Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gdziekupujecieie

Gdzie kupujecie TANIO zabawki ???

Polecane posty

Gość jabadabaduuuuuuu
W toysie byłem nie raz, dzieciaki tam mają raj! Ceny są różne, ale faktycznie czasem można na promocje fajne trafić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ModnyBrzuszek.pl
Jeżeli chodzi o zakup zabawek dla dziecko,to oczywiście warto szukać przede wszystkim w dobrych i sprawdzonych sklepach internetowych. Mamy tam szereg promocji i największy wybór. www.ModnyBrzuszek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjunka
Jesli chodzi o zakupy we wspomnianym sklepie mojulubionybohater to przy zakupach min. 50 PLN i jednoczesnym zapisaniu się do newslettera 2 x osłonki przeciwsłoneczne z logo gratis. Na pewno bardzo sie to opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nilkaaa
Fajnie kupować tanio, ale też warto zainwestować w mądre zabawki. Ja znalazłam na stronie www.edupomoce.pl nie barbie i takie tam, ale takie gdzie razem możemy się pobawić, pograć, i wiem, że dziecko czegoś się nauczy. a ceny akurat w internecie nie są wyoskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lizza
do lizza nie wiem czy wiesz, ale fisher price ma fabryki w chinach i te inne marki co wymieniasz też, róznią się tylko tym że mają nalepki firmowe , i sa uważane za firmowe, wieć przeczysz sama sobie , poczytaj co mają na metkach, i opakowaniach te twoje nie chińczyki fisher price inne made in china

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama-na-zakupach
Ja kupuję zabawki razem z innymi produktami dla dzieci na www.akpolbaby.pl - jest tam dużo zabawek i dla małych i dla dużych, a ceny są często o wiele niższe niż w innych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metttkowsska
Ja zdecydowanie wole zakupy w naszych sklepach, mam tez sprawdzone e-sklepy z zabawkami jak mojulubionybohater i zwykle jesli mamy jakąś dziecięcą okazje to tam kupujemy zabawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrzat-online.pl fajne zabawki niekiedy używane, są tanie. Moja siostra kupuje tam zabawki, i poleca ;) ja osobiście nie kupuję zabawek przez internet bo najczęściej w Smyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceny zabawek czasem przerażają, ale warto polować na promocje. zabawki w dobrych cenach można kupić w Toys"R"Us kiedy mają przeceny. Mają różne zabawki drewniane, zabawki na dwór, zabawki edukacyjne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej znany to chyba jest Smyk, ale jest tez fajny Krzyś. Dzisiaj byłam w Smyku i widziałam promocje na zabawki Nerf, bawiliście się tym? Nieźle to wygląda, mój 10 letni chrześniak ma niedługo urodziny, a teraz hit się zrobił z tych zabawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjo=anka
A mnie sie nawet bardzo podoba mojulubionybohater.pl Przyznam ze maja tam rzeczywiscie super zabawki, zdecydowanie takie których w wymienionych rzez Was sklepach nieraz próżno szukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_ammmeli
Fajny jest ten sklep bo w zadnym innym nie widziałam własnei puzzli dwustronnych a u nas w domu stały sie one naprawde wielkim hitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kaliny
Tylko do tych zabawek z serii Nerf musisz zachecić conajmniej 8 osób żeby była fajna zabawa a skąd wziąc tyle kompletów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkowata
Ja lubię sklep http://akpolbaby.pl/ internetowy. w stacjonarnym też kiedyś kupowałam, ale jestem leniwa i wolę przez internet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justinna
Żeby dobrze się bawić Nerfem nie potrzeba wcale aż tylu osób :) My z mężem + dwóch syków = super zabawa. Wyrzutnie udało nam się kupić w promocji za nieduże pieniążki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariona_s
Nerf był i we wspominanym Toys R Us w promocji niedawno ale czy akurat ta wyrzutnia to nie wiem dokłądnie, poza tym że Smyk jest od kilki lat taki sam, ceny wygórowane, żadnych ciekawych promocji, wystrój bez zmian, bałagan wszechobecny, poza tym odkąd pojawił się TRU w Wwie wole dojechac kawałek dalej, tak jest mega wybór, sporo promocji, personel zawsze ma czas:) i chętnie doradzi:) i panuje porządek, wszystko ma jakąś logikę...nie powiem lubiłam s. ale zdecydowanie teraz wybieram ten drugi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Nerfa, to nie do tanga, nie trzeba koniecznie dwojga :-) Z tego co obczaiłam, to w pojedynkę można się świetnie bawić. Ale wiadomo, że w większej grupie lepiej, bo można różne zabawy i zawody urządzać. I można do zabawy wkręcić też mamę albo tatę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ululka1
Mój syn wkręcił mnie do zabawy z tą wyrzutnią ;) Kupiłam ją synkowi i nie żałuję, mały ma teraz frajdę i więcej czasu spędza na podwórku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to wpadłam na patent, żeby wymyślać zawody z punktacją, żeby dzieciaki same przeliczały zdobyte punkty. Działają jak kalkulatory :-) Przy okazji wprawka do matmy, bo wrzesień już blisko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babelka5
Też fajny pomysł z tymi punktami ;) Można na prawdę wymyślać różne fajne zawody z tym Nerfem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprócz dobrej zabawy, ważne jest to, że te wyrzutnie są naprawdę bezpieczne, bo wykorzystali w nich piankę i gumowe nakładki. Bardzo dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprócz dobrej zabawy, ważne jest to, że te wyrzutnie są naprawdę bezpieczne, bo wykorzystali w nich piankę i gumowe nakładki. Bardzo dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprócz dobrej zabawy, ważne jest to, że te wyrzutnie są naprawdę bezpieczne, bo wykorzystali w nich piankę i gumowe nakładki. Bardzo dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antenkaa
A w jakiej cenie są te wyrzutnie? Mój syn coś o takiej wspominał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są różne rodzaje i w sumie trudno wybrać, bo wszystkie są fajne. A my mamy NERF N-STRIKE BARRICADE. Świetnie wyglądają i świetnie bawią :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrrtylka
Wrzucacie linki do różnych sklepów i zabawek to i ja polecam jeszcze jeden bardzo fajny z dużym wyborem zabawek dla naszych najmłodszych http://www.tmtoys.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samsamka1
Przeważnie kupuję w sieci na allegro albo w Smyku, tam zazwyczaj są niższe ceny i często promocje. Też załapaliśmy się na Nerfy w promocji, chłopcy wybrali sobie wyrzutnie na dyski i strzałki. Nawet nie sądziłam, że te dyski tak daleko latają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Cześć. Nie wiem skąd jesteś, ale jeśli z Krk lub okolic to polecę Ci galerię Magdalenka w Bochni. Super duży wybór akcesoriów dla dzieciaków po cenach niższych niż w miastowych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×