Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomóżciee

karmienie piersia,a okres-jak to możliwe

Polecane posty

Gość pomóżciee

Witam Może któraś z was coś mi podpowie, bo troche mnie dziwi mój stan.. otórz karmie piersią swoje dziecko, ale dodatko karmie też mm, ponieważ nie mam aż tak dużo pokarmu. Moja gin. przypisała mi tabletki antykoncep.dostosowane dla kobiet karmiacych. I wczoraj zaczęłam plamic, czy to już jest okres???nie jest zbyt obfity, ale jednak jest. Czy mam odstawic te tabletki?czy coś jes ze mna nie tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku brania tabletek antykoncepcyjnych plamienia sa normalne. a co do karmienia i okresu - okres mozesz dostac w kazdej chwili, nawet jakbys karmila tylko piersia, bez mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Despina
A ile juz czasu karmisz piersia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomóżciee
KARMIE PIERSIA 2 MIESIACE, BO TYLE MA MOJ SYNEK. tzn.ze mam sie nie msrtwic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam okres odrazu po połogu a piersia karmiłam półtora roku - wiec to nie ma nic do rzeczy ze karmisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie - ja zaczelam brac anty po 7 tygodniu od porodu. Czyli po wizycie u gina. Karmie caly czas piersia. Jak zaczelam brac azalie zaczelam krwawic, krwawilam okolo 2 tygodni, potem jeszcze plamilam, potem przeszlo i juz nie plamie. Ale ponoc niektore kobiety plamia caly czas podczas brania anty. Od urody zalezy. Wszystko to jest normlne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomóżciee
ja tez biorę azalie, opiero zaczelam, bo 10ni. czyli wszystko w normie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunac
jeżeli dokarmiasz mm to całkiem możliwe że okres już ci wrócił. tak bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PO azali sie krwawi przez jakis czas - to nie jest okres. Nie dostaniesz okresu dopoki bierzesz azalie. Ja biore juz 7 miesiecy, dziecko juz je wszystko, i nie mam okresu. Wtedy jak mi przeslo to krwaeinie to juz nie wrocilo. Poczytaj ulotke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomóżciee
ok,bardzo Ci dziękuję jabłuszko pełne snu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjgfvbsd
AUTORKO NIE WIESZ ZE BRANIE ANTYKONCEPCI JEST GRZECHEM?????? nie wiesz ze nie mozesz przytapic do Komunii jesli zresz to swinstwo! trzeba sie z tego wyspowiadac i zaprzestac brania tej chemi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to lepiej
dla Ciebie urodzić nie planowane, a może nawet nie chciane dziecko???????? lepiej sie zabezpieczać!!! a poza tym autorka zadała inne pytanie Czytaj ze zrozumieiem człowieku!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laloooonia
Ja dostalam okres bez zadnch tabletek po rowno 3miesiacaxh. ginekolog mi tez powiedzial-moge w czasie laktacji dostac okres,moge nie dostac i obie rzexzy sa tak samo normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dostała okres niecałe dwa miesiące po porodzie a Lilę karmiłam piersią 8 miesięcy, także niegdy nic nie wiadomo, każdy organizm jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgdjshdgfjhsfgd
okres dostalam 8 tygodni po porodzie i mialam co 4 tygodnie regularnie, karmilam przez 13 miesiecy kolejna ciaza, 6 tygodni po porodzie dostalam tabletki anty, cerazette (i tu podczas ich brania moga pojawic sie nieregulrane lub ciagle plamienia). Zrezygnowalam z tabletek, po odstawieniu dostalam okres, kolejny po miesiacu, a karmie wciaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×