Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katymeluła

Wieczór panieński w SPA?

Polecane posty

Gość katymeluła

Hej dziewczyny! Mam pytanie do przyszłych panien młodych. Czy chciałybyście spędzić wieczór panieński w SPA? Organizuje przyjaciółce wieczór panieński i waham się pomiędzy SPA a imprezą w klubie. Jak myślicie co lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olelelelee
zaebisty pomysl z tym spa! mnie tez zaprosisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listę gości już mam, więc niestety nie da rady ;) Ciekawa jestem czy w jakimś spa można zorganizować wieczór panieński z poczęstunkiem, winem itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna sprawa z tym SPA. Jak tylko masz możliwość to chyba lepsze to, niż klub, ale to też zależy, co wolałaby sama Pani Młoda. Z tego co się orientuje to chyba jest taka możliwość, aby był poczęstunek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olelelelee
wino, koreczki i owoce wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nadal szukasz spa na wieczór panieński to polecam Vanilla Sky Sun&SPa http://vanillasky.com.pl/pakiety.html. Ja byłam na wieczorze panienskim pod koniec marca i było super. Było nas 8 dziewczyn, miałyśmy całe ogrommne spa dla siebie, bo właściciel zamknął lokal na czas naszej zabawy. Jezeli chodzi o ceny to nie podaje bo i tak są ustalane indywidualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tak wolałabym spa
:) Super sprawa choć troszkę pewnie drogo bo zabiegi, masaże, manicure... jednak kilka stówek kosztują ale uważam że jak każda kobietka zapłaci za siebie i wybierze zabiegi jakie chce to będzie super :) Relax plus babski wieczór - świetna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda S
Ja bym mogła dzień spędzić spa a wieczór poświęcić na imprezę :) Głęboczek jest całkiem fajnym miejscem na wieczór panieński. Można tam zorganizować kąpiele w łaźniach brodnickich oraz w winie i pozwolić sobie relaksujące masaże i maseczki na twarz, a potem zjeść dobry obiad i skorzystać z okazji i spróbować ich win z tej sławnej brodnickiej winnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia_6789
Wolalabym SPA, rewelacyjny pomysl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem super pomysł, na pewno lepszy niż taki wieczór, gdzie tylko się idzie w miasto. Ja też chętnie bym na taki się przeszła, ale jak będziecie szukać fajnego miejsca ze spa to tutaj http://www.dworoliwski.pl/ jest pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest jakiś pomysł, a może pojechać na weekend do Krakowa? na pewno tam się można dobrze bawić. w Krakowie bardzo dużo się dzieje, można poszaleć i na pewno warto zatrzymać się w hotelu Old Town, bo to dwa kroki od rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze tu www.dayspa.bielsko.pl/? chyba mozna wykupic zabiegi grupowe i przede wszystkim sie zrelaksowac, maja duzy wybor i spoko ceny:):) bylam i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niedawno byłam na takim panieńskim we wrocku, podaję link www.green-spa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo mi się podoba pomysł z wyjazdem do Krakowa. Bo sama muszę zorganizować wieczór panieński i ten pomysł dla mnie jest idealny. Już gdzieś wcześniej mi się przewinął hotel best western old town lokalizacja super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma kiedys spedzala taki wieczor tutaj www.evitaspa.pl mówiła, ze nieziemskie wspomnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na takim wiczorze panieńskim byłam raz, zorganizowałyśmy go w 3 osoby dla naszej przyjacółki w Pałacyku Otrebusy. Fantastyczna i bardzo odprężająca sprawa! Bawiłyśmy się świetnie, poza konkretnymi zabiegami miałyśmy wolny dostęp do hotelowego basenu oraz groty solnej, więc cały pobyt zajął nam kilka godzin. Dodatkowo zarezerwowałyśmy w hotelu dwa podwójne pokoje, więc po pielęgnacji miałyśmy jeszcze całą noc na zabawę (choć nasza aktywność ograniczyła się do hotelowego baru:P). Nasza przyjaciółka była zachwycona taką formą pożegnania ze stanem panieńskim, więc mogę ci taką opcję polecić. Miejsce też mogę ci polecić, często takie imprezy chyba organizują, więc mogą coś ciekawego podpowiedzieć http://www.palacykotrebusy.pl/hotel-basen-spa-warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka02
Czyli nie tylko ja wpadłam na super pomysł, aby zorganizować swój wieczór panieński w spa! Jestem spod Warszawy i długo szukałam miejsca, w którym mogłabym się odprężyć przed wielkim dniem - razem z moimi przyjaciółkami. Moja mama, która uwielbia tego typu relaks, poleciła mi Samui Spa w Novotelu. To niewielkie, klimatyczne miejsce ze wspaniałą obsługą. Podchodziłam do tego początkowo sceptycznie, ale pierwsza wizyta tam od razu mnie przekonała, że to dobre miejsce na relaks w gronie najbliższych. Każda z nas mogła sobie wybrać, czy chce masaż, czy jakiś zabieg kosmetyczny. Mogłyśmy także skorzystać z sauny, napić się wina i naprawdę miło spędzić czas w swoim gronie. Przed ślubem, w całym zamieszaniu organizacji, naprawdę potrzebowałam relaksu, a oni wyszli na przeciw moim potrzebom, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce każdej przyszłej pannie młodej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkatarzyna
Z tego co wiem, to Wyspa Piękna też ma ciekawą ofertę w tym zakresie. Zajrzyjcie sobie tutaj http://wyspapiekna.pl/pakiety/spotkanie-w-spa/ . Myśl, że jest to idealne rozwiązanie i to nie tylko na wieczór panieński. Można sobie pogadać, zrelaksować się i zadbać o siebie. Dla mnie REWELACJA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruszka94
Pewnie, że tak. Jeśli lubicie o siebie zadbać, to taki pomysł sprawdzi się idealnie. Zawsze można wybrać się na zabiegi http://www.afrykadayspa.pl/elektrostymulacja.html z których na pewno bardzo skorzystacie ;) Nie kierujcie się tym, co robią inni, tylko tym, co same chcecie przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wero23
Ja byłam na takim zorganizowanym w Warszawie, w Samui Spa i muszę powiedzieć, że to była super sprawa :) Każda z nas miała masaż, miałyśmy czas pogadać, wypić lampkę wina i pogadać. Atmosfera bardzo intymna, przygaszone światła i piękna, orientalna muzyka. Fajna sprawa, aby się wyciszyć i zrelaksować. Na pewno będę polecała innym taki pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba piszą tu sami mężczyźni, którzy zapominają o pewnym drobiazgu. SPA jest fajne, ale na kilka-kilkanaście dziewczyn, które zaprasza się na wieczór panieński, zawsze któraś może mieć po prostu okres. I co? Z okresem do basenu, to się jeszcze da (tampon), choć czasem nie jest fajne. Ale już sauny bym absolutnie nie polecała, bo tam siedzi się nago. A w gorącu zawsze może coś pokapać. No i miejsca w SPA nie ma na grupę. Młodą będą smarować czekoladą, świadkową masować, a pozostałe w kolejce? Nie będzie zabawy niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Ja do spa chodze tylko do Champion Gym W Toruniu. Bosko jest, po siłowni od razu masaż 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem SPA to lepszy pomysł od klasycznej imprezy w klubie. Typowo babski wieczór widzę bardziej w SPA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka

Zawsze jest to jakiś pomysł, ale może lepiej jednak wybrać jakiś klub? Jeśli to wam chodzi po głowie to lepiej nie decydujcie się na Boss exclusive club w Rzeszowie. Pełne rozczarowanie z mojej strony, a najgorsze to chyba były te drinki, jakby zupełnie bez alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie jestem Panną Młodą 😛 ale na moje oko, SPA a potem impreza - da się to zrobić w jeden dzień. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×