Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kokania

zakupy w internecie

Polecane posty

Gość 2013zakupoholiczka
do moich ulubionych należy serwis mergeto.pl, który pozwala na obniżanie ceny zakupów dzięki temu, że zbierze się kilku chętnych klientów, polecam zwłaszcza przy zakupie kosmetyków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecę coś dla zabieganych jak ja ;) nie dość, że online, to jeszcze mobilnie, bo zakupy w etesco zamawiam przez internet w komórce, więc mogę na to wykorzystać każdy wolny moment, nawet stojąc w korku. Sprawdza się w dużym mieście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalatanna
Zakupów spożywczych w sieci nie robię, ale chętnie korzystam z internetowych rabatów, czy kuponów rabatowych, żeby taniej kupić ubrania czy kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllllllllllllegro
Uwaga na te nicki z Allegro: ToMmY-Sc - wysyłka po 9 dni od wpłaty; senoya2 - oszustka, wpłacasz pieniądze i czekasz miesiąc na wysyłkę, po tym okresie zwraca kasę, ale w tym czasie mogła nią operować;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roletta 1111
Jeżeli chodzi o zakupy internetowe,to bardzo często kupuje tam biżuterię,zresztą ostatnio nawet komplet http://www.sklepjubilerski.com/d/8kplag,pierscionek-srebrny-matowany-z-cyrkonia-proby-925-masa-3g-i-kolczyki-srebrne-matowane-z-cyrkoniami-proby-925-masa-3-7g-i-wisior-srebrny-matowany-z-cyrkonia-proby-925-masa-1-1g i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia804
Ja w internecie najchętniej buszuję po sklepach oferujących perełki vintage i retro, bo złapałam zajawkę na takie ubrania :) dlatego przeglądam chętnie wszystkie vintage shopy w sieci, ale na różnych modowych blogach i profilach np. na szafa.pl też można znaleźć cudeńka. Ostatnio kupiłam świetną tunikę na www.renesans-stylu.blogspot.com i myślę, że na tym nie poprzestanę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakup w internecie to świetna sprawa. Można kupić wiele ciekawych rzeczy, niedostępnych w zwykłych cenach. A przy tym ceny bywają bardzo atrakcyjne i konkurencyjne. Kolejnym plusem jest to, że w internecie można kupić dosłownie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idzie wiooooosna
Fajne ciuchy i fajne ceny tutaj www.costachic.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna andzia
a dlaczego nie? teraz jest tyle sklepów internetowych, że wystarczy poklikać kilka razy i gotowe. a jak ktoś szuka ciekawych t-shirtów to zapraszam na www.megakoszulki.pl mają tam mnóstwo ciekawych opcji do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwilebiam zakupy w interecie. Trzeba tylko uwazac jesli kupujecie ciuchy-nie sugerujcie sie rozmiarami typu S, M patrzcie tylko na wymiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grafky
Ja zawsze robię zakupy na www.modio.pl. Podane są wszystkie wymiary więc nie muszę się obawiać, że coś nie pasuje a jeśli coś mi nie pasuje to po prostu odsyłam i szybko dostaję zwrot gotówki :) No i codziennie jest coś nowego dodane co jest rzadkością w sklepach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiście od niedawna kupuje w internecie, ale jestem zadowolona, zanim cos kupię najpierw rozglądam się na http://domodi.pl/, bo maja rzeczy z różnych sklepów internetowych, przez co mogę porównać ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modliszzzka2
A to jest super sklep dla maluszków http://www.babymama.pl/ Na pewno drogie mamy znajdziecie tutaj wiele ciekawych rzeczy dla najmłodszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupy w internecie są bardzo wygodne i ja zawsze czuję się jakbym dostała prezent. Po części tak jest, bo mogę zaoszczędzić czas dzięki temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusiaino
www.badanga.pl- tam możecie za darmo promować okazje, promocje produty które warto kupić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xwe
Polecam www.moda-24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja.j
Według mnie warto robić zakupy w internecie w pewnych sklepach, typu Asos, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear. Szczególnie nowa kolekcja Zary jest super, a zakupy w ich sklepie pewne: http://shushu.pl/marki/zara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś po kilku nieudanych aukcjach na allegro zrezygnowałam z tego - a to uszkodzone a to przepłacone - bez sensu. Teraz zaczęłam brać udział w licytacjach na za10groszy.pl - moja koleżanka mi poleciła stronkę, bo wygrała tam perfumy za jakieś grosze no i ja się teraz wkręciłam. Dopiero co prawda kupiłam bidy i wybieram aukcje więc jeszcze nic tam nie kupiłam, ale ufam koleżance.... Ktoś z Was jeszcze korzysta z tego portalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotoholicka
Nie kupowąłam jeszcze, ale znalazłam ich na facebooku i biorę udział w konkursie, żeby wygrać bidy, to mnie przekona do pierwszych zakupów na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.za10groszy.pl - to jedyny portal przy jakim zostałam, no może czasem jeszcze zamawiam tesco online :) najczęściej jak jestem chora. za10groszy - nowe produkty, szybko dostarczane i przy okazji dreszczyk emocji przy kupowaniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bokserka112
Jak kupować przez Internet to szczególnie na www.eobowie.com.pl. Naprawdę dobre produkty:) I to nie jedynie buty. Poza tym wspaniały kontakt ze sklepem. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, robimy zakupy pzez internet, czy to produkty spozywcze z dostawą do domu, czy tez przeróżne inne akcesoria do domu, lub ubrania .Lecz w wiekszosci zakupy robimy wychodząc poza dom, przez int.sporadycznie, nie moge powiedziec, ze czesto,bo to za duze slowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×