Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość madziaaaaaaaa

pękające z boku paznokcie

Polecane posty

Gość madziaaaaaaaa

dziewczyny pomozcie bo juz mam dosc tych pękających paznocki nie moge ich przez to zapuścic bo co chwile ktorys mi tak pęknie z boku i musze wowczas obicąć- skrócic stsuje odzywke wczesneij mi sie rozdwajały i po tej opdzywce przestaly ale pęają nadal nie wiem co moze byc przyczyną czy zle je piłuje-papierowym piniczkiem dodam nie sa osłąbione wygladaja na zdrowe tylko czemu tak pękają z boku i to nieraz prawie w polowie paznockia ze sie obiciac nei da tylko musze czekac az troche podrośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgvhgvf,hgfgrdresfd
ejj tez tak mam. zawsze peka mi jeden i ten sam (faket)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaaaaaaa
a mi rózne cholera tak bym chcaila zapuśćic a tu dupa jak nie jeden to drugi oprocz odzywkie samruje od dluzszego czasu olejkiem rycynowym a pekają dalej od czego???????? teraz w lewej rece mam 3 takie pekniete i skorcone a w prawej 2 :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamposiak
Odżywka new nails robi sporą różnicę, tylko musisz dać paznokciom chociaż kilka tygodni - po czasie na pewno będą w dużo lepszej kondycji. W przeciwnym wypadku problem musi być głębszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hondzikos
A co daje oliwka w takim wypadku? Bo to chyba pod skórki się głównie stosuje, dla poprawy ich wyglądu, jakości, zgadza się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kempra
Wystarczy new nails, dobra odzywka do paznokci, trochę systematyczności i paznokcie będą zdrowe. Wymaga to oczywiście poświęcenia czasu, sporego zaangażowania, ale dzięki temu paznokcie będą zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gebrels
Kwestia podejścia do pielęgnacji paznokci - nie sprawicie od razu, że będą one wyglądały idealnie, wiadomo, że wymaga to czasu. U mnie poprawa przychodziła stopniowo. W tym momencie paznokcie wyglądają moim zdaniem optymalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam całkiem podobne podejście. New nails rozwiązuje problem, ale zakładając rozsądne i systematyczne stosowanie, zwracanie uwagi na inne kwestie. Doprowadzenie paznokci do zdrowia też wymaga czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam takich problemów, chociaz za czasów bez odżywki do paznokci, różnie bywało. W tym momencie nie mam większych problemów z paznokciami, są raczej utrzymane w zdrowiu, ładnie wyglądają, są pozytywnie odmienione. Trochę na to czekałam, ale jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odzywka + oliwka i dobre kosmetyki. A najlepiej daj odpoczać paznokciom od malowania. O ile tylko dopilnujesz wszystkiego, to powinno to wyglądać jak należy. Musicie tylko rozsądnie podejśc do tematu. Paznokcie po prostu wymagają opieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra odżywka robi swoje - sama paznokcie odmieniłam sobie kosmetykami. Znaczenie ma też dieta i to co się robi tymi paznokciami. Bo powiedzmy, że u mnie udało sie wywołać totalną zmianę bez cudownych metod. Chodziło o systematyczne działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
New nails na wzmocnienie - to działa, paznokci się wzmacnia, poprawia, doprowadza do normalności. Wiem jak to wyglądało, wiem ile udało się zmienić - a wszystko podstawami. Płytka paznokcia totalnie inna, a wszystko dzieje się stopniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie regularne stosowanie dobrej, wzmacniającej odżywki. Mogę Ci polecić 18K Gold Sally Hansen ze złotem. Miałam kiedyś tipsy, a po ich zdjęciu paznokcie cieniutkie i słabiutkie jak papier. Łamały się i rozdwajały strasznie. Stosowałam tę odżywkę najpierw samą, a później, jak już było widać, że paznokcie robią się twardsze jako bazę pod lakier i bardzo szybko było widać efekt. I proponuję zrezygnować na jakiś czas z długotrwałego moczenia rąk i stosowania detergentów - jednym słowem rękawiczki ochronne do wszystkich prac domowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wzmocnienie ta sama odżywka - sama doskonale wiem, ile można tak zyskać. Nic nie dzieje się od razu, dojście do zadowalającego stanu płytki paznokcia musi trwać, ale wtedy przynajmniej macie to, czego rzeczywiście chcieliście. Nic od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pękające, łamliwe, rozdwajające się paznokcie polecam odzywke Eveline 8w1 otal acition. Małam paznokcie jak papier, zachodowanie ich nawet o milimetr graniczyło z cudem, teraz z przymusu je skracam, bo rosną jak szalone. :) aczkolwiek wiem tez że nie dla kazdego ona odpowiada i koniecznie trzeba stosować ją zgodnie z instrukcją. https://www.vinted.pl/members/801144-mdominae

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim zdrowe podejście do tematu. Poprawa stanu łytki paznokcia to nie jest kwestia chwili. Duża zmiana wymaga czasu, ale jest do zrobienia. Płytka nie wraca do zdrowia z dnia na żęń. Wraca po czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez żadnych cudów. Oliwka i odżywka new nails. Ważna systematyczność. Kwestia doslownie kilku tygodni i paznokcie powinny być zdrowe. Od razu niczego wielkoiego nie zrobicie . Paznokcie wymagają solidności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciąła praca nad płytką paznokcia - kilka tygodmni i będzie ok. Tylko nie spodziewajcie się że od razu będzie perfekcyjnie. Dużą zmianę osiąga się dopiero po pewnym czasie, ale niczego nie zrobicie od razu - płytka wymaga czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neuronka
ja przetestowałam naprawdę sporo odżywek zanim zdecydowałam się na ta idealną, od jakiegoś czasu stosuję odzywkę Sally Hansen MIRACLE CURE, odżywka zapobiega pękaniu paznokci, ja dodatkowo miałam bardzo przesuszone paznokcie z czym również poradziła sobie odżywka, więc jestem bardzo zadowolona z jej efektów działania, warto zainwestować w jej zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jakiś czas wracam do odżywek Eveline. Po prostu są najskuteczniejsze, tanie i szybko działają. Tym razem wybrałam odżywkę utwardzającą z diamentami. I nie zawiodłam się. Paznokcie zrobiły się twarde,mocne,płytka ma ładny zdrowy kolor, nawet zrezygnowałam z lakieru do paznokci, bo w wydaniu saute dłonie wyglądają idealnie,schludnie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×