Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
marietta123

wakacje z dzieckiem

Polecane posty

Gość someday_someone
myślę, że bardzo fajnym miejscem na wakacje z dzieckiem jest Jastrzębia Góra i hotel Primavera, można pospacerować po plaży, ale też dla dzieciaków przewidziane są atrakcje więc na pewno nie będzie nudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z małym dzieckiem chyba mimo wszystko bałabym się podróżować gdzieś dalej... w Polsce tez przecież są atrakcyjne miejsca, a w razie czego w każdej chwili można wrócić, czy znaleźć lekarza w razie potrzeby.. .za granicą jednak pojawiają się schody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosnanana
To zależy jak małe jest dziecko. Ja swoje dzieciaki zabierałam ze sobą na zagraniczne podróże już od czwartego roku życia. Kiedy potrzebowałam chwili wytchnienia dzieci bawiły się w klubach. Z każdego wyjazdu mamy mnóstwo zdjęć, dużo wspomnień :) Tegoroczne wakacje spędziliśmy w Hiszpanii na Majorce w hotelu Pollensa Park. Było cudownie. Animatorki codziennie witały dzieci uśmiechem. To jest idealne miejsce na wakacje z dziećmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pcheleczka
Potwierdzam, nie ma co się bac wyjazdów zagranicznych z dziećmi. W dzisiejszych czsach są takie możliwości, dzieciaczki można oodać do figoklubów i bawią się z dzoiećmi pod okiem animatorów, a my dorośli sobie wtym czasie odpoczywamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też myślę, że nie ma co się bać takich zorganizowanych wyjazdów, ale też można śmiało zorganizować czas samemu. Jest przecież tyle miejsc i atrakcji gdzie można zabrać nasze pociechy. Jak ktoś będzie na południu Polski może sobie pojechać tutaj http://www.dinozatorland.pl/pl,strona-glowna.html dzieciaki na pewno będą zachwycone ruchomymi dinozaurami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefaniaq
Ja pierwszy raz zabrałam dzieci w zeszłym roku, synkowie mieli po 4 i 6 lat. W tym roku też bylismy na wakacjach z dziećmi z rainbow z ofertą figoklubów w Grecji. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torunskie_pierniczki
Przygoda z dinozaurami jak najbardziej, też się pod tym podpisuję:) Co prawda bliżej nam do nieco innego "dinoparku" z naszego miejsca zamieszkania, ale jeśli będziemy na południu Polski na pewno córa nie odpuści nam tej atrakcji ;) Ale do rzeczy, znalazłam ten wątek, bo szukam opinii o figloklubach, chcemy w przyszłym roku wybrać się rodzinnie na kanary, którą wyspę i hotel szczególnie możecie nam zarekomendować? gdyby działał na niej taki klub dla dzieciaków byłoby już zupełnie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wielką ochotę na takie prawdziwe wakacje z biurem np. Itaką. nie wiem czy moje młodsze dzieci są jeszcze do tego gotowe, latem będą miały 2 lata. ale w sumie widziałam że wśród ofert można znaleźć coś specjalnie dla rodzin z dziećmi, czyli zapewniają im atrakcje i opiekę. co myślicie? do 1 marca można kupić wczasy w promocyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że to nie do końca chodzi o to czy dzieci są gotowe, ale czy Wy jesteście gotowi na wyjazd z dziećmi ? Moja siostra z mężem pojechali wykupując wczasy z Itaką i polecieli z 11 miesięcznym dzieckiem, które zaczyna uczyć się chodzić. Wybrali dobry hotel, tak, że młody miał pole do popisu i szorował tyłkiem po całym holu. Niewątpliwie jednak oni jako rodzice nie odpoczęli. Z biura jako takiego, hotelu i jedzenia byli bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam na Kaszubach, potwierdzam idealne miejsce na wyjazd z dziećmi, ale dla mnie to już żadna atrakcja ;) Itakę lubię, nie ma to jak pewne biuro w dzisiejszych czasach :) A co to za promocja od 1 marca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelia m.
Bieszczady, Łączki, Zielona Polana - mają darmowy pobyt dla dzieci do lat 8 - www.zielonapolana.com.pl/wielkanoc_2013.php Apartamenty super, jedzenie smaczne. Będziemy na Wielanoc, możliwe również wybranie się na weekend majowy - czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta katowice
Super - nie wiedziałam, że ktokolwiek oferuje pobyty dla starszych dzieci za darmo w Polsce. Wybieraliśmy się w Bieszczady - oferta ciekawa, zdjęcia wyglądają super, podobnie jak opis, nie widzę żadnych negatywów - chyba zatem spotkamy się w te święta w Bieszczadach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriello77
Polecam też zajrzeć na strone http://www.przymorzu.pl/ Naprawde bardzo duzo ogloszen, sa tez oferty na wczasy z dzieckiem wiec naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.magraclub.pl/ - gorąco polecam, jest co z dzieckiem robić nawet jak pada, ośrodek spokojny i typowo nastawiony na dzieci, byłam w ubiegłym roku, tylko tam to termin trzeba rezerwować w okolicach lutego, ale możliwe że miejsca jeszcze są. Aha - jedzenie pycha!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta meler
Ośrodek Zielona Polana w Bieszczadach. Jedyne miejsce w górach jakie udało się nam znaleźć, w którym dzieci do lat 8 nie płacą nic za pobyt. W ten sposób cały weekend dla 4 osób będzie nas kosztował tysiąc złotych. Nie wspominam już o tym, że w cenie mamy pełne wyżywienie, spa, basen, kort, plac zabaw i atrakcje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha88
Ja była w tamtym roku z dziećmi w Ustce. Fajne miasteczko nadmorskie. W tym roku wybieramy się na Mazury :) Polecam stronkę www.nasza-kwatera.pl dla tych, którzy szukają ofert noclegów. Mi nieraz portal ten życie uratował :) Może i wam pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mijkaga
Dankar w Dziwnowie! Fantastyczny miejsce z miłą obsługą. Super lokalizacja w oddali od zgiełku miejskiego. Polecam lubiącym wygodę i komfort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koraliczekkk
Jeśli masz możliwość wybrać się za granicę z dzieckiem polecam hotel Kiani Beach na Krecie. Rok temu byłam z Rainbowem na wczasach w tym hotelu i działał w nim klubik dla pociech z animacjami na dobrym poziomie, co pozwoliło mojej córce spędzić kreatywnie czas, a mnie spokojnie odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olfenea
O tak hotel Kiani Beach jest fantastyczny, byłam nim zachwycona i moje dzieci również, mąż trochę marudził, bo dla niego najlepiej to jest tylko w domu:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnuszka
My w tym roku dopiero zaczynamy zagraniczne podróże całą rodziną. Do tej pory jeździliśmy z dziećmi tylko po Polsce. W końcu jednak doszliśmy do wniosku, że skoro dzieciaki mają już skończone sześć lat to nie ma co dłużej zwlekać i jedziemy do Hiszpanii. Wybraliśmy rodzinny hotel Ibersol Son Caliu Mar na Majorce. Wszyscy bardzo cieszymy się na ten wyjazd. Mam nadzieję, że będzie udany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolkafiolka
Dobra będzie Łeba. Po pierwsze - piękne miasto, spokojne i czyste. Dla dzieci pełno atrakcji - odwiedźcie Muzeum Motyli (koniecznie), labirynt luster, Power Park i Park Dinozaurów. Są jeszcze inne, można znaleźć w internecie. Noclegi w Łebie można zarezerwować tutaj - http://www.przymorzu.pl/leba Bardzo pomocna strona, dużo tanich noclegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaroniczka2
Ja ze swoimi dzieciakami często jeżdżę do Promenady - to takie centrum rekreacyjne które znajduje się zaledwie 30 km od Warszawy. Leży nad Zalewem Zegrzyńskim - ładne miejsce, wszędzie zielono, dużo lasów, szeroka piaszczysta plaża. Dużo sportów wodnych: przystań żeglarska, skutery wodne i inne wodne ;) Maluchom bardzo się tam podoba - jest tam dla nich sporo fajnych rozrywek takich jak dmuchany zamek, jeepy a nawet ścianka wspinaczkowa ;) Starszaki ją uwielbiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonkaMM
Ja swój dwutygodniowy urlop spędzam z mężem w Hamburgu. Lecimy tam do znajomych którzy już tam mieszkają jakiś czas. Udało się także kupić tanie bilety z http://www.tanie-loty.com.pl/tanie-loty-do-hamburga.html z Lufthansy Już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justadream
Ja zaplanowałam, że wybierzemy się razem z dziećmi nad morze :) Obecnie przeglądamy oferty domków letniskowych: http://www.przymorzu.pl/domki-letniskowe Chcielibyśmy taki z dobrym dostępem do morza i w spokojnej okolicy, Zastanawiamy się nad Łebą - jak czytałam jest tam park dinozaurów do którego można byłoby się wybrać razem z dziećmi. A może Wy polecicie jakieś fajne miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Danar w Dziwnowie! Bezpośrednio przy plaży - bez względu na pogodę super lokalizacja. Pokoje szczytowe dają wrażenie nocowania na plaży. Super widok na morze i zachód słońca, kawa o świcie na takim balkonie - coś cudnego W zeszłym roku przy pogodzie sztormowej niezapomniane widoki na morze z hotelu. Miejscowość bardzo zadbana - pięknie ukwiecone skwery, dbają o zieleń, ładne miejsce, dobrej jakości knajpki. Można wypłynąć rejsem statkiem prawdziwy odpoczynek nad polskim Bałtykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia_agnieszka
Jeśli ktoś lubi góry to polecam Alpy/ Tyrol/ Dol. Stubai z biurem BeskidTravel. Dzieciaki przez cały tydzień mają ciekawe zajęcia (od 10.00 do 18.00), a rodzice - czas dla siebie: można zwiedzać, zdobywać góry, rowery, rafting, paralotnie, wspinaczka lub poleżeć na halach, przy wodospadach albo jeziorkach zdrowotnych. Jeździmy z nimi zimą na narty i latem. I polecam dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe oferty w bardzo przystępnych cenach można znaleźć na www.WakacyjnyPirat.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×