Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KuntaKinte..

Kto jest bezrobotny

Polecane posty

Gość hanka z lublina
to ciesz się, że nie masz jeszcze dziecka i kredytu na mieszkanie:-0 marzę, by wyjechać z tego chorego kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modanna Ciebie przynajmniej mąż utrzymuje, a ja w wieku 25 lat jestem na utrzymaniu..... rodziców!!!!! :/ Porażka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka z lublina =>> może wyjedziemy razem?;< Nie chciałabym ale sytuacja życiowa do tego zmusza.....póki jeszcze nie mam męża i dzieci może będzie mi łatwiej tam się ustatkowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka z lublina
a ja mam dziecko, kredyt i mężą, który zarabia 3 tys. (oczywiście praca po znajomości!) ja jeszcze teraz nie wyjadę, ale Tobie radzę- jedź, jeśli masz taką możliwość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powoli myślę o tym coraz poważniej i jeśli do czerwca nie znajdę żadnej konkretnej pracy to się zabieram z tego kraju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KuntaKinte..
aldix gratulacje,oficjalnie pierwsza juz prawie niebezrobotna tutaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytuje....
A ja też jestem bezrobotna, żenada... :/ Z zawodu jestem technikiem farmaceutycznym, ale nie chcą mnie nawet do sklepu przyjąć, bo nie mam adekwatnego wykształcenia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KuntaKinte..
jesli wyjezdzac polecam uk,praca jest jesli sie w jakims stopniu zna ang.,a zycie nieporownywalne do tej szarosci tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kunta Kine pogratulujesz mi jak już tą pracę dostanę:] Póki co bezrobotna dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale skoro już drugie dziecko w drodze to stać was na to, bo znam osobiście dużo osób które by chciały drugie dziecko i nie stać ich na to:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nie ma w ogóle pracy. Jakbym miała do wyboru siedzieć w domu i nic nie robić a siedzieć w ciepłym sklepie za 950 zł to uwierz mi, ze wybrałabym to drugie. Koleżanka w sklepie na umowie zapier... za 1100 zł i się cieszy, ze ma pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KuntaKinte..
a wogole to jaka myslicie jest ta dolna granica,za ktora byscie pracowali?ja mysle,ze ponizej 1700 to chyba nie ma co sie brac?trza pokazac skurkobancom,ze skonczyl sie czas wyzysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety uwierz mi że znajdzie się bardzo dużo ludzi gotowych podjać pracę nawet za 1000 zł :/ Takie są realia. Mnie by na dzień dzisiejszy zadowalało te 1600 netto.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ponieważ czytam wasze posty postanowiłem ze zaproponuje wam coś poniewaz sam bylem bez pracy spory czas wiec wpadłem na genialny pomysł. Od czego zacznę ? może od tego ze zbieram grupę agentów która pracowałaby dla mnie Uwaga agenci wy tez macie prawo angażować innych w to co robicie i zyskujecie na tym większa premie TO praca dodatkowa albo stała to zależy od was macie wolna rękę w pracy. Myślę ze jest o co walczyć bo w każdym razie jeśli jesteście ludźmi którzy lubią pomagać innym i dobrze się w tym czujecie to ta praca jest dla was !! Co ja mogę wam zaoferować po 1 jako szef mogę zaproponować wam wynagrodzenie i moja wiedzę która wynika z wieloletniego doświadczenia po 2 na początku pracujecie jako szeregowi pracownicy bo to ja jestem waszym agentem po 3 nie wymagam od was tego abyście pracowali kosztem rodziny dlatego tez samotne matki z dziećmi mile widziane uważam ze " odwalacie" kupe dobrej roboty i o wiele więcej macie zdolności niz singielki !!! opieka nad dzieckiem to ciezka praca wiec jestem pewien ze posiadacie juz kwalifikacje do tej pracy po 4 znajdzecie 5 konsultantów i co z tego macie macie to ze wasze dochody sie zwiekszaja powiedzmy z 10 zl premi za sprzedany produkt na 20 zl po 5 daje wam cos wiecej niz prace dlatego ze szukam ludzi ktorzy robia wiecej niz sie od nich oczekuje jesli jestes taka osoba to ta praca jest dla Ciebie!!!!. nie jest łatwa to fakt ale mozna byc albo tanim albo najlepszym ja wybieram to drugie a wy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze mój kontakt w e-mailu xx010@tlen.pl nie mam jeszcze e-mailu firmowego ale juz wkrótce bedzie strona mojej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uglykidjoee
UwazajNaMnieOn A jaka to praca w jednym zdaniu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ten sam problem
UwazajNaMnieOn to ściema jak większość takich agentów, przedstawicieli i tym podobnych już podających się za doradców, praca za którą nic nie dostajesz a szukasz klientów sam, i nikt nie chce z tego korzystać, ja się nie dałam nabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ten sam problem
UwazajNaMnieOn jest takich mnóstwo jak Ty, wszędzie ich oferty i ten żałosny płacz o pracowników hehe, którzy będą pracować za darmo na jakiegoś jednego szefuńcia, a te wasze gadki wyuczone są kosmicznie śmieszne... byłam na rozmowie już u takich jak ty w axa direct, to wiem jak to wszystko wygląda ale wystarczy wejść w internet wpisać przedstawiciel agent doradca i opinie o tym jest tysiące od oszukanych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjaaaaaantaaa
14:58 [zgłoś do usunięcia] MODAANA "Jest tragicznie...ja jestem gotowa pracować nawet poniżej swoich kwlaifikacji,...nawet za 900 PLN, byle mieć normalną pracę ubezp. już nie wiem co mama robić. Nie mam żadnych znajomości, na studiach zawsze pracowałam przez wakację.... ale teraz osiągnęłam dno utrzymuje mnie maż...czuję się jak śmieć...w tym kraju" Jestem w identycznej sytuacji. Ponad 1,5 roku szukam pracy, chodzę na rozmowy i nic. Na początku szukałam w zawodzie ale później w sklepach itp to nie przyjmą bo nie ma doświadczenia w obsłudze klienta. Wykształcenie mam wyższe, ale na nic ono się w życiu nie przydaje - nie w tym chorym kraju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueyes
A co na to powiecie? Pracowałam za 700 brutto, na umowe zlecenie. Przy czym od 7 rano do 16 musiałam byc tam to znaczy w tej pracy. Rewelacja co? Byłam już tak zdołowana,że podziekowałam. Teraz szukam i szukam i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i byłam dzisiaj na kolejnej rozmowie:/ PORAŻKA! Powiedzieli że zadzwonią:( wszędzie ta sama śpiewka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaabc...
nie pękajcie :) szukajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adgsfhdgjfhk
to podbiję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i udało się!:) Od 4 kwietnia zaczynam pracę na wrocławskim lotnisku! Jako agent obsługi pasażerskiej:] Hura! Po miesiącu siedzenia w domu w końcu jest praca! A propos to moim marzeniem było pracować na lotnisku bo kocham samoloty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 22 lata mieszkam na zadupiu prawie dwa lata bez pracy... :( niestety nawet w tej dziurze nie oddzwaniaja pracodawcy poroznosilem CV i tyle bez zadnychh odp bywlo nawet ze wprost nie chcieli go brac mowiac ze i tak nie zatrudnia a jesli okladac prawde w analizach urzedu pracy to bezrobotnych glownie mlodych im tylko u nas w miescinie przybywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Einarr
Bezrobotny 3 tygodnie,szukanie srednio idzie,chyba znowu bedzie wyjazd na zachód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Einarr
a u was jak?pracujecie,szukacie,zostajecie czy tez wyjazd za granice sie szykuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do blueeyes
skoro juz tam nie pracujesz a praca miała znamiona pracy na etat na umowe o prace (stałe godziny w jednym miejscu) to możesz wywalczyć w sądzie żeby za Ciebie zapłacili składki za okres pracy tak jakbyś pracowała na umowe o prace - tylko musisc to udowodnić jakoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz to
na salową w szpitalu trzeba miec średnie wykształcenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do blueeyes
no i wtefy tez będą ,usieli dopłacic Ci do minimalnej pensji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×