Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nastolatka.

potrzebuję pomocy !

Polecane posty

Mam dziwe wahania nastroju. Z mega happy po wyppadzie do galeri z chlopakiem, przyjaciółką i kumpelam wrócialm do domu i zaczęlam ryczeć. Myślalam, że spacer z psem mi pomoże , ale jescze bardziej mnie zestresował ;( siedziałam na łące i plakałam. Nie mam matki i nie mam z kim porozmawiać, nie radzę sobie, często wieczorami płaczę i mam dziwne myśli .. ;( co może być tego przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki mam nick jak nikt :)
zmien diete zdrowie psychincze sie ułozy. pzdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na jaką ..? zresztą ja jem wszystko :P znaczy w sumie to jem malo słodkiego i chpsów itp więc raczej zdrowo się odżywiam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznij szcerze rozmawiać z chłopakiem, otwórz się na ludzi :) musisz się wygadać, jeżeli siedzi coś w Tobie co Cię męczy mów o tym, mów osobie którą kochasz, którą ufasz. Dużo dużo rozmawiaj ze swoim chłopakiem, jeżeli oczywiście czujesz w nim jakieś oparcie i jesteś pewna jego miłości do Ciebie, jeżeli Cię kocha zrozumie wszystko, wysłucha, poradzi, a jak nic nie powie to przytuli a to już będzie dla Ciebie dużo. Poczujesz że nie jesteś sama, że masz kogoś i masz z czego się cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiam z nim, ale dziś mialam ciężki dzien, a gdy mu powiedziałam o co chodzi przez telefon bo mieszka na drugim koncu miasta,, to uznał, że to jego wina i też mial dola :/ czasami pomaga a czasmi tak reaguje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewcze85
Może jesteś typem borderline? Wpisz w google i poczytaj sobie. Ja tak mam i też mam mega skoki nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem .. Chodze od roku do psychologa a te problemy zaczęły się niedwno. Nie jestem agresywna ale nerwowa, mam złe myśli, czasami naską a czasami złą opinię o sobie, Płacz a po 2 min mega śmiech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15min-18max
Dwubiegunówka jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×