Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość janette.e

czy facet ktory kiedys zdradzil, w zwiazku z inna nadal taki bedzie?

Polecane posty

Gość janette.e

poznałam przez znajomych faceta, ktory wydał mi sie interesujacy, on tez sie mna zainteresowal.jest sam, nie ma dziewczyny. od znajomych dowiedzialam sie, ze kiedys, bedac w zwiazku z dziewczyna, zdradzal czy zdradzil ja z inna (nakryła ich). to jakos mnie zniechceciło do jego osoby i dalam mu do zrozumienia, ze nie jestem nim zainteresowana. czy facet, ktory kiedys tak postapil w stosunku do innej dziewczyny, ma to juz w zwyczaju? czy moze niepotrzebnie go skreslilam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zdradzil ras to bendzie zdradzal caly czas, ale to tesz zalezy od tuszy. Jesli masz nad wagie to licz sie z tym, ze bendzie szukal pienknych widokuw w innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janette.e
nie mam nadwagi:) prosze o jakies odpowiedzi na temat, a nie o tuszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bhnnn
Moj byly zdradzal mnie, zdradzal inne, potem mial nastepna a ze mna nadal sie chcial umawiac. Tak samo moj drugi i ostatni wiec na 99 procent tak, moze zdradzac ale nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bhnnn ppoczontek to takjakbys o mie pisala. Muj byly terz mnie zdraczal motorycznie, potem zostawil mie dla innej, potem to inno zdradzal z innymi, a w miendzy czasie chcial wrucic do mie. Nie wrucilam, zostal z tamto I zdradza jo na prawo I na lewo, bo to taki ruchacz nie wyrzyty. a o tuszy pisalam, bo to tez jest czensto pszyczyna zdrad, grube baby sie upaso a potem beczo, bo monz poszedl poruchac se jakos normalno kobiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janette.e
w sumie, jezeli chodzi o tego faceta, to nie wiem, czy to byl jednorazowy wyskok, czy ciagle tak robil:( niestety tylko taka zdawkowa opinie słyszałam, ze jego owczesna dziewczyna gdzies wyjechala, wrocila wczesniej i nakryla go z inna. jezeli ktos to dobrze przekazał, bo to takie chaotyczne było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vveswe
więc nawet nie wiesz czy to prawda na 100%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janette.e
wiem, ze to prawda, o zdradzie, ale nie wiem, czy to byl jednorazowy wyskok, czy ciagle tak robil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janette.e
wiem, ze to prawda, o zdradzie, ale nie wiem, czy to byl jednorazowy wyskok, czy ciagle tak robil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janette.e
wiem, ze to prawda, o zdradzie, ale nie wiem, czy to byl jednorazowy wyskok, czy ciagle tak robil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimbabuba
istnieje duże prawdopodobienstwo że zawsze będzie zdradzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bąbelkowy świat madzi
Potrzebnie go skreśliłaś. Zdradzacz zawsze będzie zdradzał. Nie ma innej opcji. Tacy faceci zostali wychowani w takim środowisku. Mają takie a nie inne wzorce. Zdrada to słabość a słabości wyeliminować się prawie nie da. Poza tym facet zdradzający nie chce się zmieniać. Lubi to. Każda zdobyta kobieta jest już mniej interesująca niż te, które ma na celowniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janette.e
podnoszeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna naturalna blondyna
Powiem Ci więcej: każdy facet może zdradzić, lepiej sobie generalnie odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uważam, że nie można komuś dożywotnio przyczepiać łatki. Zdrada wynika z tego, że w związku czegoś brakuje, czy to na płaszczyźnie fizycznej, czy psychicznej. Jak dwójka ludzi się fajnie dogaduje to nie szuka się atrakcji poza własnym łóżkiem. Każdy kiedyś popełniał błędy i nie można przekreślać go za nie na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justi justi
mam ten sam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety prawdopodobnie tak. Zdrada (a tym bardziej wielokrotna) w duzej mierze spowodowana jest systemem wartosci, a w tym przypadku raczej jego brakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivanhoe
Ja zdradziłem kiedyś moją kobietę... Zrobiłem to raz... Życie mnie za to ukarało. Nigdy już nikogo nie zdradzę... Nie zrobiłem tego dlatego, że taki jestem. Potknąłem się życiowo i bardzo tego żałuję. Faceci się różni, jedni mają to "genach" inni zdradzają bo szukają doznań, których nie spełnia ich kobieta, a jeszcze inni nigdy tego nie zrobią bo mają świadomość jak jest to bolesne dla drugiej osoby. Nie można kogoś skreślać jeśli popełnił błąd. Należy jednak uświadomić mu jak bardzo ważne jest to dla Ciebie i jeśli nie będzie wstanie się z tym uporać niech da Tobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona kotka
wszystkie facety to sffinie... najlepiej od nich trzymac sie z daleka ;/P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uouyoyuoy
a dlaczego zdradziłeś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×