Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gdziekupujecieie

Gdzie kupujecie TANIO zabawki ???

Polecane posty

Gość montesss

U mnie ju ż kilka razy pojawiały się zabawki ze sklepu https://tupiko.pl/. Wszystkie produkty atestowane, bezpośrednio od producenta więc rzeczywiście produkty na dobrym poziomie, z Polski a nie chiński produkt niskiej jakości.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobryyyy

Np sklep tupiko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Ja kupuje na www.szemrane.pl po pierwszym zakupie dostałam stały rabat od nich nawet nie pytając

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxy

Ja kupuję w Świat Zabawek w sklepie w CH Młociny, a jak nie mam czasu to w sklepie internetowym https://zabawkitotu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wonerska Ola

Teraz to już jak wszystko zamawiamy z internetu dluga18.pl zaletą jest to że te zabawki są bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela Faszko

Ostatnio zamówiłam grające postacie z bajek noble-fs.pl znakomity usypiacz dla moich maluchów noble-fs.pl znakomity prezent na gwiazdora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anette

 Ja jednak wolę kupować sprawdzone rzeczy i nie martwić się pozniej ze cos mi się zaraz rozleci 🙂 Ostatnio np. zamówiłam basen z kulkami dla syna z Misioo i nie dość, że szybko wysłali, a obsługa była pomocna i miła, to jeszcze cenowo rozsądnie, a jakość bomba. A jak kupujesz używki to nigdy nie wiesz na co i na kogo trafisz, taka prawda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z koleżankami się wymieniam 🙂 co jakiś czas każda z nas pakuje worek swoich i robimy na miesiąc dwa wymianę. Dzieci sa w 7 niebie mając nowe, a my nie pójdziemy z torbami 😄 Czasami przeglądam olx, jeśli nie są zniszczone to kupuje. Polecam ten sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mojej 3-latce ostatnio kupiłam super jeździk ze sklepu MZabawa Mała zachwycona,śmiga jak szalona.Polecam!

Edytowano przez 123zuzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×