Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gdziekupujecieie

Gdzie kupujecie TANIO zabawki ???

Polecane posty

Gość zochna55
Ja też kupuję na allegro, a tą wyrzutnię też udało mi się kupić w Smyku w promocji. Mały zadowolony, biega z kolegami po podwórku wszyscy z Nerfami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinkkowskka
My teraz kupilićmy w bardzo dobrej cenie na mojulubionybohater grę z Myszką Miki Mysi Składak. I była ona o wiele tańsza niz w tych stacjonarnych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisska55
Te Nerfy chyba są teraz na czasie, u nas na osiedlu sporo dzieci bawi się nimi, ja chyba kupię takiego siostrzeńcowi na urodziny. Polecacie jakiś model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamamrka
Ile dziewczyny teraz powinno sie wydac na prezent dla chrzesnicy która bedzie miała roczek ? Czy kupić jej tylko zabawkę ? Jesli tak to jaką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edddl
Ile kosztuje ta wyrzutnia Nerf ? I czy mozna ją kupić z hipermarketach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pizamka
A ja polecam www.ekologicznezabawki24.pl oraz na promocję w sklepie www.pizamy24.pl Specjalnie dla przyszłych Mam promocja: Przy zakupie 2 szt koszul i piżam dla ciężarnych wysyłka GRATIS. Tylko do końca września 2012. W ofercie mamy produkty polskich producentów z prawdziwej bawełny: koszule, piżamy, szlafroki dla kobiet mężczyzn i dzieci. Jeśli potrzebujesz koszuli lub piżamy skorzystaj :) www.pizamy24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postkaa
Nerfy można kupić min. w Realu, tam przynajmniej ja kupiłam swojemu synowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klllaraaa
Na pewno tutaj mozecie znalezc bardzo fajne pluszaki i nie tylko www.tmtoys.pl/pl/13-zabawki-pluszowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalkaa
Ceny tych wyrzutni są różne, zależy jaka wyrzutnia mniej więcej od 30 zl. w górę. W Smyku długo były w promocji, ja sama z niej skorzystałam. Kupiłam w sumie 3 wyrzutnie, na dyski, strzałki i wodę :) Chłopcy są bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jujkaa
No słyszałam o tych wyrzutniach, że są bardzo fajne, tak myślę żeby kupić ją swojemu synkowi na urodziny. Poszukam może sa gdzieś w promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartkowa78
Fajnie, że są fora :) Mozna dużo ciekawostek sie dowiedzieć , co, gdzie i za ile i co warto :) Te Nerfy na pewno kupie swoim chłopcom, bardzo się ucieszą bo juz jakiś czas o nich mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeetkowa
No kupiłam swojemu synkowi 13letniemu z okazji dnia chłopaka ;)) Niech też cos ma od mamy, a na pewno taka zabawka bardzo sie jemu spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jujkaa
Kupiłam dwa Nerfy swoim chłopcom na Dzień Chlopaka :) W sumie sama wybrałam wyrzutnie ale tak na prawdę każda jest fajna wiec nie było problemu. Najważniejsze, że chłopcy zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najarannnnnnna_ ankaaaa :))
jejjjjkkkuuuuuu idiotko ona nie pisze ze chce kupic uzywane tylko gdzie kupic tanie zabawki !!! i to, ze ktos chce kupic tanioo nie znaczy ze nie pracuje fladro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryniczkaa
Zazwyczaj przez internet, tam często są promocje i jest troche taniej niz w sklepie, chociaż i tam można coś kupić okazyjnie :) Te Nerfy rzeczywiście można było kupić dużo taniej na stronie Smyka. Zresztą tez tam kupiłam dwa, musze sprawdzić czy jeszcze tam są w promocji bo kupiłabym na urodziny swojemu siostrzeńcowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miramka
Kupiłam właśnie synkowi wyrzutnię N-strike Nite Finder, zresztą jego upragnioną, która ma specjalny laserowy celownik , można bawić się w ciemnościach. To już jego trzeci Nerf i każdy jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma---rlenaa
A czym sie rzuca ? Tymi Nerfami, to sa jakies strzałki ? No widzicie jeszcze nic o tym nie wiem, a w sumie z tego co piszecie to jest to fajna zabawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjolka
Dokładnie jesli chodzi o tą wyrzutnię to jest to całkowicie bezpieczny, wyposażony w niezwykłe akcesoria pistolet strzelający strumieniem wody.Zabawkę kochaja najmłodsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubcia85
Ostatnio kupiliśmy wyrzutnię Vortex Praxis z wymiennym magazynkiem na 10 dysków bez przeładowania. To już droga wyrzutnia jaką kupiliśmy synkom i każda jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaśkka
A rozglądacie się już za prezentami na Gwiazdkę? Macie już jakieś na oku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markuśka78
Juz czas zacząć, też nie lubie później tych kolejek i przepychanek. Dla starszego synka na pewno kupię którąś z wyrzutni Nerf, a z młodszym nie będzie problemu bo cieszy sie ze wszystkiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermenegilda ...
Obejrzalam te zabawki "NERF" (bo wogole tego nie znalam) i ... nie przemawia to do mnie wogole ... moze staroswiecka jestem ale zabawki w ksztalcie/formir pistoletu dziecku nie kupie.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelisia
Nerfy to bardzo fajna i bezpieczna zabawka. Są one na strzałki i dyski, które bardzo wysoko i daleko latają, tez na początku nie wiedziałam co to jest do póki nie zobaczyłam u synka koleżanki i przekonałam się , że jest to zupełnie bezpieczna, ciekawa wyrzutnia. Dyski otoczone są gumą a strzałki są piankowe. Teraz mój syn z mężem próbowali wyłączyć światło za pomocą wyrzutni, mieliśmy fajny ubaw :) Zreszta tak jak ktoś pisał, teraz te Nerfy to zabawki na czasie :) Każdy chłopiec będzie się z takiej cieszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulineczka
Zgadzam się z Tobą, ty,m bardziej, że i moi synkowie mają Nerfy i nie żałuję , że im je kupiłam. Fajnie i bezpiecznie bawią się nimi, my z mężem też często dołączamy do tej zabawy. Ostatnio próbowaliśmy trafiać do pudełek ustawionych w różnych odległościach, a mąż z synem próbowali gasić światło trafiając w wyłącznik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaaarkson
No dobrze ze o tym piszecie, bo na pewno trzeba teraz rozejrzec sie własnie za jakimś fajnym prezentem dla naszych dzieci. Zwłaszcza ze zanim sie obejrzymy a będa mikołajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngellKKa
ja zawsze sprawdzam czy jest informacja, że nie zawierają ftalanów ani BPA, głównie chińskie zabawki je mają, ale moim zdaniem jeśli producent nie informuje, że ich nie ma to po prostu milczy. zawsze powinna być taka informacja! i niestety jeszcze niewiele jest zabawek "zdrowych" na naszym rynku, głupie pisaki dla dzieci ich zapach jest nie do zniesienia! ale znalazłam stolik edukacyjny, który zawierał zestaw pisaków i było one bezzapachowe co świadczy o ich nieszkodliwości. takie zabawki kupuję i polecam! stolik z pisakami : http://sklep.btoys.pl/product.php?id_product=36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redka-to ja
Właśnie na stronie smyk.pl są fajne promocje, ja też z nich skorzystałam i kupiłam synkowi wyrzutnie Nerf, w sumie nawet dwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napewno nie w smyku
Napewno nie w smyku, nie znam droższego sklepu... przykład lalka barbie najnowsza w smyku 139,99 allegro 99,00 torebka do malowania be trendy w smyku 69,99 allegro 39,90 masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×