Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kashi

Wczasy all inc z dziecmi

Polecane posty

Czy byl ktos z was na takich wczasach?Czy jesli mam opcje all inc to sa np jakies obiadki w sloiczkach?I czy dadza mi mleko w kartonie do pokoju zebym mogla malemu kaszke rano zrobic czy leciec do sklepu i kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwojeczki
Obiadkow w sloiczkach nie ma :) , mleko jest albo w kartonie albo w dzbanku albo jak tam hotel ma spokojnie zrobisz kaszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sądzę, żeby
dawali słoiczki i mleko w kartonie :D ja byłam nie raz na all inc i nie widziałam, żeby maluchy dostawały słoiczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwojeczki
Ja dostalam mleko w kartonie :) Po prostu poszlam i poprosilam i mi dali.:) Ze sloiczkami juz takiego luksusu nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsnaj
All inc dotyczy w zasadzie dorosłych. Jak masz dziecko,które je papki zapewne ma mniej niż 2 lata a jak wiesz do lat dwóch dziecko leci i przebywa w hotelu za darmo. Nikt Ci zatem nie da słoiczków ani mleka dla dzieci, chyba, że na śniadanie w restauracji. Ile ma dziecko? My w zeszłym roku lecieliśmy z 14 miesięczną córką. Wzięłam tylko kaszki bo jada na śnaiadanie a tak to jadła to, co my. No ale Ona już papek nie jadła. Teraz w maju lecimy znowu i też wezmę tylko kaszkę-przygotować można na wodzie przegotowanej takiej z restauracji, którą dają do herbaty. Poza tym będzie jadła to, co będzie. A wybór jest taki, że z głodu nie umrze na pewno:) Jabym miała dziecko poniżej roku brałabym słoiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwojeczki
Jesli poprosi o mleko to jej dadza i nie mowcie, ze nie :) My pierwszy raz z synem na wczasach bylismy jak mial 10 miesiecy, bylo to na Fuerteventura i do sniadania bylo mleko (wiadomo), ale pozniej w ciagu dnia tez mozna bylo o nie poprosic (w koncu to all inc.!), takze spokojnie. Mleko na pewno bedzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwojeczki
Poza tym zgadzam sie, zebys takiemu maluchowi ponizej roku wziela ze soba obiady w sloiczkach. Chociaz tam na pewno bedzie jakis sklep spozywczy, a w nim sloiczki dla dzieci, to moga dziecku zwyczajnie nie smakowac (tak jak mojemu jak byl taki maly, na szczescie bylam przygotowana i zabralam ze soba zapas z domu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,wlasnie wezme te sloiczki dla swietego spokoju.Maly ma juz roczek i wlasciwie jest wszystkozjadliwy, ale wole miec na wszelki wypadek.Mama dwojeczki jak bylo na fuertewenturze?My bylismy dwa lata temu na lanzarote teraz uderzamy na teneryfe :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goraleczkaa78
my też w maju myslimy o jakims all,mam rocznego synka i wiec sloiki wezme tylko sie zastanawiam jak to jest w samolocie? Place za przelot dziecka? ma osobne siedzenie czy na kolanach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci do 2 lat, na kolanach niestety, ale jak nie jest samolot pelny to mozna zajac z dzieckiem dwa miejsca.A bilet w Ryanairze za niemowlaka to stala oplata 20 funtow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsnaj
E tam moje dziecko i tak by nie usiedziało na jednym miejsc własnym więc nie ma problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama rocznego chlopczyka
dziewczyny a w hotelu można wypozyczyc loczeczko? w Polsce bedą miec takie informacje o hotelu? a jak jest z bagażem dla takiego malucha? Wagowo musi sie zmiescić w naszej walizce czy jest liczony odrębnie i mogę mu zapakowac osobną walizke pomimo ze za lot nie placi? nie wiem czy mnie dobrze zrozumialyśćie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W hotelach sa lozeczka, wystarczy tylko zaznaczyc przy robieniu rezerwacji ze bedziesz potrzebowac, lub poprosic w recepcji.A jesli chodzi o bagaz to musisz sprawdzic na stronie lini ktora lecisz.Np w Ryanair jest tak ze dziecko do 2 lat nie ma bagazu, ale mozesz wziazc nieodplatnie wozek lub nosidelko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsnaj
O bagaż musisz zapytać w biurze podróży a nie linii. Zazwyczaj bagaż dziecka to 5 kg bagażu podręcznego i wózek. Więcej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, tak przeciez na stronie lini nie ma takich informacji :/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×