Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaliope39

szkoła straszy że nie da świadectwa maturalnego !

Polecane posty

Gość kaliope39

ma być robiona obiegówka przez każdego ucznia,jeśli nie płaciło się komitetu rodzicielskiego i wpisowego szkoła straszy że nie da uczniowi świadectwa maturalnego uregulujesz należność dostaniesz jestem w szoku !! wolno tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech...........................
wolno Mogłaś napisać podanie o zwolnienie z płacenia z powodu sytuacji materialnej. Ale jak nie napisałaś to niby czemu cie mieli zwolnić ?? Zapłacisz dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perw w przelocie XV
Wpisowe? To szkoła prywatna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie cierpie takich
nie wolno tak! co za glupek napisal, ze im tak wolno? Nie wolno!!!! to niezgodne z prawem. Mozes zich pozwac jezlei nie wydadza Ci swiadectwa. Placenie na komitet itp nie ejst obowiazkowe i nie trzeba wcale pisac podania o zowlnienie z platnosci z powodu sytuajci materialej. Glupi wymysl dyrektora szkoly prosze bardzo tu sa artykul... http://www.fakt.pl/Uwaga-Nie-musisz-placic-na-komitet-rodzicielski-,artykuly,113122,1.html USTAWA z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty Dz.U. 256/2004 poz.2572 art.54 2. W celu wspierania działalności statutowej szkoły lub placówki rada rodziców może gromadzić fundusze z DOBROWOLNYCH składek rodziców oraz innych źródeł. Zasady wydatkowania funduszy rady rodziców określa regulamin, o którym mowa w art. 53 ust. 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie płacę na komitety
i nikt nigdy nie odważył się żądać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliope39
szkoła państwowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatkowa77

Nigdy czegos takiego nie miałam !! Z tym, ze ja akurat chodziłam do Niepublicznego Liceum nr 6 przy ul. Bacha w Warszawie. Bardzo wysoki poziom nauczania, zdałam mature bardzo dobrze, dostałam się na studia. I nikt tutaj niczym nie straszył !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×