Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość orisystem

Rekrutacja do Oriflame - wpisowe za 1 zł

Polecane posty

Gość orisystem

Zostań nowoczesną konsultantką Oriflame - pracuj tyle ile chcesz. Tylko teraz wpisowe wynosi 1 zł! Warto się pospieszyć bo można za 1 zł dodatkowo otrzymać wartościowe nagrody Programu Witamy! Dla nowych Konsultantów którzy złożą swoje pierwsze punktowane zamówienie w dniach od 26.03.2012- 15.04.2012 opłata wpisowa wynosi 1 zł i przy pierwszym punktowanym zamówieniu krem do rąk Dream Cream za 1 grosz. Etap I W katalogu 5- 80 PP- balsam do ust Tender Care i tusz podkreślający rzęsy Oriflame Beauty o wartości 55,80 zł za 1 zł. Etap II W katalogu 6 -80 PP- zestaw z serii Aqua-Rhythm: intensywnie nawilżający krem na dzień i maseczkę żelową o wartości 98,90 zł za 1 zł. Etap III W katalogu 7-80 PP- bransoletka przygotowana przez firmę Apart o wartości 149 zł za 1 zł. Bransoletka jest robiona ręcznie, na logo firmy jest prawdziwy mały diamencik! Wejdź na stronę www.orisystem.pl i poznaj najbardziej skuteczne i nowoczesne narzędzia, jakie dostaniesz gdy zdecydujesz się dołączyć do grupy OriSystem. Dzięki pracy przez internet możesz w grupie OriSystem zacząć zarabiać duże pieniądze szybciej niż inne konsultantki. Pobierz bezpłatne Vademecum i poznaj wszystkie zasady jakie panują w Oriflame, tutaj niczego przed Tobą nie ukryję, poznasz szczegóły, na które inni nie zwrócą Ci uwagi. Jako Konsultantka otrzymujesz: -wszystkie kosmetyki o 30% taniej -zapis nie zobowiązuje Cię to do nieczego- zamawiasz ile chcesz i kiedy chcesz -na spłatę masz 14 dni; -masz możliwość brania udziału w programach w których możesz otrzymać świtne kosmetyki; -zarabiasz tyle ile poświęcisz czasu, więc jest to idealna praca dla uczennic,studentek,młodych mam; Na dobry początek dostaniesz odemnie darmowe katalogi oraz wszelką pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, tylko ilu już jest konsultantów i żeby każdy zarobił jakieś normalne pieniądze musiałby mieć wielu klientów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśnia
Same sobie jesteście winne kolsuntanty, te kosmetyki są nawet w osiedlowym spożywczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam kiedyś konsultantką. Bardzo polecam ten sposób na zarobek. :) Problem w tym, że ja wszystkie zarobione pieniądze wydawałam na kosmetyki:o Ogólnie w Warszawie jest bardzo miła atmosfera, można poznać wielu ciekawych ludzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×