Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość perta

sieć sklepów Biedronka zmieniła logo

Polecane posty

Gość perta

nie wiem czy zauważyliście,ale sieć Biedronka ma nowe logo.Biedronka jest bardziej wyszczerzona. Czy koś rozumie w jaki sposób to zmieni obroty firmy?Słyszałam dzis jak pracownicy narzekali,że podwyżek nie dostali a forsa na zmienianie loga poszła gruba Nie wiem jak to logo miałoby zmienić dochody Biedronki...LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ómjem pizadź
lol na jakim ty swiedzie rzyjerz lol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co ja wtedy robie?
a kto mowi ze logo ma zmienic dochody? czy np jak kupujesz sobie nowa bluzke czy podklad to tez zastanawiasz sie czy dzieki temu twoja pensja wzrosnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perta
wiec wyjasnij mi jaki sens ma zmiana loga? bo sadzilam ze wlasciciele korporacji raczej kieruja sie racjonalnymi motywami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co ja wtedy robie?
bo wg kogos ladniej takie wyglada :O zreszta zauwaz ze oni NIE ZMIENILI logo tylko je podrasowali (chociaz dla mnie to wyglada gorzej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrz ceremonii 27
zmiana logo generuje koszt, reklamy, zmiany graficzne dokumentów, strony www, rejestracji i zastrzeżenia nowego logo, nie jest to koszt gigantyczny dla takiej firmy, mam za sobą zmianę brandu w dużej korporacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perta
mistrzu a jaki to mialo cel w przypadku Biedronki? wydanie tej kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spece od reklamy
zmienili troche twarz biedronki zeby była bardziej prawdziwa i zapraszająca. + zeby sie o niej mowilo jak my teraz. Miało się to zgrać z nową kampanią, która ma zapewnić konsumentów ze biedronka to wysoka jakość, a nie jak dotąd kazdy sądził "tanie gówno" Założe się ze przynajmniej jedna osoba po przeczytaniu tego topiku zagosci niebawem w biedronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perta
no sorry,poprzednia tez byla zapraszajaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna jrj444
tez nie podoba mi sie ten nowy image to tego takie denne reklamy i ta melodyjka "daaaj sie zaskoczyc, jakoooscia biedronki..." a wczessniej biedra miala takie wyczesane reklamy, najbardziej rozbraja mnie ta ps. nigdy nie widzialam jej w TV, znalazlam ja w necie http://www.youtube.com/watch?v=UWQvdp6teis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ómjem pizadź
w dipie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spece od reklamy
ale zrozumcie, ze wymyslono tą piosenke wlasnie dlatego zeby kazdy ją zpamietał i nucił pod nosem w autobusie, co lepsze sprawdza sie to w 100%. Oglądał ktos z was filmik jak na stadionie puszczono ową reklame i wszyscy kibice zaczeli spiewac "daj sie zaskoczyć..." każdy znał tekst doskonale. i to jest własnie reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrz ceremonii 27
co z tego, że wpadła mi w uszy skoro omijam ten sklep szerokim łukiem, mam 200 m od domu a i tak zawsze wybieram tesco albo carrefour

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna jrj444
tak, w dipie! :D bylo to w telewizji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwentaryzacja 30.03
uwielbiałam reklamy z produktami, które polecały się na święta albo imprezki, naprawdę z jajem były, choć nie kupuję tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perta
mistrz ceremonii 27 no to durny jestes bo w biedro jest naprawde tanio i zawsze swieze warzywa i owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spece od reklamy
no widzisz, to ty, ja tez wybieram tesco jak ide po cos co wiem ze w biedronce nie dostane. ale juz np zachodzę do niej jak mam mniej kasy, albo zwyczajnie chce pooszczędzać. zresztą na jednego nie zadziala, ale na 10 innych tak. Obroty biedronki niesamowicie wzrosły odkąd weszła nowa kampania. Znam się na tym bo mam to na studiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×