Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gdziekupujecieie

Gdzie kupujecie TANIO zabawki ???

Polecane posty

Gość gdziekupujecieie

To jakas masakra jakie sa ceny nowych zabawek :/ Za byle co czlowiek musi kupe kasy placic .. Z reszta co ja sie tu bede rozpisywala - na pewno nie ja jedna tak kupuje i nie ja jedna szukam takich miejsc. Wiec pytanie moje brzmi: Gdzie można kupić w necie tanio zabawki używane i nie tylko zabawki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czasami swoejej córci
kupuje zabawki w kiosku przy blokach. Laleczki takie nie raz za 6-7 zl, albo mebelki do domku male za 4 zl. :) nie koniecznie te drogie zabawki sa zawsze az takie fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla dzieci +4 gry planszowe w pepco po 14,99 lub 19,99zł gry Lego w Smyku od 15zł i w Tesco często są promocje no i allegro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejjjjkkkuuuuuu
ja nie odpowiem, bo razem z mezem pracujemy i nie musimy uzywanych gratow naszym dzieciom kupowac, a stare zabawki/rzeczy oddajemy po znajomych za free. Do pracy, zarob i kup nowe, popros mamusie badz tatusia, dziadkowie niech tez cos placa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupuje w Piotrze
ja wolę zapłącić drożej niż kupić dziecku toksyczne za 5 złotych z ftalinami z chin, które zabiją , lepiej kupić jedną zabawkę na lata niż 20 gówien z truciznami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję na allegro (głównie) w tesco , lidlu . Nie kupuje używanych , zawsze nowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupuje w Piotrze
Niebezpieczne zabawki wykryto w jednej z hurtowni wielobranżowych w Starogardzie Gdańskim (woj. pomorskie). Pod lupę poszło kilkadziesiąt opakować z lalkami Mini Baby, które na polski rynek zostały sprowadzone z Chin przez importera z Poznania. I wykryto w nich truciznę. Dzieci nie powinny mieć z nimi najmniejszego kontaktu! W zabawkach wykryto zawartość niebezpiecznego ftalanu DEHP - mówi Dariusz Klugmann (32 l.) z gdańskiej inspekcji handlowej. Ftalany wykorzystywane są do zwiększenia plastyczności zabawek - ale są śmiertelnie niebezpieczne! Zaburzają rozwój komórek, wywołują zmiany w narządach rozrodczych i zaburzają rozwój płci dziecka, a do tego czynią spustoszenie w wątrobie i płucach oraz sprzyjają zachorowaniom na raka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupuje w Piotrze
Sprawdź koniecznie, zanim kupisz zabawkę dziecku: 1. Przeczytaj ulotkę i dowiedz się, czy zabawka jest odpowiednia dla wieku twojego dziecka. Jeśli jest przeznaczona dla starszych dzieci, nie kupuj jej pod żadnym pozorem. 2. Dokładnie sprawdź, czy zabawka nie ma żadnych ostrych elementów, którymi dziecko może zrobić krzywdę, wkładając sobie je np. w oko. 3. Obejrzyj zabawkę i upewnij się, że nie ma ona elementów, które dziecko może połknąć, inaczej bucik lalki czy koralik z jej ubranka od razu wylądują w gardle malucha. 4. Sprawdź, czy zabawka nie jest łamliwa i czy nie odkształca się podczas zabawy stwarzając niebezpieczeństwo. 5. Sprawdź, czy zabawka spełnia polskie normy bezpieczeństwa. Odpowiada za to oznaczenie PN. 6. Sprawdź, czy zachowane zostały europejskie normy bezpieczeństwa zabawek. W tym celu szukaj oznaczenia CE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupuje w Piotrze
teraz widzisz za co płacisz wysoką cenę zabawek, za życie własnego dziecka, ale twój wybór, można kupowac tanie zabakwi, i laleczki po 6 złotych z ftalanami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupuje w Piotrze
Celnicy z Podkarpacia zatrzymali w kwietniu półtora tysiąca zabawek wykonanych z materiałów zawierających ftalany - rakotwórcze substancje, które mogą również uszkodzić wątrobę lub nerki. Niebezpieczne, choć niewinnie wyglądające zabawki przyjechały do Polski z Tajwanu. W 2010 roku polska Służba Celna udaremniła 38 podobnych przypadków przewozu toksycznych zabawek. Najczęściej zatrzymywano klocki, puzzle, hulajnogi, układanki, pluszaki i zabawki zawierające magnesy. Ile z niebezpiecznych zabawek umknęło uwadze celników, nie wiadomo. Ile z zabawek, które już trafiły do polskich sklepów nie powinno się nigdy w nich znaleźć? C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupuje w Piotrze
Do Polski trafiły grzechotki groźne dla dzieci! Uwaga rodzice! Do polskich sklepów trafiło aż 650 niebezpiecznych dla dzieci grzechotek. Zabawki na rynek wprowadził je importer z Trójmiasta, ale zabawki grozy mogły trafić do sklepów w całym kraju. Podczas testów przeprowadzonych w laboratorium w Lublinie grzechotki łatwo rozpadały się na małe części, którymi dziecko może się udławić, zabawka powoduje też uszkodzenia słuchu. Sprawa trafiła już do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Grzechotki są w pastelowych kolorach, jest na nich rysunek usmiechniętej buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulibbbka
My zawsze szukamy w sieci zabawek, które są oczywiście bohaterami bajek, które ogląda moje dziecko. Więc na tym się głównie skupiami, chociaż muszę przyznać, że mamy taki swój ulubiony i już sprawdzony sklep z takimi własnie zabawkami http://www.mojulubionybohater.pl./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efqwefqew
Jak kupuję na wyprzedażach w marketach a dziś odkryłam komis, w którym są też zabawki więc będę tam zaglądać. A w sklepach niech sobie zabawki leżą i się kurzą skoro właściciele tak lubią. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binias
Zależy jakich zabawek szukasz i dla kogo. Zabawki firmy Crayola i zabawki edukacyjne dostępne od ręki są w sklepie http://www.uczyibawi.pl Jak ktoś jest z Warszawy i okolic to może odebrać osobiście u nich, co obniży dodatkowo koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binias
@Aneta_LOL "allegro, pepco i osiedlowe sklepiki z zabawkami" sama chińszczyzna w większości. Strach to dawać dzieciom. Nie wiadomo czy to ma atesty prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manekin60
paulibbka my znamy tez ten sklep, swoją drogą to wykupiliśmy już tez chyba wszystkie ciuchcie ze stacyjkowa ;))) Bardzo fajna stronka, na dzień dziecka na pewno coś fajnego znajdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słommkan
My już z mojuluibnybohater wybraliśmy prezenty na Dzień Dziecka, teraz tylko czekać az przyjdą ;))) Fajnie bo nawet ceny maja niższe niz te w tradycyjnych sklepach dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkingusia
No właśnie wbrew pozorom w sklepach internetowych naprawde mamy bardzo duzy wybór zabawek i o wiele tańszych niż w takich tradycyjnych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuniulkai
powiem ci jedno po abawki to tylko do PEPCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjolka
zgadzam sie ze w mojulubionybohater sa naprawde bardzo fajne i ciekawe zabawki, i co wazne w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak. Ja myje. I miski po
Według mnie najtaniej to jest w Pepco i w Ikei. Czasami też w dużych Rossmannach i Jysku (ale w tym ostatnim to mało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szynnkowa
Najlepiej własnie kupowac w takim sklepie gdzie sa wszystkie zabawki z bajek, bo nasze dzieci lubią własnie takie maskotki i taki prezent bedzie na pewno sprawdzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja także kupuję zabawki przez internet . Od trzch lat mam szczegolnie jeden ulubiony sklep, zabawki dla synka jak i dla dziwczynki .Akcesoria i zabawki dla niemowląt także. Wszystkie zabawki są dobre firmowe, trwałe. Masttel. Fisher price, barbie klocki lego, hasbro , playskool. Zadnych tzw chinczykow. Miła obsługa , szybka dostawa. c/eny konkurencyjne. www.zabawki-dla-dziecka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szukam najczęściej fajnych promocji, a strasznie lubię Toys R us:) można tam spotkać sporo fajnych zabawek i w dobrych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×