Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RubinowaDamaTwoja

bede tu caly dzien siedziala

Polecane posty

Gość szurubury
Co za inteligentna wymiana zdań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemiatyczka
hej ja tez tu posiedze pewnie do 15:)) nic mi sie niechce, ale kafe juz załaczone dzis taki dzien lenia będzie, albo na zwolnionych obrotach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morda kłykcino
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemiatyczka
ja wrociłam po nocce z dyzuru , miałam isc spac to zasiadłam do kompa, łozko mam nieposcielone bo mąz zostawil jakbym chciala spac, ogolnie syf dookola , ale narazie niemam weny na robote:) a tym wulgaryzmom to podziekujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemiatyczka
instytucja panstwowa, ale nie szpital:) po nocce w szpitalu pewnie bym zaraz usnela, a tak jakos daje rade dzis bez drzemki. ale sprzatac to mi sie niechce, mialam wizje na mycie okien, ale jakos mi przeszla heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemiatyczka
co ci daje takie wyzywanie ludzi na forum?? czujesz sie lepiej jak komus przyklniesz? poprawia ci to samopoczucie? dla mnie to dziwne bluzgac tak bez powodu do ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemiatyczka
bezsensu jak dla mnie.... no z praca jest kiepsko, ja w krakowie, i dziekuje za to co mam i narzekac nawet nie smie, bo inaczej to byłoby naprawde nieciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemiatyczka
albo ja sie starzeje, albo poprostu nie nadążam za tą dzisiejsza "młodzieżą" hehe ale może masz racje, może to faktycznie choroba psychiczna, to pozostaje tylko współczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apr987
a ja zaraz idę na uczelnie, z tym, że umysł mam dzisiaj całkowicie zamknięty na przyswajanie wiedzy, a dzisiaj przez 6 godzin z tym samym wykładowcom i jeszcze to jego debilne poczucie humoru, jezu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu na dobre i fajne stanowisko jest 8 osob na jedno miejsce (bank).Całe szczęście mąż dobrze zarabia,dom mamy po rodzicach więc jest dobrze.Tylko mi sie juz w domu nudzi.Masz dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemiatyczka
no my z mężem oboje pracujemy, niestety kokosów nie zarabiamy, wzielismy kredyt na mieszkanie, ale niestety developer ma opoznienia w budowie juz prawie rok:( wkopalismy sie na maksa... szkoda gadac nawet... no i tak siedzimy i wynamujemy poki co i czekamy na cud, aż oddadzą mieszkanie. dzieci niemamy, mielismy sie zacząć starac na nowym, ale neiwiem jak to będzie, latka płyna, ale narazie mam obawy przed podjeciem decyzji o dziecku. 6 godzn na uczelni z jednym wykładowcą?? to ja bym padła po godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubinowa pokaż cycki
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looo lollll_________
jaka kulturka lol:D:D taaak masz w dupie to, i mam tez wypierdalac kurwa w poskokach bo pewnie kurwa jebana jestem buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apr987
wykłady z matematyki, wszystko byłoby ok, gdyby nie to jego "poczucie humoru", i mój dzisiejszy nastrój, dzisiaj jego ględzenie będzie mnie dobijać totalnie, padnę już chyba po pół godziny, będę robił notatki w półśnie, potem zasypiał całkowicie, potem znowu się budził i tak w kółko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze bo moge sobie pozwolic na to i nie musze sie spieszyc :) Siemiatyczka współczuję my gdyby nie dom po rodzicach tez pewnie kredyt byśmy musieli jakis brac.Jaki powód deeloper ppdaje az takiego opóźnienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×