Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Boczniak

Wzdęcia i dyskomfort brzucha

Polecane posty

Grzybica ponoć idzie w parze z innym czynnikiem tz. przy lambliozie są też grzyby i ciekawe czy jak mamy helicobacter to czy też grzyby są??? tak więc najpierw powinno się wygonić np. lamblie żeby walczyć z grzybami. Tak więc nie wiem jak to jest z tymi wszystkimi pasożytami bo z opisów wszystkie wywołują te same objawy. Przed chwilką zauważyłem na papierze znów śluz taki cuchnący galaretowaty po oddaniu stolca. Dziwne to dla mnie i nie wiem co robić bo w hemoroidach też taki śluz występuje ale nie wiem czy cuchnący czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie pytanie czy w hemoroidach mogą być zaburzenia jelitowe jak luźne czy twarde stolce?????? Nie dobrze mi jakoś w tym brzuchu jelita jakieś obolałe czy mogą być przez hemoroidy?????? Po wypróżnieniu a szczególnie po zatwardzeniu kiedy stolec jest twardszy to odczuwam te nieprzyjemne uczucia w brzuchu, tak jakby było to spowodowane tym że czym grubszy stolec to większe tarcie i coś tam podrażnia i nie wiem czy tak przy hemoroidach jest czy nie????? Proszę Was powiedzcie coś na to dokładniej oczywiście jak macie wiedzę o tym. Pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zjadłam właśnie sałatkę :)
Człowieku zbdaj się czy przypadkiem nie masz pasożytów bo mi na to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem ale mam widoczne bo sam zrobiłem sobie badanie lusterko i lampka i gdy prę na stolec to wychodzą guzki takie niektóre blade a jeden aż wręcz jakby krew na wierzchu więc nie wiem czy z tego powodu mam takie objawy że brzuch mam jakiś nadęty i niedobrze mi w nim i częściej chce mi się siusiać. Te zapalenie hemoroidów czy może przenosić zapalenie na pęcherz i chce się częściej siusiać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy te wyniki wskazują na jakąś chorobę żołądka, jelit czy innego narządu??? MORFOLOGIA: Hemoglobina-101,8 % Leukocyty-7,1 G/L Erytrocyty-5,63 T/L HT-46,3 % ROZMAZ KRWI: Pałki-2 % Podzielone-57 % Limfocyty-37 % Monocyty- % Eozynofile-4 % Bazofile- % OB: 2 /h Ref. M: 1-10/h GPT: 17,9 U/l Ref. M: do 42 U/l CRP białko: 3,2 mg/l Ref. M: poniżej 6 mg/l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA42
Witam Wszystkich proszę o pomoc. Mam 42 lata jestem ogólnie zdrowa, nie mam woreczka żółciowego czyli kamieni też nie, okres mam regularny ale mam spirale wewnątrzmaciczną (2lata) . Od jakiegoś czasu nękają mnie skurcze podbrzusza z parciem na odbyt ku dołowi (jakby mi wszystkie wnętrzności chciały wyjść dołem, jak przy porodzie). Ginekolog jak mówiłam to powiedziała (po USG) że jest wszystko ok i mam zażyć nospe. W minioną sobotę atak był tak silny że wyłam z bólu zażyłam 4 nospy i 1 buskopan i po 1 h powoli zaczęło przechodzić ale mięśnie bolą mnie do dzisiaj. PROSZĘ O POMOC DORADŹCIE COŚ, CO TO MOŻE BYĆ? BOJĘ SIĘ NASTĘPNEGO ATAKU :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ze swojej strony na oczyszczanie jelit mogę poradzić taki zestaw http://naturalnie24.pl/sklep,16,108,zestaw:-oczyszczanie-jelit , uważam że warto spróbować, bo w składzie są same naturalne składniki, czyli nie zażywamy żadnych szucznych składników. Może to pomoże, choć troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×