Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość botox effffffekt

Chcę sobie sama wstrzyknąć botox i kwas hialuronowy

Polecane posty

Gość Ina54
Dlaczego nie można wysłać zwykłego tekstu- traktowany jest jako SPAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Helou, ja sama sobie wstrzykiwalam kwas hialuronowy. Najpierw bylam u chirurga i 2x mi injekcje robil. Bolalo jak cholera! Postanowilam ze juz zawsze chcialam byc pielegniarka i ze sama sie tego naucze:-) Poszukalam masci specjalnej ktora punktowo znieczula i potem sama zaaplikowalam kwas.To bylo ok 8-9mcy temu i efekt trzyma sie do dzis! Za 2 szpryce zaplacilam 150€ a za 1 lekarz kasowal 300€ !!!!! ale jego kwas byl jakis chyba rozwodniony bo efekt po ok.4m-cach ustapil.Natomiast moj jest mimo uplywu tylu m-cy nadal sie trzyma! jeszcze 1 strzykake mam w domu bo myslalam ze to tak samo szybko zniknie jak po wizycie u chirurga-ale jeszcze nie musze powtarzac zabiegu bo jak juz wspominalam jeszcze efekt jest. to moj mail.piszcie jak macie jakies doswiadczenia niki78@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strasznie inwazyjne. ja wolę kosmetyki naturalne. zamawiam z taovital.pl. wiadomo, że są droższe, ale i tak działają lepiej więc są warte swojej ceny. a taki botox też trzeba powtarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wsadzić sobie w d**e te twoje naturalne kosmetyki babsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niki78 ale jesteś bezczelna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa3490
Mowa nienawiści sprawia satysfakcję niedojrzałym mózgom !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie zabiegi mogą znacznie odmłodzić twarz, ale nie wykonywałabym ich sama, lepiej udać się do specjalisty i mieć świetny efekt, ja korzystam z oferty http://www.euro-klinika.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie zabiegi mogą znacznie odmłodzić twarz, ale nie wykonywałabym ich sama, lepiej udać się do specjalisty i mieć świetny efekt, ja korzystam z oferty http://www.euro-klinika.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rob tego pod zadnym pozorem sama, nie po to sa dziesiątki profesjonalnych klinik takich jak np. www.lekarze-kolber.pl żeby samemu robic sobie jakies domowe zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama wstrzyknąć sobie kwas? Nie wiem, czy rozumiesz znaczenie słowa kwas, ale może to się wiązać z naprawdę dużymi powikłaniami. Idź do salonu i tam Ci to wykonają, ale znajdź jakąś kosmetyczkę lub właściciela salonu i idź z nim na szkolenie, np. http://klinikaurody.info/pl/szkolenie-z-kwasu-hialuronowego.html. Wtedy będziesz miała wykonywany zabieg pod okiem wybitnego specjalisty, a przy okazji i Ty i kosmetyczki czegoś się nauczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z ostatnią opinią. Nie jestem przekonana co do samodzielnego wstrzykiwania. Czasem w salonie istnieje ryzyko, że coś pójdzie nie tak, a co dopiero przy braku wprawnej ręki. Sama chodzę od jakiegoś czasu do Kliniki Urody właśnie, mają super specjalistkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym wszystkich ostrzec przed kupowaniem i sprowadzaniem wypełniaczy (zwłaszcza z Chin), a tym bardziej przed samodzielnym wstrzykiwaniem ich w skórę. Kwas hialuronowy, taki jak Juvederm, to według prawa lek i może być wydany wyłącznie lekarzowi na receptę. Niestety Chiny sprowadzają na polski rynek podróbki tych wypełniaczy, które są nieskuteczne i zawierają dużo szkodliwych substancji, co oczywiście po podaniu ich w skórę może prowadzić do nieprzyjemnych infekcji. Jeśli do tego jeszcze dołożymy osobę, która nie ma pojęcia o anatomii twarzy i dajmy na to, wstrzyknie nieumiejętnie kwas hialuronowy i zablokuje przepływ krwi w naczyniu krwionośnym, to martwica gotowa. Dziewczyny opamiętajcie się i chodźcie na takie zabiegi do lekarzy. Nie warto ryzykować życia i zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
botox jak najbardziej ani nie jest bolesny, ani niebezpieczny ja robilam sobie w Lipsil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też wstrzykuję sama od jakiegoś czasu, ale jestem po szkoleniu z botoxu w Klinice Urody w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Absolutnie nie należy wykonywać takich zabiegów samodzielnie! Są to procedury, które powinien wykonywać tylko lekarz a najlepiej certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Odnośnie botoxu proszę pamiętać, że jest to lek wydawany na receptę i nie ma możliwości zakupu oryginalnej, właściwe oczyszczonej toksyny botulinowej bez recepty! Pozdrawiam Abigail Laskowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie klepać, o tym, że tylko lekarz ma odpowiednie kwalifikacje do robienia oszczykiwania :) błagam... Polska to ciągle zacofany kraj W Stanach idziesz do pierwszej lepszej kosmetyczki na przerwie w pracy :) To, że w Polsce pozwala się lakarzą na monopol i trzepanie kasy, też się kiedyś skończy To tak ja z różnymi zabiegami i tabletkami surowo zapronionymi, bo niby takie szkodliwe i źle, a jadąc na Słowację, do Niemiec czy Angli, wielokrotnie kupi się nawet bez recepty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klinika Odnowy Kolagenowej
ludzie nie będę komentował waszych wypocin jesteście osobami dorosłymi i sami bierzecie odpowiedzialność za to co robicie ja prowadzę klinikę odnowy w Warszawie na Mokotowie w ,której zatrudnione są osoby wykwalifikowane do wykonywania takich zabiegów botox kosztuje 230 zł za obszar a powiększenie ust usieciowanym kwasem hialuronowym FILER marki croma 550 zł. tak że nie wiem czy jest sens robić to samemu i narażać się na różne powikłania. jak jest ktoś zainteresowany to podaję adres email klinika.odnowykolagenowej@vip.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynowka12
Chyba zwariowałaś że chcesz sobie wstrzykiwać sama kwas! W Spa Soleil za 200zł zrobi to za Ciebie profesjonalistka! Taniej to Ci samej nie wyjdzie chyba nawet, a będziesz miała gwarancję że efekt będzie taki jak oczekiwałaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja lekarka jest cała ostrzyknięta. Ciekawe, czy chodzi do innego lekarza, czy sama się ostrzykuje. Nie pytałam jej o to, ale myślę, że robi to sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny odważne jesteście z tym ostrzykiwaniem kwasem hialuronowym :( Ja wolę oddać się jakiemuś sprawdzonemu specjaliście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarafff
Osobiście jestem zadowolona z efektu jaki udało się uzyskać pani Oli z gabinetu Imeiaa. Moje zmarszczki przy oczach to już przeszłość. Ważniejsze, że ta moja „nowa” bardziej elastyczna skóra wygląda na naturalną, co mnie zdecydowanie najbardziej cieszy. Ogólnie klientki od pani Oli nie wychodzą z maskami na twarzach, tylko z ładnymi, delikatnie zrobionymi poprawkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana40
Chciałabym popawić urodę, ale doradżcie jakim kwasem hialuronowym. Nie zamierzam robić tego sama, bo się boję, ale doradzcie mi, żebym nie poszła do lekarza zielona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie chcesz sama ryzykować i oddać się specjaliście to polecam świetnego specjaliste chirurgii ogólnej dr Marzenę Majcherczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nienormalne, samej nie wolno, trzeba wiedziec jak to robić bo się dziewczyno oszpecisz!!! ja jeżdzę do kliniki Dermed do dr Doroty Żukowskiej , ja ci polecam jest świetna w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanna

No niestety z powodu niewiedzy, w internecie powielanych jest sporo mitów na temat botoksu tj.: bolesne zastrzyki i brak bezpieczeństwa, granice wiekowe, efekt zamrożonej twarzy czy kości policzkowe jak u kosmity ale również dziewczyny piszą że same sobie wstrzykują. Generalnie zastosowanie oczyszczonej toksyny botulinowej, w medycynie estetycznej, jest dziś bardzo bezpiecznie jeśli robi to lekarz medycyny estetycznej. Takie jest moje zdanie. Botoks blokuje tylko te mięśnie, do których został wstrzyknięty. Dobry lekarz medycyny estetycznej na pewno zrobi to tak,  żeby było bezpiecznie, bezboleśnie i wyglądało naturalnie. Nie róbcie tego same, bo możecie uszkodzić sobie nerw w twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×