Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość shaja

Zespół BLERS, znacie?

Polecane posty

Gość shaja

Znacie może zespół Blers lub zespół Vacanza? Zbieram opinie ponieważ nie mogę się zdecydować. Z góry dzięki za informacje.

Gość Krystian
Hej, polecam zespól SELECT z małopolskiego :) świetnie grają i niedrogo! :)

Gość gość
Witam byłem na weselu na którym grali. Ich granie mi się podobało bardzo fajnie zarówno za stołami jak i na sali. Ale jedna rzecz po której więcej bym ich nie polecił to incydent: Gość weselny podszedł do orkiestry i poprosił żeby zagrali piosenke, a oni powiedzieli że tak darmo to nie ma więc gość wyjął portfel i że był troche po wódeczce to wyciągneli od niego 100 zł. Jak się zwróciło uwagę to jeszcze hamsko mówili że to są ich napiwki i wogóle jak im to mozna wypominać. Wg mnie na weselu to oni mają zabawiąc gości bo im młodzi płacą a napiwki to w klubach. Także Ci co grają na klawiszach są najbardziej hamscy nie pamietam imion jeden to Łukasz a drugi nie wiem.Pozdrawiam

Gość Marek898
Ja uważam że robota jak każda inna, ktoś ma prośbę do kapeli o utwór to normalne że trzeba zapłacić, myśle że to norma i nic w tym dziwnego że koleś tak powiedział

Gość gość
nie polecam zespołu Blers. Grali na moim weselu po 1. bardzo niechlujnie ubrani, wokalista w jakis szmatach gdzie wcześniej obiecali być w koszulach elegancko. po 2. niestosowne zachowanie głupkowate żarty. po 3 daliśmy im listę dedykacji dla rodziców żadnej nie puścili po 4 kontakt z nim przed weselem też problematyczny nie chcieli nawet podjechać zobaczyć sali ( wszystko w granicach warszawy wiec nie kazaliśmy im jechać do poznania!) a samo granie może być ale szczerze odradzam bo kontakt z klientem na bardzo niskim poziomie!

Gość gość
Polecam jak najbardziej. Grali u mnie na weselu - świetnie grają i prowadzą imprezę. Wszyscy goście (i młodsi i starsi) wychwalali orkiestrę także każdy się wybawił.

Gość Pomarancz
Hej nie polecam. Grali u nas na weselu graja bo graja, czasem zafalszuja. W ogole nie przykladaja sie do swojej pracy. Zrobili sie bardzo prozni

Gość gość
Również nie polecam zespołu Blers... Wszystko co piszą przedmówcy to prawda i o fałszowaniu i o chamskim zachowaniu a nawet o niechlujnych strojach... Pani wokalistka bardzo znudzona swoją pracą, repertuar marny..

Gość LS
Cześć. Też zdecydowanie nie polecam zespołu Blers. Jedyny plus to że grają całkiem OK, raczej nie fałszowali, ale tak poza tym to: - pozwalali sobie na zbyt chamskie żarty na weselu- również w kierunku pary młodej - mylili imiona - w ogóle nie wzięli pod uwagę piosenek jakie wybraliśmy do zagrania, grali to co sami chcieli - generalnie podejście do nas- jako jednak jakby nie patrzeć- zleceniodawcy, bardzo "olewacyjne" i bez szacunku - a najgorsze chyba to że nie zrobili tego o co my sami (para młoda) jak i również ojciec weselny- prosiliśmy ich kilkakrotnie, a mianowicie dedykację i ogłoszenie kilku ważnych rzeczy tj. m.in. wpisywanie się do księgi gości... Jeśli nie wpływ całego tego stresu związanego z weselem itp. to w życiu nie zapłaciłabym im tyle pieniędzy, a tak to po prostu chciałam już mieć spokój i odpocząć, ale absolutnie nie są warci swoich cen! Pozdrawiam i radzę przy wyborze orkiestry szukać opinii u małżeństw, a nie gości weselnych, bo z ich strony często wygląda to nie tak źle jak jest w rzeczywistości. Szczęścia!

Gość gość
Rowniez nie polecam. Olewja sobie strasznie a przeciez to ich praca, placilismy im za to co robia. Zgadzam sie z chamskimi zartami, falszowaniem, widac ze nie przygotowuja sie do wesel - nie pamietaja ustalen, imion... Nie polecam! Czy to obsluga sali, kwiaciarnia, ksiadz, fotograf, kamerzysta - wszyscy sie spisali, pokazali klase i profesjonalizm za to zespol pokazal brak szacunku i kultury. Porazka. Moze ich nowe BARDZO MARNE disco polo uderzylo im do glow...

Gość BajaJ
Polecam, są naprawdę świetni... bawiłam się z nimi na dwóch weselach i na żadnym nie zawiedli. Dobry humor, świetna muzyka i fajne prowadzenie imprezy

Gość Nowakk
Zespół Blers, chyba przeszliście na kolejny poziom ;) Tak wymiatacie, że próbują Wam reputacje zniszczyć. Nie dajcie się !! Pozdrawiam. Aaaa - POLECAM!!!

Gość LS
Rozumiem że komuś kto był gościem na weselu mogło się podobać, ale jak się jest kimś z rodziny albo pary młodej i wie jak to miało wyglądać, a jak wyszło w rzeczywistości to w mojej opinii nie ma szans na zadowolenie z zespołu Blers... A szkoda bo wydawali się naprawdę fajni.

Gość gość
Jesteśmy bardzo zadowoleni, w przeciwieństwie do poprzedniej pary, ze współpracy z zespołem Blers. Bardzo pozytywni ludzie, rzetelni, konkretni i ogarnięci. Lepszego wesela i zespołu nie mogłam sobie wymarzyć. Jest mi niezmiernie przykro, że tak o Was piszą, gdyż sprawiliście że moje własne wesele było naj naj najlepszym na jakim byłam i nie zmieniłabym nic!!. Polecam wszystkim

Gość Młoda_z_Piaseczna_i_okolic
Madziu, Arturze, Grzegorzu, Łukaszu - konkurencja Wam dołki próbuje kopać, co świadczy tylko i wyłącznie o wysokiej klasy profesjonalizmie usług, jakie świadczycie. Oby tak dalej, wieść gminna niesie, że macie się świetnie i żadne opinie niepodpisanych, anonimowych osób, nie są w stanie zepsuć Wam reputacji. Polecam Zespół BLERS! Świetni, młodzi ludzie, super repertuar i raczej nie cierpią na demencję, żeby nie pamiętać imion Młodych. A ich, jak to ktoś określił, "marne disco - polo" jednak ma wzięcie, jest grane na różnych imprezach, zestawieniach, etc. i może być dodatkową atrakcją dla weselnych gości. Polecam w całej rozciągłości!

Gość gość
Czy ktos byl ostatnio na weselu gdzie grali? Zastanawiam sie nad nimi, ale po przeczytaniu opinii mam watpliwosci.

Gość LS
Nasze wesele było w czerwcu 2016 więc nie tak dawno, a nasza opinia jw pisałam -tragiczna :( a szkoda bo zapowiadali się fajnie. Jak ktoś chce znać szczegóły a ma wrażenie że jestem z konkurencji to proszę dać znać, podam email i pogadamy.

Gość gość
No na pewno konkurencja dodalaby tyle komentarzy... Jest Pani w bledzie - niestety ten zespol gral u nas na weselu w 2015 roku. I tak jak wszyscy wyzej pisza - TRAGEDIA. To ze podobalo sie jednej parze na 10 chyba o czyms swiadczy... I te komentarze tez. Gdyby kazda konkurencja miala by czas na dodawanie komentarzy o innych to inne zespoly tez by mialy wiekszosc negatywnych a tak nie jest.. Jezeli ktos jeszcze sie zastanawia to po raz kolejny odradzam. Rzeczywiscie zapowiadaja sie na fajny zespol ale to co potem pokazuja jest fatalne.

W tym roku dane było mi być na weselu na którym grał zespół Blers i osobiście muszę przyznać, że bardzo dobrze się bawiłam przy ich muzyce, niepowtarzalny klimat oraz dużo różnorodnych utworów. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będzie mi dane bawić się z nimi :)

Gość gość
O tak, Blers jest najlepszy, grali na moim weselu i bardzo dobrze się bawiłam tak jak reszta zaproszonych gości :D

Gość gość Małgorzata 55
Miałam okazję posłuchać i zobaczyć ten zespół na imprezie 100 lecia mojej firmy i oceniam ich jak najbardziej pozytywnie. Ludzie którzy grają na żywo na różnych instrumentach oraz co najważniejsze na takiej imprezie zgodnie z życzeniem gości, super zabawa, pozdrawiam,

Gość Zygmunt M
Grali na weselu mojej wnuczki i choć mam już swoje lata potańczyłem z przyjemnością,

Gość Ewa

Super zespół , widać że na scenie czują się swobodnie i mają ładne głosy😊

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować