Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość merylkaaa

Widzialam dzisiaj Polke owinieta w hijab

Polecane posty

Gość merylkaaa

U mnie w pracy. Akurat manager poprosil, zebym usiadla na kase, bo bylo duzo ludzi, wiec poszlam. Zobaczylam bardzo gruba kobiete, Boze wazyla moze z 100 kg, biala, cala szczelnie owinieta w hijab, trzymajaca na reku malutkie brazowe dziecko, a drugie troche wyrosniete juz, tez brazowe. Byla ze swoja mama. Nawet mi przez mysl nie przeszlo, ze to Plka! Wiec rozmawialam z nia po angielsku. Dopiero jak uslyszalam, ze do swojej mamy mowi po polsku to jej powiedzialam, ze czemu od razu nie mowi, ze jest Polka? Ale ona sie zawstydzila, buraka puscila, chyba sie zawstydzila, ze normalna Polka ja obsluguje a ona biedulka przeszla dla chlopa na islam i od razu sie obwiazala.... Kurde, musielibyscie zobaczyc jej mine...zawstydzona do granic mozliwosci. I ten jej slabiutki angielki, ktorym mowila do dzieci swoich..... masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nsdd
No i co? A ty głupia pindo znasz angielski świetnie, a nie słyszałaś o czymś takim jak confidentiality policy? Tylko wynosisz poza pracę to, co tam się dzieje, zamiast mordę na kłódkę trzymać. Kolejna pusta idiotka, której się wydaje, że jak stoi na kasie za marne 6.08 to jest kimś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
Moj angielski jest swietny, dziekuje bardzo :) Za to jej byl tragiczny, z takim jakims ruskim akcentem. Ciekawam jak ona sie dogaduje ze swoim pakistancem hehehehe Wstyd mi za niektore Polki w UK. Nastepna idiotka ktora dala sie obwinac w szmaty. A ty co, tez preszlas na islam pizdo? buhahahahah I jeszcze jedno, odpierdol sie od mojej pensji, do piet mi nie dorastasz wiesniaro. Idz lepiej pasc kozy ze swoim arabusem pokrako

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek na sto dwa
Bo Polki to kurwy ktore z ochota rozkladaja nogi przed kazdym brazowym i jeszcze przechodza na islam. kto jak kto ale Polka na jest najlatwiejsza najtansza dziwka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiii..............
I co???? Zyjesz???? Jeeee.... Ale ty masz przezycia.... szczena mi opadla... chyba sie schlam z zazdrosci... Ty, no ale chyba wyszlas calo z tej opresji? Nie pogryzla cie albo co? no, dawaj dalej, to TAKIE PASJONUJACE DECH MI ZAPIERA.... Ty, a moze schudla ta gruba? A moze nauczyla sie poprawnie mowic? A moze sie znowu nawrocila na ktolicyzm? No, dawaj, co tak zamilkalas!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
Zenek, masz absolutna racje. Wstyd za te nasze Polki, wyjada ze swoich wsi do UK, poznaja Araba i obwiazuja sie w szmaty jak chore na umysle. Ta gruba puscila buraka,bo sie zawstydzila, hehe bo miala czego. W Polsce to ona zycia by nie miala,dlatego musi sie po UK ukrywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
A ty razem z nia, szmatlawiec z pakistnska koza. A powiedz mi, nosisz juz hijab czy moze burke? Ile razy dziennie sie modlisz i jak ci smakuje miesko halal? buahahahahah Oj te naiwne Poleczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiii..............
Kto nie z nami ten przeciwko nam - to juz bylo merylka. Wymysl cos nowego i oryginalnego, bo nawet polszczyzna do piet nie dorastasz. Argumenty to nie to samo co wyzwiska, wymysly i pomowienia. Twoje slownictwo wyraza twoja miernosc. Daj mi argumenty moze znize sie do jakiejkolwiek dyskusji, bo na razie to pyskowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
Chcesz sie zmierzyc z moja polszczyzna? Przegrasz, dziecinko, zapewniam cie. I o jakie argumenty ci chodzi? O to, ze Polki sa latwe? Bo sa. Wiec? Co, boli cie prawda? Sama pewnie jestes "jedna z tych naznaczonych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nsdd
Tak przeszłam na Islam, zawinęłam się w chustę, mąż jest biały, żaden Arab, prowadzimy własny biznes, podejrzewam, że nasze dochody kilkaset razy przekraczają twoje na kasie i gówno ci do tego. Idź żyj swoim życiem, a nie wpierdzielaj się w cudze. Nudna jesteś, pewnie po zawodówie? Życzę owocnej kariery na kasie, uważaj, żeby jakaś Polka ci kiedyś zębów nie wybiła, albo nie doszła po twoim IP na kafeterii w którym sklepie pracujesz, bo cię wywalą z niego za wynoszenie informacji o klientach, ty pustaku po zawodówce, prostaczko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
A kto ci powiedzial, ze jestem po zawodowce? I kto ci powiedzial, ze pracuje na kasie? Czytaj ze zrozumieniem jelopie. Napisalam, ze moj manager mnie poprosil, zebym weszla na kase, bo byla spora kolejka. Och i grozisz mi? No tak, tak jak kazdy musli, wy tylko potraficie bomby podkladac, bzykac male dzieci np. takie 8 latki, dobre co nie, do bzykania, potraficie siac nienawisc w Europie i mnozyc sie jak kroliki. Wal sie na ryj szmato, ty, twoj koran, ktorym moge sobie tylek podetrzec i twoj pedofil mohamet. Zadowolona? No, a teraz uciekaj do arabusow :) my cie tu nie chcemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
Acha, ty nie nazywaj siebie Polka, ja cie prosze, nie przynos, nam, normalnym Polkom hanby i spadaj robic kolejne bachory pomywaczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te polki sa pojebane. w Krakowie tez maja spotkania i w chustach sa, mlode dziewczyny. to jest cos niesamowitego. na kafe tez dziala male lobby islamistek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
To nie sa Polki jak dla mnie, to zera. Tak jak napisalam wczesniej, wyjada ze swojej wsi z Polski do duzego miasta w UK, rozlaza nogi przed muslimem, przejda na islam, obwina sie w szmaty, splodza dziesiecioro bachorow, ale na kafe pisza, ze maja firmy, zarabiaja kokosy i w ogole sa "lepsze" niz inni, czyli my, chrzescijanie. buahahahaha Zal, totalny zal tych naiwniaczek. Tak naprawde siedza w domu, rodza dzieci i gotuja curry, a pakol na taksowce jezdzi albo w kebabie smazy kurczaki. Kto jak kto, ale Polki sa zawsze chetne dla ciapoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chca sie zakutac w szmaty to prosze bardzo, kazdy wie co chce ze swoim zyciem robic. chca ograniczenia wolnosci i praw oraz praw swoich dzieci (przede wszystkich corek)- ich wybor. mnie to ani ziebi ani grzeje. widocznie musza istniec takie poddancze jednostki i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla ciapola Polka
tylko siedzi w domu i rodzi dzieci. Wstyd z tymi szmatami na glowach, jak mozna tak sie spie&dolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka ksf
no i co z tego jaka religia i w co byla ubrana. ludzie polacy gdzie wy zyjecie? cala europa juz sie z nas smieje. za kilkanascie lat w polce tez beda muzulmani i afrykanie i co wtedy zrobicie wy i wasi dziadkowie? tu gdzie ja mieszkam jest wiecej takich niz bialych i jest fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka ksf
moja znajoma tez przeszla na islam. ma 24 lata ladna dizewczyna niebieskie oczy blondynka i co z tego. jej zycie jj sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciapaki maja wiecej kasy niz polacy w UK. angole im dawaly taki socjal, ze taki dziecorob i mieszkanie za darmo dostal a pozniej wynajmoja... a jak masz mieszkanie swoje w UKi autko to juz jestes 1 klasa. dla kasy i szmate zalozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
Zuska, rozumiem, ze cieszysz sie z tego, ze wiecej muslimow wokolo niz bialych? Jak ci jest ich jeszcze za malo, to prponuje wyjechac do Afganistanu. Wtedy zobaczysz co to znaczy islam "od podszewki". O ile w ogole wrocisz zywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
Nie no, czytajac niektore posty stwierdzam jedno. Polki sa zdrowo jebniete. Az mi wstyd, ze te kurwy sa z mojego kraju. :( Chetnie bym je wywiozla do Arabii Saudyjskiej, a nie siedza sobie w cywilizowanym panstwie i pobieraja benefity. Miernoty jedne. W dodatku co druga jest glupsza od poprzedniej. Nie umieja ani liczyc, ani sie wypowiedziec po polsku a juz tym bardziej po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polakkkkkkec
a polak bedzie zapier...al na czarno na budowie bo nie ma rozumu. oni to przynajmniej maja rozum. i wiecej kasy od was polaczki pijecie piwo w weekendy i mieszkacie w dziupli po 20 chlopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steck one fierf t
z holandi juz was chca wyp...ic to i z anglmi tez to zrobia kwestia czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
Hahaha ty powyzej mnie, chyba nie porownujesz Polakow do tych brudasow? Slyszalas kiedys nazwe takiego zacofanego kraju jak np. Somalia? Widzialas tych ludzi? Wiesz jak oni smierdza? A jaki balagan maja w chacie, o ludzie...syf, po prostu syf. No i taki tez syf tworza tu, w Europie, wraz ze swoimi wielodzietnymi rodzinami. No i rowniez nie zauwazyla, zeby Somalijczycy jakos szczegolnie pracowali... ale benefity, dom i samochod maja. smiechu warte. zreszta, co tu pisac. Tak jest z kazdym muslimem, czyli brudasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggg123
za niedlugo w polsce bedzie ich bardzo duzo. no i super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bedzie, bo nie ma socjalu i jest zimno! a somalia jak kobieta idzie do szkoly to ta szkole spala zaraz. chlosty dostaja jak szmty zapomni na glowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golo i niop
ponoc polacy sie myja tylko raz w tyg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
a najlepsze sa te zalosne szmaty, ktore tak tu ich bronia. Bo same sie zeszmacily z pakolem. Ciekawe jakby pakol mial tak bronic Polske np. w imie Biblii tak jak to robia polskie szmaty wimie koranu (celowo pisze koran z malej litery).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale ona sie zawstydzila, buraka puscila, chyba sie zawstydzila, ze normalna Polka ja obsluguje a ona biedulka przeszla dla chlopa na islam i od razu sie obwiazala...." hahhaah ;-))) czy te nie pmylilas slow: normalna (polka) zmaiast typowa?;-))) a moze tobie wspolczula ze tak muszisz na kasie siedziec, hm?;-) oj widze ze nie u kazdego sprawdza sie przyslowie "podroze ksztalca/poszerzaja horyzonty";-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×