Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaala

Jaką piosenke na pierwszy taniec?

Polecane posty

Gość aaaaassssaa
a my mamy Verdis- na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzygać mi się chce
JAK WAS CZYTAM. BLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLEEEEEEEEEEEEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noi co
a myśmy mieli paso doble:)) Żadne romantyczne i nudne piosenki nie wchodziły w grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaanieccc
KONKURS Szkoły Tańca ANANDAY w Krakowie!!!! Kupon na obuwie oraz karnet na kurs tańca I MIEJSCE - 1 Kupon Rabatowy 50% na dowolnie wybraną parę obuwia tanecznego wykonaną przez PROFICZ DANCE SHOES II MIEJSCE - KARNET MIESIĘCZNY DLA PARY NA KURS WALENTYNKOWY SALSA/ BACHATA 14.02 G.20.45 III MIEJSCE - BEZPŁATNA WEJŚCIÓWKA DLA PARY NA DOWOLNE ZAJĘCIA Zapraszamy do wzięcia udziału!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FairytaleFifi
Dwa proste słowa-De Mono my to tanczyliśmy jako pierwszy taniec, patrzac sobie głęboko w oczy i zapominając o całym świecie. Gdy skonczyliśmy na sali zapanowała idealna cisza i dopiero po kilkunastu sekundach goscie zaczęli bic brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeżeli mogę pomóc
Znalazłam ciekawy mix utworów na pierwszy taniec, fajnie jest na początek rozpocząć wolnym ulubionym utworem a później z zaskoczenia rozkręcić gości:D Na pewno będzie miło wspominany. http://www.youtube.com/watch?v=UFDfOcILkNw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież to co później robią to nie jest taniec. Gestykulują tylko do słów piosenki i biegają bez ładu i składu. Nie widzę tu żadnych kroków tańca. Jak dla mnie to w ogóle nieśmieszne i zbędne przedstawienie nie mające nic wspólnego z ideą pierwszego tańca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy to walc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym chciała piosenkę speechless :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.Dj-Misiek.pl
Polecem : Ja Tobą oddychać chcę - Ich Troje www.Dj-Misiek.pl - Zapraszam do mnie na stronę, nic Cię to nie kosztuje :) DJ Misiek, wesela, imprezy firmowe, urodziny, Lubań, Zgorzelec, Bolesławiec, Szklarska Poręba, Karpacz, Jelenia Góra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam "najpiękniejszą" Krajewskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojde_boso
Top lista piosenek na pierwszy taniec: Mój faworyt: http://www.weselezklasa.pl/pierwszy-taniec/magda-famme-rozmowa-z-aniolem,67/ A oprócz tego: Always (Bon Jovi) At last (Beyonce) Bajka (Sylwia Grzeszczak) Biały latawiec (Wawele i Jan Wojdak) Bo jesteś Ty (Krzysztof Krawczyk) Chcę tu zostać (Farba) Ciebie (Fat Belly Family) Come Away With Me (Norah Jones) Dziękuję Ci (Edyta Górniak) Dopóki jesteś (Skaldowie) Dwie obrączki (Time) Dziś już wiem (Urszula) Endless Love (Lionel Richie, Diana Ross) (Everything I Do) I Do It For You (Bryan Adams) Fly Me to the Moon (Frank Sinatra) Hungry eyes (Dirty dancing) (Eric Carmen) I have nothing (Whitney Houston) Im więcej Ciebie tym mniej (N. Kukulska) It is you (Dana Glover) Kochać i pragnąć (Magma) Kochajmy każdą chwilę (Marlena Drozdowska) Kołysanka (Sumptuastic) Moje jedyne marzenie (Anna Jantar) My heart will go on (Celine Dion ) Nasz pierwszy taniec (Boys) Nasz wielki dzień (Mig) Niebieska piosenka (Grzegorz Tomczak) Oczarowanie (Zbigniew Wodecki) Od dziś (Paula Ignasiak) Odnalazłem Ciebie (Borys) Od nocy do nocy (Halina Kunicka) Only you (The Platters ) Proud (JLS) Przeznaczenie... czyli piosenka o miłości (Vertus ) Rozmowa z Aniołem (Magda Famme) Somewhere over the rainbow (Israel Kamakawiwo'ole) Something stupid (Frank & Nancy Sinatra) Suknia ślubna (Ivan Komarenko) Szukaj mnie (Edyta Geppert) The last waltz (Engelbert Humperdinck) Taka miłość w sam raz (Michał Bajor) Ten którego kocham (Katarzyna Skrzynecka & Robert Janowski) The One (Elton John) Tonight (Barbara Mandrell) Tyle słów na wiatr (Du vent, des mots) (Garou & Paulla) Tylko bądź przy mnie (SnB) Tylko w Twoich dłoniach (Eleni) Tylko z Tobą (Andre) Weselne preludium (Krzysztof Krawczyk) What a wonderful world (Louis Amstrong) What the world needs now (Anna Karwan) When a man loves a woman (Michael Bolton) Wielka Miłość (Seweryn Krajewski) W perły zmienić deszcz (Uniwerse) Wszystkie chwile (Magma) Wybieram Cię (Ania Szarmach) Wymyśliłam Cię (Irena Jarocka) Zabiorę Cię (Kancelarya) Zaczarowani (Natalia Kukulska) Za jeden uśmiech Twój (Sumptuastic) Za szkłem (Bracia) Unchained Melody (The Righteous Brothers) You Are Always On My Mind (Elvis Presley) Zawsze będę kochał Cię (Tomasz Grelewicz) Zawsze będziesz obok mnie (Magness) Zawsze tam gdzie Ty (Lady Punk) Z kimś taki jak Ty (Kindla) Zmiana wiatru (Kapela ogórki) Znalazłam (O.N.A) Zostań ze mną (Bernadeta Kowalska i Robert Kowalski) WeselezKlasa(weselezklasa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka333
Na weselu mojego kumpla to sobie zagrali do pierwszego tańca – Zostań moją żoną ;-) Hehe, no na pewno jest to jakieś urozmaicenie. Pewnie większość osób pierwszy raz słyszało ten kawałek w ogóle, ale przyjął się dobrze. Na jotube - http://youtu.be/jnGs6fBZk6c jest teledysk. Dość jajcarny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kindla z kimś takim jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszonio
Np. http://www.weselezklasa.pl/pierwszy-taniec/ Generalnie starajcie się szukać czegoś wolnego i krótkiego. Taniec powinien trwać minutę do dwóch. I pamiętajcie, że suknia ślubna mega utrudnia poruszanie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My bierzemy "Czerwone i bure".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My robimy małe wesele, mieszkamy kawałek od rodziny i chcemy pogadac nacieszyć się, a nie tańczyc układ wymyślony przez kogoś do oklepanej muzyki. Sorry- dla mnie to wieśniactwo. Poza tym- nie macie własnej piosenki, która lubicie, ze szukasz natchnienia na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Red Jumpsuit Apparatus - Your Guardian Angel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ludzie z http://www.szkoladancefloor.pl dali mi propozycje pod taniec jaki nas interesował - poważnie. Genialnie to wyszło i naprawdę lepiej zawierzyć innym, bo jednak może to zrobić mega wrażenie A sami możemy mieć kiepskie pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wybraliśmy piosenkę Do you love me , a choreografię wymyślił nam świetny tancerz z di somma dance, polecamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×