Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Greeeen_tea

Jestem w ciąży z kochankiem. Chciałam tego a teraz sie boje.

Polecane posty

Gość kamiu80805
ja tez cie mam za idiotke..myslisz ze dla ciebie bedzie inny jak zdradzil zone??? tak samo kopnie cie w dupe a inna bedzie jebal na boku.. taki z niego inteligent jakiego chcialas;p jestes glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Cię rozumiem bo jesteśmy w podobnej sytuacji, tyle że ja nie jestem w ciąży ( co za ulga) no ale i tak Cię podziwiam że się zdecydowałaś, tylko że pamiętaj, miłość kiedyś minie, zostanie dziecko no i pewnie ( życzę Ci tego) zakochasz się w kimś innym, młoda jesteś, całe życie przed Tobą będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spodziewalas sie ze zostawi zone dla ciebie i dziecka ? sorry ale to sie nie sprawdza .. takie jest powiedzenie jak suka nie da to pies nie wezmie ... nie trzeba bylo sie angazowac w faceta z pozycja i zona na dodatek sama sobie jestes winna po co ci to bylo ?? teraz zostaniesz sama z dzieckiem nie sadze zeby nagle rzucil ci sie na szyje i zwiazal sie z toba nie ludzie tego pokroju zostalas w cieniu . z aglupote trzeba placic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś szmata!!! i kurwa jednym słowem isć z żonatym mam nadzieje że w zyciu bedziesz miała źle i ciężko . jesteś zerem i tyle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty autorko chciałabyś
aby twój mąż cię zdradzał z jakąś panienką? i żeby ona specjalnie z nim wpadła? jakim trzeba być żałosnym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałaś, żeby ojcem Twojego dziecka był inteligentny człowiek na poziomie taki jak Twój, a okazał się zwykłą łajzą. To oczywiste i śmierdzi tym na kilometr, że byłaś jego bezpiecznym układzikiem, bzykankiem po pracy przed obiadem w domu, odskocznią od szarego, dorosłego życia. Nigdy Cię nie traktował poważnie, szkoda, że nie chciałaś by Twoje dziecko miało pełną rodzinę i kochających się rodziców. To co zrobiłaś to świństwo, trochę się jemu nie dziwię, bo byłaś dla niego tylko laleczką, która teraz mu może namieszać w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 567890-095555555555554$$
BO nawet SMIERDZĄCY ZDRAJCA NIE WYBIERA NA MATKE SWEGO DZIECKA TAKIEJ ŁATWEJ GOŚCINNEJ W KROKU PANIENKKI co to rozkracza sie dla żonatego. Nawet żonaty qrwiarz nie szanuje takiej łatwej dziffki, więc czego się spodziewałaś? A on w genach ma qrwiarstwo.....o takie geny ci chodziło? Ty też nie lepsza, musisz mieć w sobie qrwiarskie geny także skoro zadałaś się z żonatym, podwójnie qurwiarskie geny. Biedne to dziecko , rodziców sobie nie wybierało, a zanim się urodzi to już jest krzywdą dla innych ludzi, już jest felernym nieszczęściem dla jego żony i dzieci, już przyczynia się do łez i cierpienia na tym świecie, dziecko niewinne a jednak powoduje zło swoim zaistnieniem. Takich dzieci nie powinno się produkować celowo, egoizm i podłośc ze strony takiej matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×