Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość StefAnkAA

wypożyczanie filmów w internecie

Polecane posty

Gość StefAnkAA

hej, możecie podzielić się waszymi opiniami na ten temat? Z góry dziękuję, rozglądam się w tych ofertach i sama się już gubię... jakiego dostawcę warto wybrać? I czy w ogóle warto w to inwestować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdsfs
lepiej ukraść z torrenta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania_moko
czy warto? WARTO. Dla mnie właściwie stala se to jednya forma kontaku z filmem... u kogo? przejżyj dokłądnie oferty dostawców, dużo ich nie ma. zobacz ile i czego oferuja. Kazdy ma jakie wady i zalezy, a to chodzi o dostep do tego co ciebie interesuje. no można też kraść torenta, co kto lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na przykład zainwestowałam w HBO GO, cieszę się że mój dostawca tv to zapewnia. Bo jak sie lubi HBO, a ja lubie bardzo, szczególnie serialowo, to warto, żadna inna wypożyczalnia takich tytułów Ci nie udostepni, to oczywiste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rufffus
A, słyszałem o tej ofercie. Brzmi atrakcyjnie, HBO śmieci nie proponuje, tylko dobrą jakość kina. Zobacz sobie, czy dostawca jest osiągalny dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, można napisać do nich w takim konkursie na pomysł reklamy. Żadni z nas artyści z mężem, a dostaliśmy od nich kod na 2 tygodnie, właściwie to nas zachęciło do przedłużenia usługi :) Także pamiętaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×