Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

chodzicie na solarium?

Polecane posty

dziewczyny chodzicie na solarium? pytam poniewaz swego czasu chodzilam 2razy w tygodniu teraz stosuje balsamy brazujace znalazlam jeden z garniera ktory daje delikatna opalenizne nie dosc ze to wychodzi taniej to jeszcze nie niszcze skory ostatnio widzialam tez w tv opalanie takie natryskowe ale koszt to ponad 100zl wiec nie kazdego na to stac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez myslalam ze to silniejsze ode mnie te wyjscia traktowalam jak take kilka chwil tylko dla mnie zazwyczaj to bylo maks 10minut ale raz ze skora smierdzi, niszczy sie, wieksze prawdopodobienstwo chorob, to jeszcze to kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkiiiiiiioooooooooooo
Nie chodzę bo mam śniadą cerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśśśśśśśśśśka_______1
Wolę samoopalacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zółtapomarańcza
Chodzę ale używam kosmetyków specjalnie do solarium głownie z bronzerami bo mam jasną karnację ale zaczynam od minimum 5min idąc w zwyż pije soczki marchewkowe +beta karoten w tabl i coraz bardziej sie sobie podobam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki samoopalacz polecacie ?
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na solarium chadzam bardzo rzadko, a jesli chodzi o balsamy brązujące to stosowałam ich wiele, garnier ma okropny zapach, wręcz smród, ale daje piękny efekt.Problem polega na tym, że nie moge smarować buzi, bo mam tłustą cerę i od razy mam wypryski i inne dziadostwa.Więc na dzień dzisiejszy jestem blada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oplanie natryskowe
można zamówić na połowę ciała, góra albo dół, wtedy wychodzi połowa tej ceny, zazwyczaj nogi wyglądają najgorzej, mnie ręce i twarz opala się od samego wyjścia na dwór w słoneczny dzień, gorzej z nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys bralam beta karoten, tez widzialam efekt troche lepszy a ja mam balsam garniera http://www.google.pl/imgres?q=garnier+light+sun+kissed&hl=pl&sa=X&biw=1280&bih=685&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=DIxCw3xb-IDLlM:&imgrefurl=http://www.garnier.com.au/_en/_au/our_products/range.aspx%3Ftpcode%3DOUR_PRODUCTS%255EPRD_BODYCARE%255ESOFT_SUMMER%255ESOFT_SUMMER_HOME&docid=8OpOWVWpIInKkM&imgurl=http://www.garnier.com.au/img/our_products/PRD_BODYCARE/SOFT_SUMMER/prod-P23001-carrousel.png&w=275&h=360&ei=u4B5T4qTLpTT4QTWlZX6Dg&zoom=1&iact=hc&vpx=849&vpy=186&dur=951&hovh=257&hovw=196&tx=136&ty=169&sig=109616027745607546411&page=3&tbnh=158&tbnw=129&start=41&ndsp=24&ved=1t:429,r:10,s:41 ale wlasnie niby dla jasniejszej skroy ale jesli sie nim smaruje regularnie to efekt jest fajny, wlasnie nie pomaranczowy a jest braz poza tym jak ciemniejszy kolor sie wybierze to mozna zle rozsmarowac i ebda jakies plamki albo cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mi zapach garniera najbardziej odpowiada zas np nivea to od razu odrzuca innych nie probowalam iec nie mam porownania az takiego :) a ejsli chodzi o to opalanie natryskowe moja mlodsza siostra keidys z tego korzystala ciocia jej kolezanki sie tym zajmuje i ok fajnie to wyglada tylko ze jak masz bielizne na sobie to masz biala pupe i biust, wiec to niezbyt wyglada ;) poza tym zostawia cholerne slady, mloda miala wszystko brudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam Garnier skóra muśnięta słońcem, dla mnie po połączeniu tego balsamu z skórą tworzył się nieprzyjemny zapach samoopalacza, i czułam się brudna :) ale efekty są fajne.Lirene o zapachu kawowym do ciemnej i jasnej karnacji - zapach ok, ale znowu efekty kiepskie, może dlatego, że stosowałam do jasnej cery, a opalam się szybko, i powinnam sotsować do ciemnej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msarktkkae
Czy wiecie, że powstający właśnie serwis społecznościowy WazzUB, dla zdobycia popularności i konkurowania z takimi potentatami jak Google czy Facebook, chce oddać 50% zysków z reklam użytkownikom, którzy przed oficjalnym otwarciem 9 kwietnia 2012 zarejestrują się i, zaproszą inne osoby? Im więcej osób poleconych - tym większe zarobki. Warto skorzystać z okazji. Nie ponosimy ryzyka, bo niczego nie musimy płacić, a tylko możemy zyskać. Czy było warto okaże się juz za kilka dni. Zarejestrować można się na stronie: http://signup.wazzub.info/?lrRef=c8e1af87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobuj, jesli masz kase to sprobuj, nie wiem ile on w polsce kosztuje ale ja jestem w uk wiec tutaj troche taniej :) dzisiaj sprawdzalam na stronce superdrug i bootsa i sa to doslownie grosze, oczywiscie jesli chodzi ogarniera bo zadnego nie biore pod uwage ;) kiedys jak mialam z 15lat kupilysmy sobie z siostra jakis samoopalacz, nie wiem jakiej firmy ale tak sie wysmarowalysmy ze pozniej na dloniach pomiedzy palcami mialam taki brazowy kolor, taki brudny doslownie jak rdza wygladalo dlatego teraz bardzo zwracam uwage zeby wlasnie balsam nigdzie nie zostawal w nadmiarze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bladziutkaaaaaaaaa
ja sie zastanawiam nad balsamem bo nie chce niszczyc sobie skory,zwazywszy ze jestem blada..ale czy te balsamy brazujace nie zostawiaja potem sladow na ubraniu jak sie np. spocicie? kiedys dawno temu uzywalam samoopalacza i pamietam ze byly slady :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bladziutkaaaaaaaaa
ale to napisalam.. to z ejestem blada to raczej logiczne w takim watku :D mialam na mysli to,ze mam bardzo jasna karnacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj sie posmarowalam w lazience troche postalam na golasa zeby sie wchlonelo pozniej zalozylam ciuchy i nie ma zadnych sladow przescieradlo i koldre mam w kolorze jasnego fioletu i tez nie ma sladow a twarz tez posmarowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bladziutkaaaaaaaaa
hmm no to chyba sie skusze :) ale pamietam jak wtedy zaprawilam sobie biala bluzke :/ szczegolnie w tych okolicach gdzie czlowiek sie najbardziej poci,dlatego mam teraz troche obiekcje. Ale skoro mowicie ze to skuteczne to chyba zaopatrze sie w ten balsam garniera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zółtapomarańcza
ja uzywałam róznych samoopalaczy jak dla mnie brudzą i okropnie śmierdzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwedwdw
na solarium to ja ostatnio chyba w 2009 roku byłam :)czyli ze 4 lata temu. Chodziłam tak gdzieś od 2004 do 2009 roku po raz czasem dwa razy w tygodniu po 10 minut. Przestałam chodzić bo zaczełam robić serie zabiegów na twarz i mi zwyczajnie nie wolno było się wtedy opalać do tego kosmetyczka tak mi nagadała o tym że niezdrowe itd że jak skończyłam zabiegi na twarz to już mi sie odechciało chodzić i opalać:) poza tym wtedy wchodziła moda na "bladośc" i pase było solarium i tak już zostało:) teraz jak widzę kogoś po solarium to uważam że to obrzydliwe i strasznie mi się to nie podoba. Tak samo jak kiedyś tipsy robiłam a teraz uważam że to jest paskudne lepsze są żele ale kasy mi szkoda wiec kupuje lakier za 2 zł i sobie maluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie byłam i chyba nigdy nie będę. opalenizna tylko z nad morza, resztę roku wolę być blada, tak mi się bardziej podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×