanie czasu" to zawsze i nieustannie polecam "Ona i on" A. Gadowskiego http://www.youtube.com/watch?v=wkf5qO4La6k Zwłaszcza dla tych, co tańczyć nie potrafią - można się spokojnie pobujać i popatrzeć w oczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diufydgvuyd
Wszystko, nawet oklepane żono Moja, ale na litośc boską nie żadne walce z trędowatej, nocy i dni i te wasze sztuczne, wyuczone układy, które nijak nie pasują do utworu. I takw tym czasie goście będą wpieprzać obiad i nikt nawet na was większej uwagi nie zwróci, a jeżeli już to i tak wam dupę obrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just12
tonight i celebrate my love - idealna jak dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeerrr...
Proponuje cos wesolego i skocznego na dobry poczatek imprezy, bo to w koncu WESELE, a z jakiegos powodu 90% Polski wybiera na pierwszy taniec jakies smety przy ktorych wszyscy albo ziewaja, albo wyjmuja zyletki, zeby sie ciac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam, że pierwszy taniec jest WASZ. Ktoś napisał, że to smęty, że goście nie patrzą, mają to gdzieś jak tańczy Para Młoda. Ale to ja mam wtedy cały świat gdzieś! To jest nasza piosenka, pierwsza piosenka na wspólne życie, które przypomni mi przez te 4minuty całe Wasz wspólny czas i najpiękniejsze chwile. Niestety nielicznym Parom Młodym udaje się uzyskać taki efekt... Prawda, jest wielki stres, wszyscy patrzą, ale trzeba się starać wyłączyć na tą chwilę. Największą masakrą z jaką mam do czynienia ostatnio na weselach to WYUCZONE PIERWSZE TAŃCE WALCÓW PIĘKNYCH TAŃCÓW TOWARZYSKICH ITP. Młodzi wtedy udają kogoś kim nie są. Odtupią wyuczone przez ostatnie 3miesiące kroki walca i do widzenia. Ostatnio byłam na takim weselu i Panna Młoda głośniej liczyła kroki od samej muzyki... MASAKRA!!! Miało być pięknie, wyszła masakra!!! Kiedyś widziałam piękny taniec- PM zatańczyła przy U2-The Ground Beneath Her Feet(piękna piosenka!!!) http://www.youtube.com/watch?v=kXPctL3iNCc&feature=fvst Stanęli, zatańczyli, normalnie. Taką bliskość i miłość było widać pomiędzy nimi. Niesamowite! Nie widzieli gości, w tamtym momencie było widać, że zupełnie się wyłączyli dla reszty świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysunia999
ivan i delfin "biała suknia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Ronan Keating When you say nothing at all Polska - Ania Szarmach Wybieram Cię nienawidzę kiedy wszystkie młode wybierają te same piosenki.. tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaMłoda89
A ja wybrałam piosenkę Krzysztofa Krawczyka ,,Tylko Ty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tynka01443
Ta Ania Szermach fajna:) Ja mam piosenke 4you " Jesteś moim niebem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda Panna Młoda 19
Ivan Komarenko - Biała suknia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miałam piosenkę
Wielka MIłośc i do dziś jak ją słysze to miło wspominam. Bez żadnych układów, prób, nogi jakoś same nas poprowadziły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdfkshgdfhg
My bedziemy mieli "It is you" Dana Glover ze Shreka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babija
Nightwish - "while your lips are still red". Innej opcji nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 United - Don't Close Your Eyes Piękna piosenka, widziałam gdzieś na youtube pierwszy taniec z wykorzystaniem tej piosenki i wyglądał on fantastycznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko i wyłącznie kombii
kombi - zaczaruj mnie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1617
a ja bede miala czerwone gitary-slowo jedyne ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandra z Torunia
Ja będę mieć Natalii Kukulskiej "Zakochani".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×