Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moniczka1979

DUŻE ROZMIARY

Polecane posty

Gość gość
To koszmar. W informacjach sklepowych (w internecie) podają jedne wymiary, na opakowaniach producentów podane są drugie wymiary, ani jedne ani drugie nie są zgodne z rzeczywistością. Zamówiłam wyszczuplającą bieliznę na 140 170 cm. Gdy otrzymałam przesyłkę na etykiecie producenta było napisane, że jest 110 -140 cm. Zadzwoniłam do sklepu nie otwierając opakowań informując o pomyłce. Pani odpowiedziała, że to pomyłka na etykiecie, że jest tak jak zamawiałam i kazała otworzyć opakowanie i przymierzyć. Otworzyłam i okazało się, że rzeczywistość jest jeszcze gorsza bo jak coś nierozciągliwego mierzącego na leżąco 60 cm może rozciągnąć się do 170 cm? W dodatku Paniusia udawadniała mi, że to moja wina bo jestem zbyt gruba - powinnam wejść w to co mi sprzedali. Powiedziała, że nie mogę liczyć na anulowanie tranzakcji. Koszmar, po prostu koszmar. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, cieszę się, że poznałam ten sklep na początku a nie po większych zakupach. Barbara G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To koszmar. W informacjach sklepowych (w internecie) podają jedne wymiary, na opakowaniach producentów podane są drugie wymiary, ani jedne ani drugie nie są zgodne z rzeczywistością. Zamówiłam wyszczuplającą bieliznę na 140 170 cm. Gdy otrzymałam przesyłkę na etykiecie producenta było napisane, że jest 110 -140 cm. Zadzwoniłam do sklepu nie otwierając opakowań informując o pomyłce. Pani odpowiedziała, że to pomyłka na etykiecie, że jest tak jak zamawiałam i kazała otworzyć opakowanie i przymierzyć. Otworzyłam i okazało się, że rzeczywistość jest jeszcze gorsza bo jak coś nierozciągliwego mierzącego na leżąco 60 cm może rozciągnąć się do 170 cm? W dodatku Paniusia udawadniała mi, że to moja wina bo jestem zbyt gruba - powinnam wejść w to co mi sprzedali. Powiedziała, że nie mogę liczyć na anulowanie tranzakcji. Koszmar, po prostu koszmar. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, cieszę się, że poznałam ten sklep na początku a nie po większych zakupach. Barbara G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basina381
Jeśli chodzi o duże buty męskie, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://www.butyotmet.pl/buty-meskie-duze-rozmiary . Jest tam bowiem naprawdę spory wybór tego typu asortymentu. Plusem jest to, że takie buty są wysokiej jakości, albowiem produkowane są ze skóry i to w całości w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Dziewczyny, trafiłam na fajny sklep, z wyjątkowymi, niemal pojedynczymi kreacjami i ubraniami na co dzień. Nie wiem czy któraś z Was już tam coś kupiła. Wszystko wygląda dość oryginalnie i tylko polskie wykonanie, więc myślę, że dobra jakość za taką cenę. Sklep-butik nazywa się plusize.sklep.pl Proszę o info, jeśli któraś z Was coś tam już kupiła i może ocenić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, ja od jakiegoś czasu nosiłam luźne ubrania, bo zupełnie nie miałam pomysłu na to jak ukryć to że jestem gruba. Teraz śledzę tego bloga http://blog.modneduzerozmiary.pl/ i dopiero otworzyły mi się oczy że sukienki xxl też mogą być seksowne i eleganckie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety miałam duży problem ze znalezieniem czegoś fajnego w stacjonarnych sklepach. Zaczęłam więc szukać w internecie i... udało mi się trafić na naprawdę świetny sklep, w którym można dodatkowo skorzystać z porad stylistki. Sama zobacz: https://pasujemi.pl/stylizacje/plus-size Myślę, że znajdziesz coś dla siebie. ;-) Pozdrawiam! Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zerknij na stronę cosmosmoda.pl Tam na pewno znajdziesz coś czego szukasz. Sklep godny polecenia, warto robić tam zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje w sklepie internetowym www.xelka.sklep.pl Ubrania w rozmiarach 36-56 często w dużych promocjach. Miła obsługa która pomaga dobrać odpowiedni rozmiar jak masz wątpliwości. Ja jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jestem sporych rozmiarów (48-50) i kupuję w xelka.sklep.pl Mają masę promocji bo są od niedawna i producenci z Europy czyli nie chiński badziew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie Drogie Panie, Chciałabym polecić Wam świetny sklep internetowy z odzieżą włoską i polską w rozmiarach od 36 do 54. Staramy się ciągle aktualizować naszą ofertę. Ubrania dobre jakościowo, modne i w przystępnych cenach Zapraszamy na www.oliviavalentina-sklep.pl Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po piękną sylwetkę zapraszam do www.igortreneronline.pl :) Można wygrać także dziesięć tysięcy złotych :) Np. na nową garderobę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachecam do odwiedzenia https://www.karko.pl/ Maja naprawdę bardzo duży wybór. Bardzo często robię tam zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy do nas po duże rozmiary mamy nawet XXXL www.lagres.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noszę rozmiar 52 i najczęściej kupuje w sklepie www.xelka.sklep.pl lub na zalando. Już kilka sukienek kupiłam do pracy w xelce ( pracuje w biurze) i są bardzo dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedstawiam stronkę, gdzie można kopać jednym kliknięciem w programie ;) W zależności od tego jaki system posiadamy, pobieramy program ze stronki, który instalujemy na komputerze i wybieramy interesującą nas walutę do kopania i klikamy "start mining" ;) Kopać możemy za pomocą CPU i GPU. Waluty do kopania: - AEON - BCN - ETH - DSH - INF8 - MCN - QCN - XDN - XMR Kopać możemy na kilku rządzeniach jednocześnie ;) Zapraszam do zabawy, nie potrzebna jest żadna wiedza, aby zacząć kopać :) https://minergate.com/a/7be04fafc0f046290afce31a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleżanka poleciła mi sklep internetowy 20inlove.pl, zamówiłam tam sukienkę i mogę szczerze powiedzieć, że jestem zachwycona. Sukienka piękna i bardzo dobrej jakości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plus size gość
Wspaniałą kolekcję rozmiarów Plus Size znajdziecie na born2be.pl, Ubieram się tam od dawna i za każdym razem jestem zadowolona! Jestem zadowolona! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonaMarcina
dla siebie to jeszcze nie mam problemu ze znalezieniem ubrań w moim rozmiarze ale dla męża już bardziej, jak on 5 XL nosi. Z tej strony sobie ubrania zamawia https://www.bigandproud.pl/ bo stacjonarnie to średnio może dostać takie duże ciuchy. a te koszulki całkiem fajne mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka1157
jak coś to ja noszę xxl i jak wchodzę do galerii to laski beke cisnął za plecami, że gruba jestem i nie mogę rozmiaru dla siebie znaleźć jedna idiotka powiedziała mi abym mniej jadła, dlatego kupuję na necie. Ostatnio zamówiłam na modimoda i czekam na przesyłkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkaka1
Ja kupuję sukienki na www.jersa.pl. Szczerze polecam, nigdy nie byłam zawiedziona. Ekstra jakość, dobrze wyszyte, polska marka, a więc nie szyją tego dzieci w Kambodży. Kiedyś naprawdę był koszmar, żeby znaleźć fajne ubrania w dużym rozmiarze, ale teraz to szczerze mówiąc widzę duży progres. Coraz więcej firm oferuje większe ubrania - ale fakt, można trafić na dziadostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.06.2017 o 19:17, Gość gość napisał:

Witam Dziewczyny, trafiłam na fajny sklep, z wyjątkowymi, niemal pojedynczymi kreacjami i ubraniami na co dzień. Nie wiem czy któraś z Was już tam coś kupiła. Wszystko wygląda dość oryginalnie i tylko polskie wykonanie, więc myślę, że dobra jakość za taką cenę. Sklep-butik nazywa się plusize.sklep.pl Proszę o info, jeśli któraś z Was coś tam już kupiła i może ocenić

https://fireaff.pl/link/1039/45838383

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×