Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magic Marc

dostałem psa na urodziny, jak się go pozbyć?

Polecane posty

Gość Magic Marc

to skandal jak niektórzy ludzie nie myślą robiąc prezenty, narobili mi kłopotów, nie mam warunków do trzymania psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retwertwert
nie oddawaj do schroniska, bo go tam zabiją napisz na dogomania.pl na pewno od razu ktoś przyjedzie go zabrac do DT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mngvfc
współczuję. daj ogłoszenie na gumtree, może ktoś weźmie. popytaj znajomych, jak masz fb to zrób wydarzenie, że szukasz psu nowego domu i niech znajomi zapraszają znajomych, sznureczkiem się rozniesie i może ktoś przygarnie. w ostateczności schronisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-psychiczna
nie schronisko!!!!! schronisko to mordownia!!! napisz na dogomanii jak ktoś radził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałam kiedys kota... ale został z nami mimo ze facet sie ulotnił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hogan
zwróć mu wolność i wypuść w lesie, będzie polował na myszy i wiewiórki, dołączy do sfory wilków lub dzikich psów, będzie mieszkał w norach które sam sobie wykopie, piękne życie dla czworonoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magic Marc
niestety, to jest jamnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losingcontrol
napisz na dogomanii ! nie oddawaj do schroniska :( :( !!! ewentualnie powiedz skąd jesteś, może ja go poratuję domem tymczasowym. to młody pies? (mam w domu już 2 duże i kota, nie dam rady z wojowniczym zwierzem, ale łagodnego może bym przetrzymała, jeśli ty nie możesz, do czasu znalezienia mu nowego domu )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×