Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zsiadle mleko

Jaki samochód polecacie jako pierwsze auto.

Polecane posty

Gość ludzie dlaczego kupujecie
Slaska , odpowiesz na pytanie czy zatkało kakało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaanulka091
Kupiłabym Hondę Civic ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestańcie pieprzyć tutaj o jakichś peugotach, renault czy innych gównach! VW LUPO!!!!!!!!!!:) To było moje pierwsze autko, dostałam go zaraz po zdaniu prawo jazdy i jeździłam nim przez 5 lat! Rewelacja! Autko wspaniałe dla początkujących kierowcó, chociaż nie tylko:) Mało pali, wszędzie się zmieści.... no i co tutaj dużo mówić to VW:) Polecam gorąco!!!!!! Teraz po 5 latach ( znudziło mi się) przerzuciłam się na VW New Beetle:) Też polecam no ale w kwocie do 15 000 nie kupi się fajnego beetelka:] Ale lupko spokojnie:) Są śliczne, małe zgrabne! I szybkie! Ja miałam z silnikiem 1.7 SDI i szedł jak burza na trasie! Wszyscy się dziwili że takie małe autko a takie sprytne;) I love LUPO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śląska mama.
Dlaczego kupujcie - nie twierdzę, że ma kosmiczne wyposażenie, ale np. Audi z 2000 r. miały już dwustrefową klimatyzację. I dla nich to był standard. Natomiast obecnie w wielu samochodach nadal dostajesz albo manuala, a klimatyzacja automatyczna jest za dopłatą. Znajomi mają jakiegoś gównianego Hyundaia z 2010 roku i nawet manuala nie mają. Za to cieszą się, że mają wspomaganie. :D To już jest w ogóle porażka. Moje autko za to ma zarąbiste fabryczne radio z dużym, podnoszonym wyświetlaczem, nawigacją, telewizją. Do tego mam fabryczny zestaw głośnomówiący na Bluetootha. Jak ktoś do mnie dzwoni mam to na wyświetlaczu. Mogę bez dotykania telefonu obsłużyć rozmowę. Mam do wyboru różne napędy: na dwie karty SD, MP3, lub zmieniarkę na 6 płyt. Można powiedzieć, że niby nic takiego, ale samochód jest z 2004 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śląska mama.
Dlaczego zaraz zatkało? Widzę, że masz ze sobą jakiś problem, bo strasznie atakujesz zamiast normalnie pogadać. Przecież wcale nie trzeba się ze sobą zgadzać, ale po co zaraz tak agresywnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym sie sklaniala w Twoim wypadku ku Toyocie jakiejs jednak. Dla mnie Audi w tyle za Mercem i Beema. Kiedys w ogole te przepasc bylo widac, natomiast auta z rocznikow 2011/2012 te najnowszej generacji juz sa praktycznie sobie rowne, tak samo jak vw ople i inne sie wyrabiaja choc paaaare ladnych lat zajelo im dogonienie cienia tych trzech marek. Dla mnie BMW jest najlepsza marka ze wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsiadle mleko
Tylko czekalem az pojawi sie jakis fan beemek:) to jednak auto nie dla mnie, a juz na pewno nie takie ktore kosztuje do 15 tys zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie dlaczego kupujecie
slaska , faktycznie twój wieswagen wyprzedza technologicznie inne marki ,co do klimy jakiejkolwiek w standarcie to sie grubo mylisz bo takiej nie ma , co do hundaia to jest to marka lepsza od grupy Vw , no ale wies zna tylko jedna marke Vw i pochodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śląska mama.
Mychol, a ja twierdzę, że jednak inne marki są daaaaaleko za Audi, BMW i Mercedesami. Wystarczy choćby pooglądać plastiki i wykończenie wnętrz. Kumpel ma prawie nowego Mondeo i to co ma w środku to jest normalnie żal. Nigdy w życiu nie widziałam takiej tandety. Zresztą moja Vectra była nie lepsza. :) A już w ogóle straszne są te wszelkie pizdowozy typu Nissan Note, Jazz, Hyundai i10 itd. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez gwiazdy nie ma jazdy
Merdedes jest dla szefa reszta marek dla pracowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śląska zgadzam się, są w cieniu. Ale mam na myśli technologię itd. wykończenie bez porównania do dzisiaj plastyk rządzi podczas gdy w beciach i audicach drewno od 80 roku :D Chodzi mi o to, że na dzień dzisiejszy już nawet takie Mondeo będzie miało wyposażenie nawpychane (niekoniecznie w standardzie) a kiedyś w latach rekinów beemki merolki miały tempomaty webasto i tego typu bajery podczas gdy u nissana i innych nawet sie o tym nie snilo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śląska mama.
Ludzie dlaczego - Audi ma klimę w standardzie. Te modele, który ja mam ma tylko i wyłącznie dwustrefową. Więc nie bredź. A tym, że Hyundai jest lepszy od Audi to mnie normalnie zabiłaś. Może powiedz który model? I nadal twierdzę, że ma lepsze wyposażenie niż niejedno nowe auto. A Ty nie masz argumentów, więc rzucasz się jak wsza po grzebieniu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez gwiazdy nie ma jazdy
Audi Vw dla wieśniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śląska mama.
Mychol, to drewno to porażka. :D Na szczęście w wielu egzemplarzach już tego nie ma. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsiadle mleko
Mowcie sobie co chcecie. Jesli chodzi o stylistyke to dla mnie zdecydowanie Alfa. Wnetrze naprawdę sie wyroznia i ciezko znalezc podobne. A w nowych autach typu Giulietta to juz calkiem ideal. Ale to tylko moje zdanie. Kazdy ma inny gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mleko ja mam teraz z 07r ale jezdzilam taka z 98 roku i powiem Ci, ze moja e39 wyprzedzala spokojnie wszystkie POLO, golfy, toyotki itd. ktore lat maja zaledwie kilka :) Mercedesem mam okazje jezdzic bardzo czesto, tez nowym. I generalnie wrazenia z jazdy - jest wygodny ale Beemka jest lepsza, komfort na tym samym poziomie aczkolwiek jest bardziej dynamiczna i jak na moj gust ladniejsza. Mialam audi a6 c5 to mi sie strasznie elektronika sypala i z wrazen z jazdy ez nie bylam zadowolona, ale nie skreslam marki moze taki model kiepski mi sie trafil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śląska mama.
Tak jak pisałam znajomi mają Hyundaia z 2010 r. I przyznam, że większego gówna nie widziałam. Ten samochód oprócz budy, kół i siedzeń nie ma kompletnie nic. Już nie wspominając o utracie wartości. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooo jaaaaaaooo cieeee
ja jeździłam alfą i to tą wspaniałą giuliettą i to auto to porażka !!! Nigdy w życiu alfy i chwała bogu że udało mi się ten badziew sprzedać. Psuło się to częściej niż jeździło a i wyglądowo ma wiele do zarzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śląska mama.
No pewnie, każdemu podoba się co innego i nie ma się co wykłócać. :) Mychol, może z tą A6 trafiłaś na jakiś rozjechany egzemplarz. :) Bo jak sama pewnie wiesz z Audi, Beemkami i VW trzeba dobrze poszukać, żeby nie trafić w gówno i w coś, co kiedyś było wiatą autobusową z Niemczech. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooo jaaaaaaooo cieeee
I najlepszy samochód z jakim się spotkałam który jest praktycznie bezawaryjny to lexus ale to już wyższa półka cenowa. Znajomi rodziny mają GSa i po prostu cuuuudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wujek ma Mondeo 05r. to wymiekala przy mojej audicy, chodzi to glosnieuj i ni to wygodne ni to sportowe poza tym ten plastyk na desce mnie przeraza :D O Beemce z 07r nie wspominam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śląska mama.
No, plastik w Mondeo to totalna żenada. W środku ten samochód wygląda jak jakaś zabawka dla dziecka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałem A4 S-line
i wiecej Audi nie kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba z pol roku jezdzilam i puscilam :) nie po to auto zeby po warsztatach latac z nim. Moj tata ma mercedesa i juz sie nie da przegadac na inne, ja to samo z BMW Ty pewnie z Audi :) I nie raz mam tak, ze sie zastanawiam, ze ktos kto jezdzi np. jakims peugeot czy megane czy innym plastikiem komu by sie podstawilo pod nos np S Klasse, 7er albo Audi 8 by pojezdzil tym troche to juz by nie chcial do swojego wracac :D To sa najlepsze samochody no i najwyzsza klasa juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śląska mama.
Miałem A4 - a cóż Ci nie pasiło? Mychol, zgadzam się z Tobą w 100%. :) Moi rodzice mają Focusa z tego samego roku co moje Audi. Nawet nie ma co porównywać. Plastiki u nich beznadziejne, wyposażenie żadne, już nie wspominam o tym, że wartość samochodu jest prawie połowę mniejsza od mojego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie wartość. Dlatego nic dziwnego, że za BMW z 98r trzeba sypnac z 15tys (nie orientuje sie dokladnie w cenach w PL) a megane z tego samego roku u mnie chodzi po 600 euro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śląska mama.
No dokładnie. Samochód to ogólnie żadna inwestycja, więc jak już kupować to coś co za jakiś czas będzie miało jakąś wartość. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałem A4 S-line
Kiepskie wykończenie ,awaryjne ,bezpłciowe, może dobre dla starszych ludzi , wole Chryslera lub Mercedesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śląska mama.
Miałem A4 - to się z Tobą nie zgadzam, ale co kto lubi. :) Ja znów za Chryslerami nie przepadam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzo mało
na pewno jak z &mki przesiądzie się do Clio, nawet nowego, a z Slklasy do fiata punto kwesią jest tylko czy warto jeżdzić 10 letnim Audi, a nie nowym np. Jeepem szpan, wygoda OK, ale nawet bezpieczeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×