Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fdssdede

co to jest rekuperacja ?

Polecane posty

Gość fdssdede

j.w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marks free
jak połykasz własna sperme . Odzyskujesz skladniki odzywcze i witaminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluh;fldcxigjcdx;p oh[
Stosując system wentylacji z odzyskiem ciepła masz zawsze czyste i świeże powietrze w Twoim domu i to... bez otwierania okien... Jesteśmy profesjonalną firmą, która istnieje na rynku już od wielu lat. Wykonujemy projekty i montaże najnowszej generacji systemów wentylacji z odzyskiem ciepła. Wentylacja z odzyskiem ciepła, czyli rekuperacja, to stały dopływ świeżego powietrza oraz znaczna oszczędność w kosztach ogrzewania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po polsku: ODZYSKIWANIE, np. danych z komputera, zuzytej wody, itp. Slowo jest francuskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka36
Świetnie zostało już to wyżej wyjaśnione , dlatego ja jeszcze dodam z doświadczenia, że kiedy już się decydujemy na instalację rekuperacji, to warto zlecić to porządnej firmie takiej, jak ta http://infinityenergia.pl , dzięki temu będziemy mieli pewność, że rekuperacja będzie sprawnie chodzić i przede wszystkim nie będzie hałasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wentylacja z odzyskiem ciepła. :) u mnie takie rozwiązanie wprowadziła firma http://pionis.pl/ i uważam to za świetny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rekuperacja http://instaltechnik.pl/oferta/rekuperacja-i-klimatyzacja/rekuperacja/ jest procesem polegającym na odzysku ciepła z powietrza wywiewanego, które ogrzewa powietrze nawiewane. Taka regularna wymiana powietrza pozwala na to, że powietrze w domu nie jest suche, a jego mieszkańcy nie skarżą się na żadne alergie czy problemy ze zdrowiem, samopoczuciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek3652
Rekuperacja to po prostu wentylacja mechaniczna, która pozwala na zachowanie w domu odpowiedniej wentylacji powietrza. Dodatkowo dużym plusem takiego systemu jest oszczędność na kosztach ogrzewania domu. Dom z rekuperacją nazywany jest energooszczędnym. Koniecznie sprawdź ofertę firmy Wojwent w tej kwestii, bo oni znają się na tym najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyp..lać z tym spamem na słupy z ogłoszeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo rozwiązań, żeby zaplanować naturalną wymianę powietrza w nieruchomości dospel.com/, a po drugie karty techniczne sugerują, że to urządzenia wybitnie wydajne i ciche. Rekuperacja cicha, samowystarczalna, właściwie nie musisz się przejmować serwisem przez długie lata. Filtry dodatkowo zabezpieczone cząsteczkami srebra, a u konkurencji trudno o coś takiego. Ja jednak wolę nawet dopłacić, ale mieć sterylne warunki oddychania tam, gdzie żyję na co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ofert obecnie jest sporo z dobrymi rekuperatorami - ja sam się przymierzam do remontu domu ok 30 letniego i tylko zastanawiam się czy warto w to inwestować jeżeli dom ma już swoje lata???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a dlaczego nie, skoro przymierzasz się do remontu, to planujesz chyba w nim pomieszkać dłuższy czas:-) Zresztą nawet przy sprzedaży będzie miał wzrost na wartości. Obecnie rekuperacja z odzyskiem ciepła to chyba już standard. A jakie ogrzewanie główne masz, planujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niby tak - boje się tylko, że będzie niezła demolka żeby to założyć i poza kosztami instalacji dojdą inne nieprzewidziane przez właśnie montaż.

Mam kocioł gazowy - a ma to znaczenie ? Czy są systemy grzewcze przy których nie można zakładać rekuperacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Repekuracja nadaje się do każdego typu ogrzewania 

jest to odzysk ciepła a nie rodzaj ogrzewania 

mozna stosować przy gazie . współczuję remontu i instalacji w adaptowanym budynku :( 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

planuję remont niedużego pensjonatu, rozważam rekuperację, ale mam pytanie do alergików - czy zauważyliście różnicę w jakości życia po instalacji centrali? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rekuperacja poza tym że odzyska ciepło to po zastosowaniu dobrych filtrów pozwoli żyć alergikom lepiej - wiem co mówię - zauważam wzrost komfortu tzw. pyłkowego od momentu kiedy działa repekuracja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rekuperacja to zarówno dobry odzysk ciepła oraz konkretne filtrowanie zanieczyszczeń - mój brat po zastosowaniu reku. ma problem dzieci z astmą  tak jakby rozwiązany-nie mają takich dolegliwości oddechowych jak dawniej 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×