Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dla mnie słońce nie świeci

Nie chce mi się żyć, nic mi nie wychodzi...

Polecane posty

Gość dla mnie słońce nie świeci

No i proszę, zapowiadane od jakiegoś czasu słońce, świeci i przygrzewa coraz mocniej. A ja siedzę w domu i nie mam ochoty żyć. Chce mi się wyć, ale już i na to sił brakuje:(. Jestem załamana i na dnie. Wszystko co złe, skumulowało mi się i wcale nie wierzę w to, że skoro jestem teraz niemal skończona, to od tej pory już będzie tylko lepiej:(. Nic nie będzie lepiej! Jest coraz gorzej, a ja się poddaję:( Czy jest ktoś tak zdołowany na tym forum, jak ja?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzący on
niom i to nie jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumcajs podarte gacie
wyjdź się przejdź i nie myśl o tym co było. tylko się wykąp i wymyj zęby bo nie wiadomo czy kogoś ciekawego nie spotkasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem jeszcze na dnie
ale dużo mi do niego nie brakuje i też nie mam siły na uratowanie się. Jeszcze najbliższa rodzina, zamiast podbudować, dodać sił to mi dogaduje, że jestem zerem bezx wykształcenia i nigdy pracy nie znajdę. Do tego mam okropny charakter i nikt ze mną nie wytrzyma, żaden facet. Matka mi powiedziała, że gdybym chociaż była ładna, to może jakiś desperat by zawiesił na mnie oko i wytrzymywał ze mną. Nie chce mi się żyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem jeszcze na dnie Widzę jakieś podobieństwo. Mam sporą rodzinę, ale oni sobą zajęci. Ja to mogłabym dla nich skończyć pod krzakiem i chyba zbytnio by się tym nie przejęli. I nie słuchaj swojej matki, co do urody, bądź jej braku(każda może się zrobić na rzucającą się w oko, "laskę"). Ja powodzenie mam, a powiem Ci, że oddałabym tę swoją "urodę" za NORMALNĄ, UCZCIWĄ pracę i spokoje życie dla siebie i mojego dziecka:(. I mogę być do końca życia sama, też mam ciężki charakter, więc nie chcę nikomu zawracać gitary, denerwować, a przy okazji i siebie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresja jest okropna
a ja nie szanuje siebie juz nawet i nienawidze swojego zycia jakie było. maja mnie za wariatke, dlatego nie cierpie juz ludzi. wiekszosc sie odwrocila :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×