Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ujędrnienie

czy da się ujędrnić ciało w ciągu 2 miesięcy?

Polecane posty

Gość ujędrnienie

chcę wyjechać na wakacje i przydałoby się fajnie wyglądać, ogólnie wagowo nie ważę strasznie bo mam 168 cm i ważę 59 kg ale jestem też po ciąży (dziecko ma 5 lat), 31 lat i przyznaję, olałam temat, nie starałam się i grawitacja działa, chodzi o ujędrnienie ud i pośladków, no i z brzuchem przydałoby się coś zrobić. Da się w tak krótkim czasie? Jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabieg endermologii jest bardzo dobry, moja koleżanka korzystała w zeszłym roku i w połączeniu z dietą daje super rezultaty. Ale musisz wziąć 10 zabiegów, tj. w 2 miesiące da się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika 28047
da sie da . 37 lat , 3 dzieci - i da sie . trzeba cwiczyc i jeszcze raz cwizyc , i masowac , nogi od dolu do gory , brzucho zawsze do dolu , dosc mocno , pupa sa na nia cwiczenia dosc proste , lezymy na pleckach , nogi ugiete , lekko rozstawione , stopy na podlodze i pupa do gory , 10 razy , przerwa , 10 razy przerwa , i laczymy kolana ugietych nog z pupa w gorze , nie wiem jak opis tych cwiczen ale sa dobra tez na uda , moze w necie znajdziesz jakies rys, jesli waga jest ok to tyklo troche czasu i trzeba pamietac ze cwiczyc mozna codziennie ale nie codzziennie te same partjeciala , bo miesien sie przyzwyczaja i nie ma dobrego efektu , .. zachecam i duzo sukcesow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujędrnienie
dzięki bardzo za podpowiedzi, musze sobie to wszystko spisać i do dzieła :) bardzo chcę ładnie wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujędrnienie
aha, jeśli chodzi o zabiegi to niestety ale brak gotówki mi doskwiera na takie przyjemności :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To polecam aerobik ( sama od 4-ech lat ćwiczę i ciało mega:) ) albo bieganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujędrnienie
mam jeszcze jeden problem, mam taki średni cellulitis nad kolanami, nie wiem jak to możliwe w tym miejscu ale tak jest, znacie może jakieś kremy albo robić jakieś masaże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujędrnienie
chodziłam na aerobik, wprawdzie nie przez 4 lata bo tylko kilka miesięcy ale efektu nie było żadnego, chodziłam 2 razy w tygodniu po godzinie, może za mało, może nie przykładałam się jak powinnam choć przyznam, że wychodziłam wycieńczona okropnie więc nie wiem dlaczego bez efektu, może za krótko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laserowe zabiegi ujędrniające w gabinetach kosmetycznych działają cuda! Jestem po serii takich zabiegów www.naturalnepiekno.eu/ i różnica jest widoczna gołym okiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×