Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aldix

Nie mam chęci do życia

Polecane posty

Od początku marca jestem bezrobotna, nie mogę znaleźć pracy, żyć mi się nie chce:/ Straciłam chęci do życia. nie chce mi się kompletnie nic:( Moje życie jest beznadziejne:( Dlaczego w naszym kraju żeby znaleźć dobrą pracę trzeba mieć znajomości? Nie mam na nic ochoty, nie chce się spotykać z facetem, olewam go, ciągle chodzę sfrustrowana:/ Nie chce mi się szukać tej cholernej pracy i na samą myśl o tych rozmowach kwalifikacyjnych robi mi się słabo. Też tak macie? :/ Zdesperowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtsrfsdfd
tak ja nawet jak mialam prace tez nie mialam checi do zycia, bo mnie wkurwialo poranne wstawanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mam-koleszy umieraja -co sobota pogrzeb,sypia mi sie zeby .jestem coraz grubsza ,starsza i mniej atrakcyjna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak mam...
Od grudnia szukam pracy. I "pocieszę Cię": znajomości to dzisiaj trzeba mieć, żeby w ogóle pracę jakąś na etat zdobyć, nie mówiąc już o tej "dobrej", bo tu to trzeba mieć naprawdę duuuuże plecy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cokolwiekja
też tak mamy. nie mam pracy od 1,5 miesiąca, i mam nadzieję, że najpoważniejsze załamanie już miałam. na bezrobociu przynajmniej można odkryć, ile godzin z rzędu można przepłakać i na jak długo wystarcza jedno opakowanie ziołowych uspokajaczy :D ja już jestem na etapie optymistyczno-cierpliwym. też tu niedługo będziesz, trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie te tematy trafilam,bo praca jest,ale frustracje podobne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikka1978
ja tez nie mam pracy i musze roznosic ulotki-to jest poniżające najgorszemu wrogowi nie życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolina khf87sdfk
ja szukam pracy od końca grudnia, wszędzie, w różnych branżach. Jedyne, co jest mi dane usłyszeć, to to, że szukają pracownika z doświadczeniem. Średnio raz na trzy tygodnie zdarza mi się z tego powodu ryczeć. Praktycznie każda rozmowa kwalifikacyjna kończy się fiaskiem - przyjmują osoby pewne siebie, a ja taka nie jestem :-( Ale odżywa we mnie nadzieja, że szybko znajdę pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po przeczytaniu przeszło mi przez myśl, że gdyby to mężczyzna założył taki temat to zostałby zwyzywany od nieudaczników, przegrańców etc. kobiet to nie dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo kobiety juz i tak sa
postrzegane jako gorsi pracownicy, wiec nic dziwnego ze nie moga znalezc pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niski smrodek
jaki ten swiat porabany. jakby wszystkie te histeryczki powyzej dawaly chetnie dupy to by sie nie frustrowaly a i zarabiajacy faceci by mieli lepiej. a tak ani one ani oni dobrze nie maja przez te feminizmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil24
6 miech bez roboty . W urzędzie pusto , znajomości 0 ... co robić ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×