Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gdziekupujecieie

Gdzie kupujecie TANIO zabawki ???

Polecane posty

Gość etttnaaa
Nie no ja jak już mam zamiar kupić Nerfy to na pewno kupie je gdzieś gdzie wczesniej mogę sprawdzić czy dzialają. Na pewno nie przez allegro. Jakoś nie mam zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukurunka
A ja akurat w smyk. pl kupiłam Nerfy, które są w super promocji. Z takiej promocji warto skorzystać, ja skorzystałam i kupiłam już synkom prezenty gwiazdkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosni spamerzy.....
nikt wam tych wyrzutni srutni nie kupuje to spamujecie i reklamujecie na potęge :/ widać nikt tego nie chce kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looornetka
Ile chcecie przeznaczyc pieniędzy na mikołajki dla dzieci ? Bardziej skupiacie sie na tym czy moze na wigilijnych prezentach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petronnnelka
Tanio to znaczy Waszym zdaniem za ile kupić zabawke dla chłopczyki- 10 lat ? Chodzi o prezent na mikołajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ie jie niee
a my nie kupujemy za dużo zabawek jedynie co na okazję typu na gwiazdkę i urodziny.. wtedy to nowe i dobrze z certyfikatem. a tak to nie kupuję choć mogła bym..ale chrzestni i dziadkowie dzieci tak ich obdarowują że jest tego w nadmiarze ze się nie mieszczą i już proszę aby nie kupowali zabawek:-) tak po za tym mam chłopców i większośc zabawek to firmy lego , fisher price . a do tych firm mam zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petronnnelka
No własnie ja tez nie chciałabym przeznaczyć wiecej niż 100zł. Wiadomo ze na świeta trzeba jeszcze zbierac, ale tez fajnie jest sprawić przyjemność swojemu dziecku fajną zabawką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxiorka
100 zł na Mikołajki cz na Gwiazdkę? Bo za taką kwotę kupisz świetnego Nerfa, ja już wypatrzyłam dla swojego 8 latka taką, na pewno będzie z niej zadowolony. JA na Mikołajki kupuje raczej mniejsze prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strussskowa
Na mikołajki 100zł to dużo. Taki prezent mogę kupić dziecku pod choinkę a do skarpety coś tańszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarahh1
Kurcze ja w tym roku musze troche wydac na zabawki bo doszło mi 2 chrześniaków ;))) Ale trudno, juz zbieram pomysły i linki do sklepów z zabawkami Na pewno bedą to jeszcze pluszaki http://www.tmtoys.pl/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROZWALONY CAŁY TOPIK
PRZEZ NĘDZNEGO SPAMERA NERF NAWET GDYBY KTOS SERIO CHCIAŁ SIE PORADZIĆ TO SIĘ ODECHCIEWA WYPAD Z TĄ WASZĄ BADZIEWNĄ REKLAMA!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkaaaa
moje dziecko dostało zabawke smily play , samochodzis sorter. Świetne wykonianie, fajna zabawka, jednoczesnie dzwiekowa. Znalazłam ich na Fv ( Smily Play ) pogladałam zdjęcia ,oczywiscie polubiłam . NIe wiecie gdziemogę w Warszawie poszukać zabawek Smily Play ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ornitolożka
www.puchatkolandia.pl - może nie najtaniej, ale za to świetna jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkaaaa
ale nie mają tu smily play . wiem że mogę namierzyć na allegro, ale chciałam w sklepie obejrzeć namacalnie, chyba napiszę do nich na facebooku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdzie, nie kupuję tanich zabawek bo zazwyczaj są warte dokładnie takiej ceny za jaką sie je kupiło, czyli niewiele. Jeśli nie miałabym kasy na drogą zabawkę, kupiłabym inną tańszą, ale w swojej kategorii też raczej droga. Tzn żeby było jasne uważam że lepiej kupić mały zestaw porządnych klocków Lego niż za tą cenę cały worek podrabianych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra pani 1938
ja zabawki kupuję albo w Smyku albo w sieci w sklepie: http://www.puchatkolandia.pl/ na zabawkach nie można oszczędzać, muszą być wykonane z dobrej jakości materiałów, a także powinny być dostosowane do wieku dziecka, a co się stanie jak się kupi zabawkę od Chińczyka i dziecko zje jakąś jej część? no właśnie, producenta będzie można szukać jak igły w stogu siana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ossselka
Jesli chcecie kupić coś dla roczniaka polecam odwiedzić też to miejsce http://www.babymama.pl/ Mysle ze spokojnie coś ciekawego wybierzecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej ja, bo....
nie kupuje tanich zabawek bo to szajs, tylko drogie i sprawdzonych firm:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabawki kupuje głównie na allegro ewentualnie ikea,raz kupiliśmy garnuszek klocuszek podróba tego z FP i wiecej nie kupie nigdy taniej chińskiej zabawki bo niewarto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaCo LubiWiosne
Witam Dostałam informacje o sklepie www.usmiechdziecka.pl Wchodzę na stronę, pierwsze co widzę to strona nie jest bardzo intuicyjna. Szukam zabawek dla mojego synka, konkretnie drewnianej chuśtawki, jest! I tu zaskoczenie, cena jakiej się nie spodziewałam, dużo niższa niż w sklepach stacjonarnych. Na minus kontakt telefoniczny bo pani mi powiedziała że oddzwoni jutro a nie oddzwoniła. Może była zajęta ??? Mimo tego zamówienie internetowe zrealizowane bez problemów. Naprawdę polecam dla ludzi którzy chcą kupić tanie i dobre zabawki dla swoich pociech. Była kiedyś taka marka TID, tanie i dobre, mimo kilku minusów ten sklep na to zasługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola_trojmiasto1980
Ja osobiście polecam Tygryska (www.etygrysek.pl). Mają najnowsze zabawki, bardzo dobrej jakości i taniej niż w innych sklepach. Obsługa jest przemiła (zawsze pomogą mi wybrać coś dla mojego synka, czy chrześniaka, wszczególności jak już nie ma pomysłów). Nigdy się na nich nie zawiodłam. Zawsze sprawdzam gdzie jest najtaniej i właśnie u nich pokupowałam dużo fajnych zabawek. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saturnina
ja uważam, że fajne i tanie zabawki to gry. u mnie absolutnym hitem od świąt jest gra: www.puchatkolandia.pl/zloto-smokow dziecko chce w to grać praktycznie codziennie i męczy mnie albo męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RamonaS.
Fajne i niedrogie zabawki można dostać w wielu różnych sklepach internetowych, wystarczy w necie poszperać. Ja jestem wielką fanką gier planszowych. Moim zdaniem do grania w gry planszowe należy zachęcać już od dziecka, oczywiście – do grania w gry adekwatne do ich wieku. Jest to inteligentna rozrywka, która uczy i rozwija. Warto kupować dzieciom gry w prezencie, z okazji urodzin czy na Boże Narodzenie na przykład. To świetny prezent, który może przetrwać lata i zaszczepi w dziecku chęć spędzania wolnego czasu w nieco bardziej „produktywny” sposób. Ja swojej nastoletniej już córce kupiłam ostatnio to: http://bennetgry.pl/slavika. Muszę przyznać, że jest zachwycona i przynajmniej dwa razy w tygodniu zaprasza do siebie koleżanki, żeby razem z nimi pograć, a ja cieszę się, że spędza czas tak, a nie na przykład siedząc godzinami przed komputerem czy grając w gry wideo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam sprawdzony sklep: e-mado.pl, poznałam ten sklep na allegro, ale teraz kupuję bezpośrednio u nich. Pierwszy zakup robiłam na allegro bo chciałam poznać opinie o tym alegrowiczu, ale spisał się super: szybko, tanio, bezproblemowo, nawet pytałam o zabawkę której nie mieli na stronie, a firma sprawdziła w hurtowni i też dostarczyła, więc suuuupppeerrrr, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jeśli kupuję to staram się kupić sprawdzone, z certyfikatami. Zakochałam się ostatnio w kolekcji Sylvanian Families. Cudny bajkowy świat zwierzątek:) Najbardziej uwielbiam rodzinkę Jeżyków:) Godne polecenia, zachęcam. Moja córeczka uwielbia. Sklep internetowy tez godny polecenia mamamartas.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria1988
Moją uwagę ostatnio zwróciły zabawki tzw. powystawowe czy powyprzedażowe, są o wiele tańsze a tak samo wartościowe. Często po prostu mają uszkodzone tylko opakowanie, a to przeciez dla dzieci najmniej istotne. Ostatnio kupiłam karuzelę-projektor za połowę ceny i jestem z niej bardzo zadowolona, podaje namiary: http://e-bejbi.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek123
Sklep z zabawkami SUPRO – wspaniałe zabawki i prezenty dla dzieci ZAMOWISZ NA www.supro.home.pl lub pzrez tel. SPRAWDZ ZABAWKI KLOCKI LEGO TANIO CENY HURTOWE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×