Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ochrona przed słońcem

Ochrona przed słońcem?

Polecane posty

Gość Ochrona przed słońcem

Zakupiłam wózek spacerowy z internetu niestety okazało się, że jego daszek nie jest wystarczający, aby uchronić dziecko przed promieniami słonecznymi, dlatego też zwracam się z prośbą o propozycje rozwiązania tego problemu. Wiem, że jednym z rozwiązań jest parasolka, ale niedawno słyszałam o dodatkowym daszku ochronnym przeciwsłonecznym jednak mało jest informacji na ten temat zastanawiam się czy warto taki dodatkowy daszek kupić (ponoć nie kosztuje mało) . W necie nie mogę znaleźć opinii na ten temat, dlatego też zwracam się do Was z prośbą o opinie i porady. Dodam, że w zakupionej przeze mnie spacerówce nie ma za bardzo miejsca na zaczepienie mocowania parasolki, ponieważ gdy się to zamocuje nie można w pełni złożyć wózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co to za daszek, o jakim piszesz, ale ja do tej pory używałam parasolki (przy czym latem, w słońcy korzystlaiśmy jeszcze z gondoli) i parasolki niestety nie są doskonałym rozwiązaniem. Miałam dwie - najpierw oryginalną od mojego wózka - była duża, cieżka, uginała sie pod własnym cieżarem, wiec przechylala się często nei na tą stronę co bym chciała, wypadała. Potem kupiłam inną, pasowała lepiej, bo była lżejsza, ale po jakimś czasie także czasem, przy wietrze (wcale nei dużym) się uginała, a nawet wyłamywałam z mocowania. Co więcej czasem sie wyłamywała z całym mocowaniem. Często ją więc trzeba było trzymac ręką. Teraz jak synek się przerzucił do spacerówki, to zakładam, ze latem będę mu po prostu dawać czapeczkę bawełnianą z daszkiem i to ochroni mu buzię od slońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamakatka
Używałam oryginalnej parasolki - lekkiej, wytrzymałej, na giętkim pałąku i z dobrym zamocowaniem. Byłam zadowolona. Po prostu kupując trzeba sprawdzić wszystkie te elementy - warto wybrać się na te zakupy z mężczyzną, który dokładnie obejrzy części mechaniczne. Ty zajmiesz się materiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamakatka
nie ma za bardzo miejsca na zaczepienie mocowania Wybierz lekką parasolkę, szkielet z trwałego i wytrzymałego metalu(stopu?), łatwą do szybkiego zamocowania i zdjęcia. Są już takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ciekawe
O takie daszki to chyba jakas nowosc chetnie bym tez poczytala recenzje na ten temat. Ciekawe czy samemu dalo by rade taki uszyc tylko skad taki material hmm... bo za tanio to nie wychodza z przesylka, ale bardzo fajna sprawa z tym dodatkowym daszkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam taki daszek bo spacerowki uzywalismy maclarena i niestety te ich daszki w ogole nie chronia przed sloncem. kupilismy parasolke ale wlasnie tego nie lubie w parasolce ze buja sie na boki, czesto opadala bo byla za ciezka, ogolnie nie sprawdzila sie. taki daszek sprawdzil sie o wiele lepiej, tyle ze rozkladal sie dosc szeroko a maclaren jest waski, ale to nam nie przeszkadzalo. byl o wiele lepszy niz parasolka, jak chcialam wiecej zaslonic to sciagalam go nizej, jak mniej to podciagalam do gory, czasami wrecz zawijalam. ja bylam zadowolona z takiego rozwiazania i u mnie sie sprawdzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ochrona przed słońcem
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ochrona przed słońcem
Pomocy, lato coraz bliżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ochrona przed słońcem
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie jestem zwolennikiem zasłaniania dziecku widoku dodatkowym daszkiem - skoro jeździ w spacerówce to jest na tyle duże i ciekawe świata, że chciałoby go teraz oglądać. Przedłużenie daszka na pewno sprawdzi się w gondoli, gdy dziecko leży, a taki daszek dobrze chroni przed słońcem, jak również zapewnia przepływ powietrza. Dla starszego dziecka uważam, że parasol w zupełności wystarczy, a do tego ochrona bezpośrednia na skórę, czyli krem do opalania z wysokim filtrem 50+, np. z serii Chicco (kremy, mleczka do opalania, balsamy po opalaniu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wypad z tym spamem!!! Nikt mający odrobinę pojęcia o kosmetykach tego nie kupi! Filtr przenikający w składzie! W kosmetyku dla dzieci??? Absolutnie nie wolno!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olunka
Ja kilka dni temu zrobiłam zamówienie w internetowej aptece Melissa na kosmetyki do opalania i inne pierdoły potrzebne na wyjazd nad morze :) Znalazłam tam świetne mleczko do opalania dla dzieci z wysokim filtrem i przy okazji wybrałam też coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×