Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fan wiosny

spacer bez bielizny?

Polecane posty

Majtki to w ogóle świeża historia... jakieś sto trochę lat temu, to tylko tancerki i kurtyzany je nosiły, u innych kobiet to było bardzo nie halo.  Teraz historia zatacza koło: albo bez majtek, albo coraz bardziej skąpe stringi 🙂

• Haha 1

11 minut temu, gotb napisał:

Majtki to w ogóle świeża historia... jakieś sto trochę lat temu, to tylko tancerki i kurtyzany je nosiły, u innych kobiet to było bardzo nie halo.  Teraz historia zatacza koło: albo bez majtek, albo coraz bardziej skąpe stringi 🙂

Coś wymyślasz, gotb 😄  Pierwsze słyszę by majtki odchodziły do lamusa. Ty jesteś ekshibicjonistą, więc rozumiem twoje podejście, ale bez przesady 😄 

3 godziny temu, Pani Pani napisał:

Mnie się rzadko zdarza, ale to bardzo przyjemne

W su.kience i bez majteczek? 😉 😄 

31 minut temu, Marcin40 napisał:

rozumiem twoje podejście, ale bez przesady

Trzeba promować naturalne zachowania 😄 W domu głównie nago, a na świat to minimum ubioru.  No i to ekologiczne, mniej rzeczy do prania 😄

13 minut temu, gotb napisał:

Trzeba promować naturalne zachowania 😄 W domu głównie nago, a na świat to minimum ubioru.  No i to ekologiczne, mniej rzeczy do prania 😄

Rozumiem,że jak kiedyś złapią golca w parku, to będziesz ty 😄 

21 minut temu, gotb napisał:

Tak, trzeba. W ogóle publiczna defekacja  i kopulando też powinny być dozwolone 😄 

Napisano (edytowany)
56 minut temu, Marcin40 napisał:

W su.kience i bez majteczek? 😉 😄 

Tak, w długiej ...ence

Edytowano przez Pani Pani

Ale się podniecacie. Nawet gdybym była bez majtek to i tak byście nie wiedzieli o tym.🙂

1 godzinę temu, ona41@ napisał:

Ale się podniecacie. Nawet gdybym była bez majtek to i tak byście nie wiedzieli o tym.🙂

Egoistka. Chcesz takie widoki zostawić tylko dla siebie??! 😄 

1 godzinę temu, Marcin40 napisał:

W ogóle publiczna defekacja

Panów sikających pod byle drzewkiem to nieszczególnie lubię.  Oraz dzieci, którym rodzice pozwalają na załatwianie wszelkich potrzeb fizjologicznych gdziekolwiek, np. na plaży wśród ludzi.  To jest buractwo.  A niezałożenie majtek pod spodnie czy suk.i.enkę... czemu nie?  Komuś to przeszkadza?  Kogoś to obraża?

5 minut temu, gotb napisał:

Panów sikających pod byle drzewkiem to nieszczególnie lubię.  Oraz dzieci, którym rodzice pozwalają na załatwianie wszelkich potrzeb fizjologicznych gdziekolwiek, np. na plaży wśród ludzi.  To jest buractwo.  A niezałożenie majtek pod spodnie czy suk.i.enkę... czemu nie?  Komuś to przeszkadza?  Kogoś to obraża?

Wiem,że trochę przesadziłem z moim żartem. Po prostu nie mogłem ię powstrzymać. Czasem wystarczy jedno skojarzenie i wyobrażam sobie ekstremalne sytuacje, które mnie bawią.

Oczywiście masz rację 🙂 

2 minuty temu, Marcin40 napisał:

Oczywiście masz rację

O publicznym "kopulando" to nie wiem, co myślę. Są w internetach filmiki z Cap d'Agde czy kurortów typu Hedonism na Jamajce, gdzie ludzie się bzykają w różnych kombinacjach publicznie przy innych na plaży czy w basenie.  Chyba tam nie pojadę na wakację, ani w celu kopulowania, ani oglądania 😄

Napisano (edytowany)
12 minut temu, gotb napisał:

O publicznym "kopulando" to nie wiem, co myślę. Są w internetach filmiki z Cap d'Agde czy kurortów typu Hedonism na Jamajce, gdzie ludzie się bzykają w różnych kombinacjach publicznie przy innych na plaży czy w basenie.  Chyba tam nie pojadę na wakację, ani w celu kopulowania, ani oglądania 😄

O proszę. Nie wiedziałem o tym. Ja akurat nie mam raczej nic przeciwko 😄  Oczywiście takie miejsca powinny być jasno oznaczone tak aby nie miały do nich wstępu osoby niepełnoletnie.

Swoją drogą to mogłoby być ciekawe doświadczenie obejrzeć na żywo kopulando innej parki lub kochać się z dziewczyną na oczach innej parki 😄  

Edytowano przez Marcin40

2 godziny temu, Marcin40 napisał:

to mogłoby być ciekawe doświadczenie obejrzeć na żywo kopulando innej parki

Mogłoby być.  Tylko w tych kurortach to zazwyczaj kopuluje 60-letnia napalona babcia z 70-letnim kochankiem i nie są to ekscytujące widowiska 🙂 

• Haha 1

6 minut temu, gotb napisał:

Mogłoby być.  Tylko w tych kurortach to zazwyczaj kopuluje 60-letnia napalona babcia z 70-letnim kochankiem i nie są to ekscytujące widowiska 🙂 

W ogóle nie wiedziałem,że coś takiego istnieje 😄  Widowiska pewnie nie są ekscytujące, ale przynajmniej sami dobrze się bawią 😄 

1 minutę temu, Marcin40 napisał:

przynajmniej sami dobrze się bawią

Miejmy nadzieję, że tak jest. Bo inaczej to to nie ma sensu. 

A jak mi się uda dożyć tak sędziwego wieku, nie będę widział i słyszał ludzi dookoła, oraz uda się namówić jakieś dziewczę na zabawę z dziadziem, to w sumie czemu nie? 😄 😄 Na razie trzeba korzystać z młodości i wydolności organów wszelakich.

• Haha 1

16 godzin temu, Marcin40 napisał:

Oczywiście takie miejsca powinny być jasno oznaczone tak aby nie miały do nich wstępu osoby niepełnoletnie.

w większości państw tego typu zachowania są karalne jako co najmniej wykroczenia przeciw obyczajności. Natomiast co do nie wkładania bielizny to jeszcze przed II Wojną Światową zwłaszcza miesiącach cieplejszych poza dniami miesiączki kobiety na wsiach oczywiści pod spódnice albo s.u.k.ienki (spodni wówczas kobiety prawie w ogóle nie nosiły) nie wkładały żadnej bielizny - było to normalne i nie miało konotacji erotycznej. Przez to te kobiece sfery były przewietrzane i podobno w ciepłych miesiącach było to nawet zdrowe.

czasem gdy jesteśmy na wczasach nad morze to podczas spacerów późnym popoludniem lubie gdy żona pod ...enką nie ma bielizny ... czuję wtedy taki dodatkowy dreszczyk emocji...☺

Dnia 19.07.2021 o 12:22, ddt60 napisał:

w większości państw tego typu zachowania są karalne jako co najmniej wykroczenia przeciw obyczajności. (...)

Wyobrażam sobie,że byłoby to możliwe. Jeśli działoby się to na prywatnej , ogrodzonej posiadłości takiej jaką miał Hugh Heffner. Ten dziadek od Playboya. To byłby rodzaj takiego klubu dla swingersów tylko na otwartym terenie, a nie w jakimś tajnym budynku.

Dnia 19.07.2021 o 12:22, ddt60 napisał:

w większości państw tego typu zachowania są karalne jako co najmniej wykroczenia przeciw obyczajności

Owszem, tak.  Ale w izolowanych kurortach czy wioskach dla "naturystów", to już można prawie wszystko.

Dnia 20.07.2021 o 10:02, angelo83 napisał:

czasem gdy jesteśmy na wczasach nad morze to podczas spacerów późnym popoludniem lubie gdy żona pod ...enką nie ma bielizny ... czuję wtedy taki dodatkowy dreszczyk emocji...☺

A jaki  by był dreszczyk emocji gdyby tak ubrana udała się do stomatologia. 😀

Mnie w takiej sytuacji podciągnęła się ...enka na fotelu. Miałam majki tylko że prześwitujące. Dopiero jak facet skończył to się zorętowałam. Teraz wiem dlaczego to tak długo trwało. 

1 minutę temu, Natalia20 napisał:

Mnie w takiej sytuacji podciągnęła się ...enka na fotelu. Miałam majki tylko że prześwitujące. Dopiero jak facet skończył to się zorętowałam. Teraz wiem dlaczego to tak długo trwało. 

hehe w naszej okolicy zachowujemy dystans moja jest nauczycielką i dużo osób ją zna 

5 minut temu, angelo83 napisał:

hehe w naszej okolicy zachowujemy dystans moja jest nauczycielką i dużo osób ją zna 

Przecież taka sytuacja jak moja nie jest winy kobiety. 

4 godziny temu, Natalia20 napisał:

Do dentysty słabo, mógłby patrzeć nie tam, gdzie jako dentysta powinien i coś zepsuć.  Jak już to lepiej do ginekologa

Spacer z partnerem, gdy nie ma się bielizny na sobie może fajnie budować atmosferę.

19 minut temu, sinmara napisał:

Spacer z partnerem, gdy nie ma się bielizny na sobie może fajnie budować atmosferę.

To prawda 

Dnia 2.08.2021 o 11:34, ddt60 napisał:

Do dentysty słabo, mógłby patrzeć nie tam, gdzie jako dentysta powinien i coś zepsuć.  Jak już to lepiej do ginekologa

No nie zrobiłam tego specjalnie. Teraz wiem dlaczego to tak długo trwało ☺️

Do ginekologa to raczej specjalnie coś się zdejmuje. 😋

Dnia 3.08.2021 o 22:41, Natalia20 napisał:

No nie zrobiłam tego specjalnie. Teraz wiem dlaczego to tak długo trwało ☺️

Do ginekologa to raczej specjalnie coś się zdejmuje. 😋

..no i przynajmniej buzia rączki czyste ..

Dnia 3.08.2021 o 11:56, sinmara napisał:

Jak najbardziej, może to być niespodzianka dla faceta, wtedy dochodzi jeszcze atrakcja jak pokazać facetowi brak bielizny.

10 godzin temu, Michał55 napisał:

Jak najbardziej, może to być niespodzianka dla faceta, wtedy dochodzi jeszcze atrakcja jak pokazać facetowi brak bielizny.

Niby przypadkiem 😊

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się